Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я таки маю кілька футболок для годування і активно ними користуюсь. Ще підходять сорочки, або блузи на гудзиках.
    Бачила, що інші мами вдягають майку і поверх футболку, тоді футболку піднімають, а груди піднімають поверх майки.
    Для фонтанів є прокладки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мені одяг для годування "не пішов", якось занадто оголюються груди, накидую на себе щось. Краще вже підняти футболку, дитинка там цьмакає і собою закриває голі ділянки тіла
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    А то ше який крій. В светрі маю резиночки, то супер. Футболка з накидкою-обманкою - теж нічого не видно, навіть як розстібаєшся. А от кофта капці. Поки доберешся усьовсім видно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нічого собі, що то за одяг такий, що все видно. В мене є футболки 3-х видів і всі дуже гарно все закривають, там по 1-2 см максимум щось видно.
    А футболку я соромлюсь піднімати - все пузо зверху.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Верх йде "водоспадом", а знизу топ, то власне, цей топ дуже підлазить і не прикриває груди. Може в кого менші груди, то норм, а моі (5) видно з другого кінця парку)))
    Я свого пуза теж трохи соромлюсь, але ношу зазвичай вільний одяг, то гарно все прикриває, вузькі футболки треба би було попід пахи піднімати)))
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Одяг ще залежить від віку дитини, точніше періоду годування - до 4 міс.мені конче треба було щось спеціальне, щоб доступ був добрий - мала суперовий гольф, де на грудях був горизонтальний розріз - при годуванні нічогісінько не видно було. В ньому я без проблем годувала малого навіть на вулиці в мусульманської країни, де жінки всі замотані ходять.
    А зараз, нам 11 міс., можу годувати практично у будь-якому одязі, навіть бюстик звичайний вбрати можу-бюст м'якший,набагато легше дістати
     
  7. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Щодо одягу. Влітку (і позаминулого літа, коли доця була новонародженою, і минулого, +/- 1 рік) носила переважно сукні і футболки з декольте. Коли була потреба - просто те декольте відтягувала трохи і діставала цицю. То не всім такий варіант підійде, бо все ж видно ЩО саме ви робите, але я і не соромилась годувати скрізь, де була потреба

    А одяг для годування - мені особисто дуже зручний, маю 2 кофтинки під шию на довгий рукав і туніку, користувалась активно в холодну пору року
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я бюсти вже давно звичайні ношу. Але в одязі для годування таки найзручніше.
     
  9. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Я беру або щось з декольте, або на бретельках і зверху якась кофтинка чи блузка, чи жакет, якими можна зверху трохи прикритися.
    А головне - мене дуже виручали і виручають різні шалі-шарфики. І особливо влітку, бо дитину можна заодно і від сонця прикрити, і груди від вітру.

    Не те, щоб я соромилася, що хтось побачить мої груди (тим більше, мої також з іншого кінця парку буде видно ;)), але мені неприємно, щоб кожен заглядав на цей інтимний процес - то тільки між мною і дитиною, особливо немовлям.
    Ну, і ще - мені, може, і все одно, а декому сторонньому це може створювати дискомфорт.
    Я проти показухи.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Продовження статті
    Грудне вигодовування у публічних місцях: питання етикету, чи прав людини?
    Днями "Українська правда. Життя" опублікувала замітку Анни Чаплигіної "Етикет: Грудне Вигодовування у Публічних Місцях".
    У відповідь на цей матеріал хочу озвучити кілька коментарів до нього, втім навіть ширше, до домінуючого суспільного дискурсу щодо материнства.

    http://life.pravda.com.ua/society/2015/06/3/194913/
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Сама стаття по суті дискримінаційна, коментарі кращі.
    Я маю досвід годування - в основному позитивний, з незначними епізодами. Тому всім, хто лише готується до ГВ, можу порадити не робити проблеми з ГВ в публічних місцях насамперед для себе. Є ситуації коли годування в натовпі не уникнути - годуйте і не переймайтесь, є купа "специфічних" людей, які себе проявляють не лише стосовно ГВ, нічим їм не зарадиш. Коли була можливість трохи відійти в парку чи на майданчику - завжди користалась, ГВ то інтимний процес - хочеться пощебетати до малятка, посюсюкати))) Чужі вуха мені завжди були зайвими.
    Серед родичів- знайомих є двоє мужчин і жінка, які еротизують ГВ, щось типу " капєц-капєц СІСЬКУ витягла", відвертаються, своїм дітям очі затуляють і т.д. Коли вони були присутні намагалась усамітнитись, бо це неприємно в першу чергу мені, коли не було можливості їх уникнути - вмикала режим "маю вас далеко" і все було ок ))) В обох випадках пояснювала їм, що вони збоченці і неандертальці, хоч тим людям як горохом об стінку, бо то ж "СІСЬКА")))))
    Додам, що при ГВ у мене можна побачити значно менше ніж в кожному декольте ввечері у Львові. Так що плюньте на тих темних і годуйте на здоров'я.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Так, від віку малятка залежить. Щоб новонароджене маля найзручніше було влітку годувати, вдягала одяг із доступом зверху (сукні, сарафани на бретельку, або на гумку вгорі зібрані, майки - за бажанням можна прикритися трошки зверху шарфом (він може часом послужити і вкривальцем для малятка), потім найбільше практикую, як тут вже згадували, вдягати майку на бретельках під одяг (футболка, светр).
    Із одягу для годування єдиним найбільш практичним (не на літо) був топ на довгий рукав (як основа під інший одяг).
    Для літа потреби в спец.одязі для годування не бачу - просто попідбирати зручні моделі із звичайного одягу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    В мене така сама позиція, навіть якщо були за межами хати, я знала коли синочок буде хотіти їсти то йшла до машини або ьула поблизу тих закладів де можна погодувати дитину. В кожного своє бачення усього в тому числі і процесу годування.
     
  14. Veresenka

    Veresenka New Member

    Моя думка така: годування немовляти справді справа інтимна, проте робити це в публічних місцях можна і потрібно. Просто шукати способи щоб це було ненав’язливо стосовно оточуючих. Якщо є можливість – використовувати спеціальний одяг для годуючих, фартушки для годування влітку. Варіантів для того щоб всім було комфортно є безліч.

    Але в одному я переконана: якщо б моя дитина плакала голодна і не було можливості кудись відійти – я б, не вагаючись, погодувала її і в людному місці, і без спеціального одягу. Базові потреби немовляти важливіші за дорослих “дядь” і “тьоть” які можуть просто відвернутись.
     
    Останнє редагування модератором: 4 Червень 2015
    Reason for edit: несанкціонована реклама
    • Подобається Подобається x 2
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я на початках якось кремпувалась на вулиці годувати. Вдома як хтось приходив зовсім не соромилась і не ховалась. А от як стало тепло і спробувала погодувати на лавочці, то якось не по собі було. А тепер то годуємось всюди і постійно. Циці не вивалюю (та й не той розмір на щастя ггг), все акуратно і майже непомітно . кілька днів тому цицялись в посольстві України в Гданську :), а ше в центрі Гданська, на пляжі моря, озер, в парках, в банку...Зараз в нас гостює кум, то я вже за ті два тижні шось так розслабилась, що вже й не соромлюсь перед ним , забуваю часом вчасно цицю сховати :))) то так класно, так зручно і так легко
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я вам скажу так во, годувати дитину для мене то святе, звичайно не оголятися дуже, але коли дитя хотіло їсти я ніколи не кремпувалася і не робила з того проблему, їли всюди, хто хотів дивитися -дивився, хто ні-відвертався. А взагальному всі сприймали нормально. Все залежить в першу чергу від самої мамочки, як вона це сприймає і розуміє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Ми годуємся завжди на вулиці,на лавочках де нелюдно чи в парку і все ок)малятко щасливе і мама спокійна)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    сподобалося фото в соцмережі
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. agalinka

    agalinka Active Member

    сподобалося фото в соцмережі
    аааа от як треба, а то у мене було затвердіння зверху на грудях, я все ламала голову, як зробити так, щоб підборіддя дитинки туди дістало:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2