Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Oladmyt

    Oladmyt New Member

    Я теж раджу мамолога -онколога Рибчинського Гордія Олеговича. Дуже хороший лікар, професіонал своєї справи, людяний, чесний, завжди готовий допомогти. Завдяки лікуванню, яке він мені призначив, я уникнула операційного втручання ще 8 років тому. Консультує в онколікарні на вул. Гашека.
    Його телефони: 0930299099, 0967788246.
     
  2. Oksem

    Oksem New Member

    Можу сказати про Рибчинського Гордія Олеговича. Дуже хороший лікар. Справжній професіонал своєї справи. Приймає в лікарні на Гашека. Рекомендую.
     
  3. Oksem

    Oksem New Member

    Голдуна не рекомендую. Вісім років тому в мене виявили фіброзно-кістозну мастопатію. Він наполягав на операціі (зрозуміло чому...). Якби не звернулась до Рибчинського Гордія Олеговича, який сказав не оперувати, а призначив лікування, то була б калікою. Зараз кіста є, але, слава Богу, не збільшується... Щороку до нього звертаюсь, знаходжусь під наглядом. Рекомендую. Тел. 0967788246
     
  4. MissCherry

    MissCherry Member

    Як до нього потрапити на прийом ?
     
  5. galochkamama

    galochkamama New Member

    менше переживай і відразу до мамолога і на узі. Нічого завчасно себе накручувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. yfnfkb

    yfnfkb New Member

    а як щодо Яблонського Андрія Ярославовича? На Гашека приймає. Хтось в нього був?
     
  7. Vendy

    Vendy Active Member

    Доброго дня, може хтось має номер телефону до Присташа Юрія Миколайовича?