Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. veronka

    veronka зла друзя

    чи є в когось контакти Корпан?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Корпан працює на Гашека 2а щодня з 9.00 до 12.00, телефон реєстратури 223 444 0, заведуть вам карточку, здається, треба паспорт мати з собою. Старший чоловік, спокійний, акуратно дивиться.
     
  3. Lorrina

    Lorrina New Member

    Дівчата, при діагнозі склероїдний аденоз (вид мастопатії) мамолог приписав епігалін (Біологічно-активну добавку). Ще не починала приймати, страшно і дорого. Може хтось пробував його? Поділіться досвідом. Буду вдячна.
     
  4. something

    something Member

    Болять груди так як при лактостазі, 26 тиждень вагітності. Мала два роки суцільний лактостаз 4 роки тому як годувала. Чи можливе таке ще при ванітності? До кого тре звернутись? дуже страшно пережити це знову
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    УЗД зробити. Може бути просто гормональне.
     
  6. something

    something Member

    Дякую
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2017 ---
    Дякую
     
  7. rusyarusya

    rusyarusya Member

    В мене на 12 тижні зв, після зв проводили медикаментозний аборт, до цього груди були чутливі а зараз болять, таке враження що зараз лопнуть і йдуть виділення з сосків, коли виділення йдуть то стає трохи лекше. Може з таким хтось стикався, чи це нормально. Завтра йду до лікаря, але хочу знати чи таке буває щоб себе заспокоїти бо в інтернеті про таке нічого по суті немає
     
  8. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    може то молозиво, якщо легше коли виділення то попробуйте розмасажувати, але консультація мамолога обов'язкова.
     
  9. rusyarusya

    rusyarusya Member

    Дякую! Дійсно легше. З кожним днем легще, кажуть ніби само має пройти але до мамолога обов'язково піду
     
  10. New look

    New look Well-Known Member

    Порадьте будь ласка куди піти, щоб зробити УЗД грудей в районі центру, щоб справді якісно зробили?
    Якщо в мене болять груди, то обов,язково направлення від гінеколога чи так можуть зробити і подивитись?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Дівчатка,хтось радив лікаря УЗД грудей в онко поліклініці. Не можу знайти тему,де це було... Хто знає-підкажіть прізвище,до кого варто йти(чи там лише один спеціаліст?)
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  13. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дівчата ,а узд в який день циклу краще робити? Чи це не важливо?
     
    • Креативно Креативно x 1
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Всюди пише, що на 5-12 день при циклі в 28 діб і на 7-14 день, якщо тривалість циклу більше.
    Я завжди роблю через два дні після закінчення місячних.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    в онкополіклініці на УЗД направляє мамолог, зателефонуйте і спитайте коли є прийом.

    УЗД грудей можна зробити будь-де де є УЗД, залежить чи беруться і як дивляться) @Meriroma
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мені в Сихівській поліклініці не хотіли робити. В приватних кабінетах.
    @Meriroma в 4 поліклініці є мамологічний центр, але туди треба мати скерування від гінеколога.
    Мої пошуки закінчились Параскевою на залізничній. Ходила до Успенського.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lorrina

    Lorrina New Member

    І як вам консультація в Успенського? Бо я не можу вирішити, чи продовжувати лікуватись в нього, чи йти до когось ще.
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дякувати Богу, в мене нічого серйозного не виявили, тому все лікування обмежилось одним візитом. Він відразу сказав згортати ГВ, бо болить від нього. Виявився правим, ГВ не згорнула, але сильно зменшила, помогло.
     
  19. Niara

    Niara New Member

    Дiвчата, пiдкажiть будь ласка, читала десь, що в Параскеви Голдун приймае, але на сайтi зараз нема його iменi серед лiкарiв
    Хочу до когось притомного на обстеження потрапити, але б у приватну клiнiку хотiлося, щоб у чергах пiвдня не сидiти.
    Чи не знаете, хтось з лiкарiв з Гашека приймае по запису у iнших мiсцях зараз?
     
  20. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Минулого року їздила до Голдуна на Броньову. В Параскеви він здається вже не приймає. В лікарні була не так черга, як просто важко його виловити. Загалом, він був не в захваті, що я хочу до нього потрапити.