"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    Та так і роблю в основному. Але я такими темпами за той рік 6 кг набрала. Хіба переглянути меню докорінно... Бо під'їдаю зазвичай все, що погано лежить.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, болить мене зап'ясток, не можу нормально спиратися на руку. Болить не весь, а в одному місці, і , наче, там якась маленька гулька/жилка є. От там і болить. Мені до кого?
     
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Це дуже часте явище. Зверніться до хірурга, може бути від підняття тяжкого, від монотонної, постійної роботи рукою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Як можна обстежити хребет? Повністю або частинами...Рентген, КТ чи МРТ? Я робила КТ(не хребта) місяць тому. Як часто його можна робити?
     
  5. Evynya

    Evynya Member

    і у мене цистит, блін... я думала спину протягнула. а ні - то нирки. теж десь промерзла. присіла на антибіотики. біда з тим циститом. один раз прихватило тепер постійно хватає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. maty

    maty Well-Known Member

    в мене так було , за два роки безкінечно повторювався... Мені допомогла журавлина, я перемолола з цукром і залишала окропом, пила спочатку дуже часто, потім 2-3 рази на день, потім навіть не щодня... Десь 3 л тої журавлина, і досі маю спокій, вже роки три
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Evynya

    Evynya Member

    дякую за інфу!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Маю нарив на пальці ноги біля нігтя (не вростає), вже третій день нариває-виходить гній-знов нариває.
    Дуже болить ввечері, до обіду не сильно відчутно.
    Колись до дітей мала на пальці руки, мастила маззю Вишневського і маззю Ілон.
    Зараз при ГВ в інструкції пише що не можна.

    Мед прикладала, цибулю, картоплю з народних засобів, в соді парила, не допомагає.
    Допоможіть, біль адська зараз :girl_cray:
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    То ніби панарицій називається. Я таке мала, три дні прикладала печену цибулю, десь 3-4 дні. Потім витиснула той гній. Більше не наривало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU почитайте про синтоміцин. Мені його виписали, коли були черяки на грудях, годувати дозволили нею, правда я таки не годувала нею, не була готова психологічно, іншою годувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    З народних методів ще дуже помагає парити в сироватці

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Дитина колись мала на пальці руки, дуже довго, що тільки не прикладали і не мастили. Аж пішли до лікаря, то сказав парити (ну як парити, вода добре тепла, не гаряча) той палець в розчині соди і солі (по ч.л. на склянку води) десь по 20 хв, стільки разів на день, скільки вийде впросити дитину, а потім мастити Бетадином (то фактично йод, але не на спирту, з гліцерином і тримається довше). До тижня часу побороли. Нам колись в дитинстві, як лише починало боліти, одразу давали парити в теплій (майже гарячій) воді, то до гною не доходило. А в малої я якось пропустила була цей момент, поки аж вона пожалілася.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ще в господарському милі можна, і мед потім прикласти і заклеїти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. oksanakraevska

    oksanakraevska New Member

    Дівчата, всім привіт) можливо, хтось знає хорошого інфекціоніста у Львові? Порадьте, будь ласка, стикнулася з токсоплазмозом, потрібно підібрати ефективне лікування
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Звітуюсь.
    Пробувала все (парити, сода, мед, іхтіолова мазь і ще купа всього).
    Після візиту до хірурга (вже ходити у взутті не могла) і поради про Бетадин за ніч все пройшло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Часом без хірурга ніяк, якщо імунітет слабкий і ситуація задавнена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, порадьте, будь ласка, терапевта. Шукаю для себе, із сімейною не зійшлись характером:) ситуація наступна. Сьогодні 6 день віруски моєї, сильна нежить та кашель. Лімфовузли "як коні", горло ну дуже червоне + всіяне від перших днів захворювання дрібною манкою. Не знаю вже, що думати, взавтра здам аналізи, хочу, щоб хтось переглянув/прослухав легені, ну і гарячка тримається.
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Який у Вас район?
    Можу порадити Вулик на Тичини, це приватний заклад, але можна укладати декларації, в т.ч.дорослим.
    Ми у них обслуговуємось, але у Винниках, відкрили тут відділення спільно з Мініполіклінікою.
    Дуже хороші, молоді й прогресивні медики;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @MalvinkaLv, дякую, я навіть не чула за них. Єдине-взавтра не працюють :sad:
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мігрень :sad: 2 дні температура 38, 2 дні сопель, і фінально добила мене мігрень :sad:
    Як з нею боротись?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1