"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @iriwa, супер помічні свічки по-масляку
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Продуло мене в пятницю, дурну голову, хоч і в шапці була, але вітри сильні в нас були плюс мороз....
    Як результат - голова розколюється, з носа зелене, кон'юктивіт - очі печуть, сльози течуть, морозить....блін.
    Я якийсь здохляк останній місяць, як не ср@чка, то п.р..дячка.. (((
    Де моє здоров'я і імунітет....
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Останні півроку відчуваю загальну втому, та і імунітет нікудишній. Все ж таки відправилась до лікаря, аналізи, обстеження. Ну і знайшли причину (відносно): гемоглобін - 105. Все інше в межах норми. За словами лікаря я сиджу на дієті і займаюсь веганством, треба кидати то діло і нормально харчуватись. Ніколи на дієті не сиділа і веганством не займалась, а от останні півроку харчувалась взагалі дуже добре, про це лікар навіть не хотів слухати, бо тоді б гемоглобін не був би 105 і я б не важила 50 кг, послав додому відїдатись і за 2 тижні прийти здати аналізи. Як відїдатись я так і не зрозуміла, бо в мене більше не влізе, я от проконтролювала скільки з'їдаю за тиждень м'ясного після повернення додому (по чеках з магазину): 1,5 кг свинини, 0,5 кг печінки індичої.
    Чи може хтось мав низький гемоглобін, до кого можна звернутись щоб дав адекватну консультацію\обстеження\лікування?
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Hermi а показники обміну заліза не казали здати?
    Бо якщо харчування таке, як описано, то причина явно не в ньому.
    Ну і свинини треба менше. Яловичина та телятина ( але не зовсім молочна, така вже трохи старша).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @Hermi, я здавала аналіз феритину і гормони щитовидки.
     
  6. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Може хтось щось мудре скаже...турбує мене свербіж у верхній частині тіла, руки-плечі і особливо лівий сосок. Начиталась на рахунок соска всякої тривожної інформації, і так як я сильно підпадаю під вплив такоко роду даних щупала-перещупала грудь і погнала на узд. Узд груді нічого не показало. Але свербіж залишився...гінеколог направила на аналізи гормонів(пролактин,ТТГ, прогестерон на 20-22д.ц.) ще не здала. На соску ранок нема тільки буває лущення, якщо не мастити кремом. Чи дійсно все так страшно як я собі надумала, може в когось було таке? Чи може свербіж бути від гормонального збою?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @model fantazii як варіант нейродерміт, думаю причина не в грудях, може гормональне, або грибок....? Висипка якась є?
    Речі нові вдягнули? Порошок пральний новий? Мило, гель для душу?
     
  8. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Висипки, пухирців нічого такого нема. Бюстгальтер новий, але якщр б алергія, то чому лише на одному соску?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Муська

    Муська Well-Known Member

    щитовидку перевірити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Ну от, тільки попустило мене з гемороєм, тобто гулька ще є, але вже при русі не відчуваю дискомфорту, так почалися закрепи :girl_cray: сходила в туалет, видно зробилася тріщина бо була кров на "тих ділах"... Хто знає якусь мудру дієту, бо вже незнаю що їсти варто, а що ні. Випиваю по пів літри кефіру в день. То може провокувати закреп?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Може. Вважається, що "послаблюючу" дію має лише свіжий кефір чи кисле молоко, вже після 3х днів зберігання може бути протилежна дія...
    Варто їсти їжу, багату клітковиною, але до внормування режиму відвідування туалету клітковина має бути "лагідна", тобто капуста, морква - не в сирому вигляді, а тушеному, печері яблука, каші (рис обмежити, вівсянка - обережно, гречка - добре). Картопля в міру - мені не шкодить, але я не зловживаю. Буряк, чорнослив. Може, не кефір, а "активію" спробувати на кілька днів. Якщо шлунок добре сприймає, то не варто, звісно ігнорувати і сирі овочі та фрукти.
    Теж маю проблему, але може не давати про себе чути кілька місяців, а потім знову. Тоді треба дуже пильнувати, щоб загоїлось. Використовую свічки з обліпихою на ніч (захищати білизну щоденками, бо може фарбуватись), не знаю, чи справді допомагає загоєнню, але принаймі "змащує", і процес імовірно проходить з меншим травмуванням. Якщо витримує тиждень, не забуваю, то результат є. Загострення найчастіше спостерігаю перед місячними, коли з'являються набряки, ще прийом деяких ліків, на жаль (зараз мусила пити ібупрофен, а він розріджує кров не менше аспірину, і в купі з надривним кашлем(трахеїт) маю знову проблему).
    Пити більше води - то така загальна рекомендація від закрепів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @iriwa, спробуйте жовчогінні чаї позаварювати. Спитайте в аптеці. Ще знаю трава сени підходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nalia

    nalia Member

    Дівчата в кого був оніхолізис -(це поступове і безболісне відділення нігтьової пластини від нігтьового ложа).До якого то лікаря звертатися, і якщо в когось таке було ,то як лікували. Я думаю що то в мене від гель-лаку. Перед тим робила перерву на 10 днів( хоча до того пару років безперервно ) , а вчора зняла гель-лак і ужаснулася. Ніколи проблем не було, пару років користуюся одною тою ж фірмою.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    До дерматолога. Він мене скеровував на два аналіз :на грибок і на гелікобактер пілорі. В мене ні одного ні другого не було. Але в мене не відділялось, а пожовтіло і стало шуршавим. Я прочитала, що нічого не треба робити, тільки сильно обрізати. То літнє фото, зараз вже нічого немає. На руках на великих пальцях теж пожовкло. Але в мене не від гель лаку. Я чітко знаю від якого, бо якраз і руки і ноги ним намастила.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Прошу поради...Оcтанніх місяців 9 мають спотворене сприйняття запахів. Десь в червні мала якийсь вірус з нежитью та сильним головним болем, який минав лиш після того як прочищався ніс. Темп була не дуже висока. Тривало все три дні. Після цього майже не сприймаю запахів як раніше. Це назавжди чи відновиться? Мені некритично, але тепер мені навіть свіжий хліб пахне пліснявою. Хочу почути думки...
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    у мене таке періодично буває, особливо чомусь на весну... потім ніготь заростає і все відновлюється.

    пс: якщо то в сторону гель-лаку, то я таки грішу) і кілька років поспіль з нього не вилажу, але думається мені таки, що якогось дуже прямого звязку нема, хіба як одна з причин. Просто на деякий час варто поносити трохи коротші нігті, а декому радять повністю зрізати ніготь в місці порожнини, щоб наново відріс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Поїдьте до лора, я люблю у винники в госпіталь, бо там мені поки були найадекватніші. В мене зазвичай місяць після віруски, яка ну дуже з соплями або отитом, нюх порушений. Я знаю, що я недопромивала носа - в моєму випадку то просто маст хев - довше буде відновлюватися нюх. Я думаю, що у вас божливо якийсь дисбіоз місцевий , що воно видає такі прєлєсті
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це просто жесть.
    Другий день лежу трупиком, температури немає, а самопочуття наче танком переїхали, з носа тече, вся носоглотка пече. Лікар потішив що це такий вірус, треба 8 днів відмучити :sad:
    плак, плак :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, те саме, вже чотири дні, а що приписав лікар?