"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хтось робив ударно-хвильову терапію? Можете порадити лікаря? Чи допомогло вам?
     
  2. nalia

    nalia Member

    Я робила два рази. Одного разу на лікоть, болів ( на узд нічого не виявили),і от недавно закінчила на стопу в поєднанні з тейпами. Там потрібно раз в тиждень , не більше 5р.Мені помогло. Також мама моя робила на коліно, також задоволена.
    Робили в 8 лікарні на 5 пов.
    Ігор Володимирович 0979358704
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Я робила в медцентрі Св. Параскеви. Після 3-х сеансів ефект став відчутний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Piy

    Piy New Member

    А у меня дети заболели. Лето, жара и они ходят горячие, как батареи. Так надоели эти вируса.
     
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Здала аналізи, D3 16,8 (( Менше 20 вважається дефіцитом. Кожен день гуляю, нічого не допомагає. Не за себе переживаю, а за своє ГВ, щоб синочок отримував все, що йому необхідно.
     
  6. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Порятуйте мене
    Чим при гв можна збивати тиск? Він в мене рідко буває високий, робочий приблизно 90/50, а тут 118/75, аж до рвоти. Випила ношпу і за годину 118/67. Приніс чоловік папаверин, але там чітко пише при гв неможна.
    Я нічого незнаю про високий тиск, бо майже ніколи його немаю


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Про папаверин з е-лактанції Papaverina: Nivel de riesgo para la lactancia según e-lactancia.org
    Машинний переклад:
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це не високий тиск. Це нормальний. Не збивайте, бо наслідки можуть бути катастрофічні. Зрештою, він і не збився. Я розумію, що вам погано. Мене теж при відносно невисокому так голова боліла, що я думала, що інсульт в мене якийсь чи що. А найцікавіше, що коли мені його збили (папаверином), то стан не покращився. Так що це така справа.

    Сік буряковий. Акуратно. Трохи випили - подивились самопочуття, поміряти тиск.

    І не пийте зараз (за один прийом) багато води. Малеееенькими дозами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Нарешті я оклигала.
    Здається не останню роль зіграло маленьке горнятко гарячого чаю. Не знаю чи то мудро, але може це посприяло розширенню судин


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тиждень тому в спортзалі потрапила під протяг, аж почула як по мені мокрій гарячій хлистнуло зимним потоком повітря.
    Десь за добу почала сильно боліти, нити ось ця частина спини, віддає в руку
    8F245712-12CC-4988-8193-0751635411D9.jpeg
    Пішла до невропатолога, сказала спазм м’язів в двох місцях і прописала Вольтарен в уколах, Німід гель і Тизалуд на ніч.
    Вольтарен больові відчуття повністю не знімає. Ниє аж до ліктя. Ну легше звичайно, спати можу, але та ділянка мене весь час турбує.
    Скажіть мені може бути така халепа від звичайного протягу? І може воно більше тижня мене мучити, при тому, що я чемно лікуюся вже 4тий день?
    Чекати ще щоб полегшало чи йти вже до іншого лікаря з усілякими КТ \МРТ? Бо лікарка мене прощупала вручну і зубочисткою )
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    То якийсь міорелаксант? Я пила сирдалуд при спазмі м"яза. Чоитири дні це напевно трохи мало. Я пройшла 2 курси по два тижні з перервою по 2 тижні. Можу Свинаренка порадити. Я після купи лікарів тільки в нього отримала лікування.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    То аналог. А болі теж були такого набридливого ниючого характеру?
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ні, в мене трохи інша ситуація. В мене боліло плече навіть при не дуже значних фізичних навантаженнях, і дуже затиснутий був малий грудний м"яз. Я теж це все в залі заробила. Свинаренко єдиний лікар, який звернув увагу саме на цей м"яз. Решта навіть не торкались до нього.
    Я б такі болі як у вас пробувала німесилом знімати. Але може дійсно ще замало часу.
    Я робила тільки узд якщо що.
     
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @marianast може нити довго.
    Спробуйте Фаніган.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @marianast, у мене є таке місце (десь там же, де і Ви показуєте), з яким в ситуаціях - гаряче тіло+холод я часто маю клопіт. Останнього разу мені дуже допомігли фізпроцедури: ампліпульс та електрофорез.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Може довго бути.
    Від «лікування» мало залежить. Хіба біль знімати.
    Як маєте когось з руками (в сенсі хто розуміється на природі такого болю), то хай вас там помасажує.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Може, особливо якщо ви розігріли м'язи і вас протягнуло. Минулого року я мала схожу мороку, але грудний відділ. Тиждень я навіть нормально дихати не могла, з ліків пила обезболююче.
    мені те ж саме сказали
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною про метеочутливість.Чи реально її позбутись? Діліться досвідом. Немала такого, а от останніх два роки почалося. Тиск, самопочуття погіршується, психологічний стан і т.д. От голова ніколи не болить, на диво. Ну тобто болить, іноді, але бачу, що зі зміною погоди то не пов'язано. Кави не п'ю, кофеїновмісних напоїв-продуктів не вживаю, не палю, не зловживаю алко, харчуюсь нормально.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це спосіб життя і треба самому виробити стиль, щоб менше відчувати зміни. Здоровий спосіб життя, спорт (особливо плавання), достатньо сну і ніяких нервів і буде Вам щастя :)
    якщо чесно, з такими симптомами я б звернулась до лікаря і перевірила щитовидку та гормони.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та я вже все перевірила... таки один гормон, той що за тиск, підвищений. буду далі копати. Але лікар сказала, що він не пов'язаний з метеочутливістю і не повинен реагувати на зміну погоди. Про сон погоджуюсь.