Брязкальця, прикраси, біжутерія

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем fiesta, 24 Липень 2013.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Найкращі друзі дівчат - це діаманти. Але стара подружка - біжутерія завжди поряд.
    Як Ви ставитесь до біжутерії? Це завершальний штрих до образу, який підкреслює індивідуальність? Чи , все-таки, краще ланцюжок з благородного металу і перли, а пластик і кольорові брязкальця - це вульгарно?

    ---------- Додано в 15:50 ---------- Попередній допис був написаний в 15:49 ----------

    І відразу питання : хтось знає, де у Львові знайти копії прикрас Тіфані?
     
  2. radyslava

    radyslava New Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    я прихильниця золота і коштовних каменів (смарагд, рубін, сапфір), діамантів і перлів не люблю - мабуть ще по віку не доросла
    біжутерію вважаю умісною, якщо кольорову - то влітку (але не пластик і кольорові брязкальця), або дорогу і ефектну для походу, наприклад до театру чи ресторану

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    також хотіла би поцікавитись щодо відгуків про срібло з тайланду, вироби з якого зараз масово продають в Кінг Кросі і в центрі, та ін.ювелірних. (самі вироби гарні, але чомусь маю сумніви щодо якості срібла і каменів в ньому)
    тим більше, що вироби коштують недешево
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Бачила сьогодні на проспекті Шевченка "ювелірний бутік", і там у них мають бути прикраси тіфані, бо у вітринах зображені ці прикраси на плакатах.
     
  4. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    найбільше люблю вироби зі срібла.
    біжутерія має бути якісна (всякі кольорові пластмаски виглядають паршивенько). маю пару біжутерних кольє на шию, поки нема алергії, то ношу ( маю алергію на нікель і всяке таке неякісне покриття металу)

    а так, то я за оригінальність. ніколи не куплю прикрасу, яка продається мало не в кожному магазині, і яку носить пів-Львова
     
  5. Glafira

    Glafira New Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Дорогі дівчата! А де Ви зберигаєте свої прикраси?
    Я теж люблю срібло, але так прикро, що срібні прикраси через деякий час темніють. Може хто зна як з цим боротися?
     
  6. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    срібло окисляється, тому й темніє. варіанти є 2 : час від часу чистити або купувати прикраси з родованого срібла. воно не темніє.
     
  7. Glafira

    Glafira New Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    А яким чином чистити?
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Хотіла купити собі набір: сережки і колечко, а подружка каже, що так наборами носити зараз вже не модно. Що думаєте, дівчата, з цього приводу? і взагалі, що зараз модне?
     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія



    ---------- Додано в 16:41 ---------- Попередній допис був написаний в 16:39 ----------

    те, що модне, - те попсове. шукайте шось оригінальне і до душі:girl_bye:
    набори шось не дуже люблю. хоча пару штук маю, але разом то все ношу рідко
     
  10. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Зараз біжутерію не так сильно ношу, переважно це срібло.... хоча я б не відмовилася від усіляких підвісок чи браслетиків))) на літо в самий раз))) То колись любила купляти біжутерію в Касабланці.
     
  11. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Найпростіший та найєфективніший метод почистити срібло, шкода що найсмердічїй :) : збираєте все в скляну ємність, заливаєте нашитирним спиртом, чекаєте 5-10 хвилин, або й меньше самі побачите як воно висвітлиться, миєте водою.
     
  12. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Мені подобається якісна біжутерія, але на комусь, бо сама не вмію правильно підібрати:girl_sad:. Декілька разів намагалась прикупити, допоки була в магазині, то все виглядало гарно, прийшовши до хати, складала це все добро до шухляди до кращих часів. Надаю перевагу простим і вишуканим виробам з жовтого золота, перлам і діамантам.
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    теж вважаю, цо краще купити срібні прикраси, ніж біжутерію (бо ціна майже однакова, якщо пристойна біжутерія) хоча то справа смаку...
     
  14. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Недавно бачила буси на яких висіли овочі, цікаво хтось насмілився б одягнути такі?)
     
  15. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    я теж ношу срібло. Біжутерію років напевне 5 як не ношу. Купила колись а Касабланці сережки то за 2 тижні почорніли.

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  16. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    Дівчата, я за порадою. Що ниньчє в моді по браслетах? Хоче мій мужа щоб я мала памятку на круглу дату. каже щоб вибрала собі браслет і кульчики(замовлятиме в знайомого ювеліра). а я не знаю що вибрати.... прям біда якась. каже щоб кинула фотки, бо вже тре робити щоб встигнути, а я.... ну ні ні.
    хочу щось делікатно просте, але не вузеньке. гм... ото загнула. а кульчики якісь маленькі, може квіткові якісь мотиви...
     
  17. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    що в моді не дуже скажу, бо більше дивлюся, щоб мені подобалося.
    Якщо хочете щось з квітками, може таке?
    :
    [​IMG] або таке, якщо з камінчиками: [​IMG]
    Можна підібрати по кольору, які любите, чи який ваш камінь.
    З перлинками:
    [​IMG]
    Як на мене, то вже таке нарядне, зобов"язуюче.
     
  18. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    браслетик гарний. дякую за ідею :)
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    цей дуже ніжний, сподобався весь набір!
     
  20. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Брязкальця, прикраси, біжутерія

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    http://gold-planet.com.ua/files/pictures/product-440-big.jpg
    [​IMG]
    Власне мені подобається поєднання білого і жовтого золота, бо можна до таких виробів одіти і щось срібне і буде доречно, якщо по стилю підходить.