"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    про класичні не скажу, про різні - плюсую
    Мені невролог за подібними "нападами" (крім болю: був шум у вухах, дезорієнтація, навіть до втрати свідомості) одразу хотіла поставити захронізовану мігрень. Казала, що якщо людині давно болить або багато різних дискомфортів, то мігрень може не відчуватись як біль узагалі. Лише загальне відчуття нестерпності.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    може бути гормональне, в мене такі симптоми при КД бувають

    Аналізи нічого не показують, узд судин і щотовидки в нормі, тому я просто з тим живу. Найбільше на мене впливає стрес і зміна погоди. Мої лайфхаки - знайти "своє" знеболювальне, я без нього з дому не виходжу навіть, приймати ліки одразу як тільки починає боліти голова, потім вже не допоможе, полежати у ванній в темряві, не їсти, щоб не рвати, холодні компреси на голову - не все разом, за відчуттями чи по черзі, бо іноді кидає в жар, тоді компрес, трусить - гаряча ванна.
    Ну і якщо часто повторюється, щотижня для мене, йду до остеопата

    І ще згадала, в мене короткозорість, дуже малий мінус, але через те, що в очах все розпливалось і я дуже напружувала зір, також викликало мігрені, це мені окуліст і остеопат сказали, раніше я не пов'язувала ці речі, тому останній рік ходжу тільки в окулярах, раніше носила хіба десь в місто.
    Це я до того, як вище написали, ваша "болілка" може бути в будь-чому
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2020
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, хтось з вас через мігрень робив УЗД чи рентген шийного відділу? Які результати? Я ото розриваюсь, що краще зробити - рентген шийного чи узд судин шиї? Як думаєте?
    Я чогось думала, що мігрень то щось хронічне, ну тобто як вже раз бомбануло, то чекай в скорому часі знову. Я от пригадую, що в мене аналогічний стан був 5 років тому, все так як тепер. Але малому було пару місяців, було не до того, пройшло та й все. Зараз хочу розібратись.
     
  4. Mixa

    Mixa Member

    Чоловік робив і те, і те. І ще й КАТЕ. Нічого на дослідженнях не побачили, крім того, що в одному місці судити торхи перетиснуті, зробили висновок, що це може бути однією з причин хронічного головного болю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Робила все на світі що буває. Нічого такого не знайшли. Є звуження судин мозку, але не таке щоб загинатися. В шиї нічого не знайшли взагалі кримінального.

    Мігрені мають періодичність. Загострюються кожних скількись-там років. І це індивідуально. Під час вагітності мають схильність загострюватись.
    --- дописи об"єднано, 6 Серпень 2020 ---
    чесно якщо робити КТ - то голови, щоб точно знати що не пухлина. А далі тратити гроші на масажі і спа, а не на дослідження які малоінформативні, і лікування все одно нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, чи хтось чув щось про Нечитайлова Анатолія Анатолійовича? Щось гугл мовчить, а коліжанці йоно порадили. Я так розумію то нетрадиційна медицина і коштує не дешево. Але і традиційна щось ради не дає. Може хтось щось скаже?
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дивуюсь, що ця тема не стала ще "ковідно-постковідною"
    Місяць після. В мене випала половина вій (вже відновлюються) і дуже погіршився стан шкіри, в тім числі і шкіри голови..
    Стараюсь їсти салати з олією і маслом, всяке корисне білкове. Але постаріла років на 5 на вигляд
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Вії на місці, але волосся -то печаль, ну і стан шкіри що мій, що дитини бажає кращого
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    волосся в мене більш-менш, але шкіра голови теж постраждала :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, я тут поговорити. 12 днів болить голова. Я не страждаю мігренями, з тиском також все в порядку. Болить дуже дивно, просто тисне: у висках, потилиці, очі печуть, біль якась симетрична, не наростаюча. Але заважає так конкретно. Напливами. Обезболюючі та спазмолітики на неї не впливають. І вдень, і вночі. Невропатолог написала біль напруження і виписала пігулки, від яких мені ще гірше, сонливість дика. Куди копнути, що ще перевірити? Єдине, з чим можу пов'язати, це те, що біль з'явилася після їзди на самокаті, прямо таки відчула, що змерзла у голову, але чи це все пов'язано не впевнена...
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мене теж останній тиждень мучать головні болі. І очі печуть. Про очі мені якраз зрозуміло, похолодало, тому така реакція. Якщо ви маєте на увазі, що застудили якийсь нерв, то мені колись лікарка казала, що якщо застуджений нерв, то біль на вечір і ніч посилюється, так, що неможливо спати. Я от думаю, може якісь типу магнітні бурі(чи як то назвати), бо так накриває часом. Я вже як стара бабка )))то бурі, то крижі ломить. І взагалі, останніх пів року геть розклеїлась. Дні, коли почувала себе норм, можна порахувати на пальцях рук, і то пару буде вільних. Чоловік доробляє ренген хребта і підемо з нашими ренгенами до якого мануальщика, може щось з хребтом. Я от думаю, як я в 40 себе так почуваю, то що буде далі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Не знаю в ІГ ніц тобі не бракує, навіть без фільтрів.
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    дяаааакую

    але це об'єктивно. "Полетіла" вся зона навколо очей, чоло стало якесь жах яке.
    Я то всьо люблю і доглядаю, і розумію, що 33 то не 23. Та все ж... різко так
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2020
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене волосся жмутами випадає. Два тижні минуло з першого прояву ковіду. І до того ж дуже сухе і наче відтінок змінився.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене і до того випадало... (В Італії кажуть - падають каштани, падає волосся, то я вже ржу з того, бо в мене падає і коли цвітуть, і коли падають :girl_crazy:).
    Боюсь чекати, що буде після ковіду (Вже більше 2х тижнів після початку)
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Тиждень тому круто покаталась на санках, результат забій копчика. Лікар виписав три дні обезболююче, а далі чекати поки перейде. Я вже хоть можу нормально змінювати положення, але біль не проходить. Найгірше вночі- над ранок лежати взагалі не можу. Лікар рекомендує лише фізіотерапію, бачу що потрохи стає легше, але хочеться пришвидшити процес. Хтось з таким стикався, як лікувалися? Я роблю різні вправи для спини, лежу на фітболі.
     
    Останнє редагування: 9 Січень 2021
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    мені зається, що теж мала забій копчика, відїзжди нанезручному ровері, два тижні не могла сидіти рівно, десь близько року давалося чути. рекомендації лікаря знеболюєче і фізіотерапія. коли довго сиджу і перестаю робити вправи, то відчуваю дискомфорт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ніяк, тільки знеболююче, за 2-3 тижні пройде. Стикалася з такою неприємністю двічі)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені сказали лише перші три дні пити, ну і відповідно тільки на цей час виписали. Я не можу сказати що постійно дико болить, але я кожний свій рух відчуваю. Довго сидіти не можу, добре що можу працювати стоячи... Але в кінці робочого дня і це не помагає.