"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В мене все то саме, тиск низький в мене завжди, і болить голова. Ваш тиск який? Щитовитку здала, все добре, але маю трохи нервів і стресів:girl_sad:
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 2
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене тиск підвищений, 140х90, ніби і не високий дуже, але для мене - капці...Але ми вже причину встановили. Правда сказали, що з метео то не пов'язане. Пролікуємо причину, подивимось чи згладить то зв'язок зі зміною погоди.
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    @Dominika, а яка причина? У вас постійно повишений? Чи стрибками?
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    по різному буває. Але переважно постійно, ну тобто тривалий час, потім падає, потім знову тривало. Причина - підвищений альдостерон, гормон наднирників. Інші симптоми теж співпадають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    От мені залишилось ще наднирники допровірити, бо в мене дуже скаче. Як маю 80 на 85 то взагалі капці.
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Не бачу відповідної теми, де можу спитати. Питаю тут. Чи відвідував хтось клініку Новосільської у Львові? Як враження? Чи допомогли вам там?
     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата підкажіть куди йти. Спухли мені пальці на нозі, вже десь тижні 2 такі, на ранок набряк трохи сходить, але не зовсім, на вечір капець, і то лише на лівій нозі. Але я норм ходжу воно мене не болить, але морально той набряк турбує. То спочатку ренген ноги робити чи до хірурга травматолога, остеопата? Куди податись? Буду вдячна за поради.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Matvijko, якщо тільки з однієї сторони набряк, то перевірте судини
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А в кого іх перевіряти? Судинний хірург?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Matvijko зверніться до Чеховського..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую, зараз буду гуглити.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую, то щось нове для мене пішла гуглити


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Корпан на Гашека.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я поплачусь. Останнім часом загострилась загальна втома, постійно хочу спати, полежати, відпочити. На жаль на такі розкоші не завжди є час, і так стараюсь спати 8 годин на день, 2 тижні ігнорила свої бажання (працюю лише інтелектуально +домашня робота, ну і записалась в спортзал(також не перевантажую себе)) - все закінчилось тим, що злягла з тиском 90 на 50 і напівсвідомим станом +так боліла голова, що аж зірочки в очах ставали. Стараюсь вести активний спосіб життя, але кожна прогулянка (в день я проходжу 10 тис кроків як мінімум) в мене викликає втому і я після неї мушу полежати. Останнім часом лише позитивні емоції, багато нових вражень...Але сил взагалі немає. Перевірила все що можна було - все здорове. Лікарі розводять руками і кажуть - ну то відпочивайте, не беріть дурного в голову і важке в руки. А хіба можна так? Задумів багато, а от сил це реалізувати... Кожного ранку просинаюсь з купою планів, виконаю 1-2 пунктики і я дохла конячка :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Hermi а що саме перевіряли? Які аналізи здавали?
     
  19. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мене вже десь з рік турбують незрозумілі головні болі. Помітила, що голова починає боліти, якщо хоч трохи відчуваю голод. Ну наприклад почула, що хочу їсти, а можливість поїсти є лише через 20-30 хв, то головний біль мені забезпечений, доволі інтенсивний, який не проходить після прийому їжі. І от коли так болить голова, то ще й жор нереальний включається.
    Минулої зими ходила з тим до терапевта і невролога, здавала аналізи (зак, цукор, гормони щитовидки), робила рео, слідкувала за тиском. Там було все ок. Зійшлись на тому, що то головний біль напруги. А зв'язок з прийомами їжі ми вирішили, що випадковий. Я погодилась, бо трохи раніше вийшла на роботу і тоді такі епізоди почастішали.
    Але я таки бачу той зв'язок з прийомами їжі. І мене то напрягає страшне, бо щоб не боліла голова мушу весь час їсти. Сьогодні вистачило 3,5 години не їсти і тепер конаю. Ну це ж ненормально, правда?
    Хтось стикався зі схожим? За чим ще поспостерігати?
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Спробуйте потрішки їсти, просто щоб те відчуття голоду не наступало. А може це якась психосоматика?