Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В якому розумінні?
     
  2. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Підійшла, сказала, що хотіла б потрапити до нього на консультацію. Декілька разів футболив, типу почекайте, я не маю часу приймати не з стаціонару. Але я готова була чекати скільки завгодно. Накрутила себе так, була впевнена, що в мене все дуже серйозно.
    І взагалі поводився холодно і невдоволено.
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Голдун це такий порівняно молодий лікар? Бо я так на одного думаю, коли там була, то про нього хороші відгуки були.
    Може ви попали в операційний день, то вони справді не дуже мають час, або хто його знає?

    Ще там є поліклінічне віділення, де теж проводить огляд лікар мамолог, але не знаю які лікарі стаціонару там приймають
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Я в нього була 5 років тому - те ж саме. З чим пов"язано, не знаю.
    Корпан приймає, тільки до нього ходжу (в мене фіброзна мастопатія).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Monada

    Monada Active Member

    Щоб попасти до Голдуна чи якогось іншого лікаря , найкраще йти у середу.Середа не операційний день.Підходите до оглядової і питаєте хто крайній до Голдуна.Бо в тій оглядовій вони почерзі приймають пацієнтів.Голдун такий є беземоційний , малослівний.А в поліклініці лікарі з відділення чергують по черзі.Коли вони на прийомі в поліклініці , то в той місяць вони не оперують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Саме тому хотіла попасти до нього, бо читала схвальні відгуки. Їхала спеціально в неопераційний день. І повторюсь, в той день до нього було дійсно не багато пацієнтів. Можливо він саме мене не хотів прийняти.
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та ну, чого б то він був такий вибірковий?
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А де саме та поліклініка на броньовій? Який поверх, кабінет? Чи є там на місці УЗД?
     
  9. Monada

    Monada Active Member

    Поліклініка знаходиться в старому корпусі.На першому поверсі є реєстратура , де на вас заводять карточку і скажуть в якому кабінеті приймає лікар . На другому поверсі поліклініки приймають лікарі і є
    кабінет УЗД.Там попередній запис , алк якшо мало людей то можуть вас прийняти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Americanka

    Americanka New Member

    Дівчатонька, хтось щось скаже про мамолога Рибчинського Гордія? Дуже мало відгуків про нього. А також про Успенського Дмитра з клініки Св. Параскеви?
     
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    5 років тому була в нього на консультації в інтерсоно. Пішла після планового узд, на якому лікарка надивилась якісь ущільнення. Він оглянув, сказав що є, дуже маленькі, дуже важко їх виявити і "ай-ай-ай, як то ви так пропустили і самі їх не виявили. А! Ну вони ж маленькі, точно, я і сам їх ледве нащупав" і "приходьте до мене завтра на броньову, але зранку, я вас завтра ж і прооперую" і "на вагітність я вам добро не даю, бо то все може погано закінчитись. Завагітнієте, хвороба розвинеться і що будемо робити? В нас купа таких випадків"
    Наступного дня зробила узд в Жельова, він сказав, що то все брєд сивої кобили, нема ніяких причин не те що оперувати, а навіть пункцію робити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Americanka

    Americanka New Member

    А де приймає Жельов?
     
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Мала нещастя до нього потрапити.Мені треба було просто скерування на ультразвук ,і лише до цього можна було зайти без черги
    Наговорив якихось дурощів,обізвав підстаркуватою нарозказував жахачки.Огляд дуже неприємний і болісний.
    В кінці дав свою візитку-я взяла лише для того,щоб раз і назавжди запам'ятати до кого ніколи не йти:girl_wink:
     
  14. Americanka

    Americanka New Member

    О Боже, до кого ж мені йти?
     
  15. Americanka

    Americanka New Member

    А як щодо Голдуна Ярослава? І чи має хтось його контакти?
     
  16. woolf

    woolf Well-Known Member

    Аналогічна ситуація була в Інтерсоно в мене, тільки з Присташем, читаю Вашу оповідь — ну, просто один в один!!!! Аж мороз по шкірі.... І фрази майже ті самі, закінчилося візитом до Жельова і Корінця, але нервів мені з’їло добре. Таке враження, що вони там собі просто шукають кого б то «швиденько пропунктувати і прооперувати»... просто с...ки (сорі, іншого слова просто не можу підібрати)....
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2018 ---
    А, і по Узд, там така Півоварова працює, то вони з Присташем на пару «лякають»....
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2018 ---
    Біокурс, по запису. В Корінця — свій кабінет на Єрошенка, погугліть....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В Біокурсі і в Чорнобильській. Але в Чорнобильській то хіба маєте когось там знайомого, щоб Вас записали. Бо так з вулиці вони не беруть і не записують.
    Але він не мамолог, якщо Вам конкретно мамолога потрібно
    --- дописи об"єднано, 13 Липень 2018 ---
     
  18. Monada

    Monada Active Member

    УЗД можна зробити в поліклініці в онколікарні.УЗД працює з 8.30.І зразу піти на консультацію до онколога мамолога він консультує в поліклініці зразу на тому поверсі, що УЗД.А можете піти у відділення патології молочнох залози і там піти до конкретного лікаря.Голдуна чи Білича.Але наперед попереджаю , там великі черги. Найкраще йти у середу.Бо середа не операціїний день і їх легше застати.
     
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 14 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Americanka

    Americanka New Member

    А не підкажете, в середу він зранку? З якої години? Бо не можу додзвонитися в реєстратуру