"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Йду нині до лікаря, бо жах, очі на чоло вилазять..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @iriwa то певне найкраще рішення.Бо я боягузка:girl_cray:
    Обходжуся при загостренні проктозаном.І обов'язково підмивання прохолодною водою після походу в туалет.Ще з рекомендацій-відмова від туалетного паперу.Або мокрі серветкиабо прохолодна водичка.В туалет іти при пешому ж бажанні,не затримувати,бо закреп погіршує ситуацію.
    Дуже вам співчуваю:girl_sad:
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відбула похід, додали мені ще одні свічки, як не попустить до понеділка йду оперувати певно..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Вже як ця тема піднялась, то спитаю чи треба мені до лікаря і лікування. В мене інколи як йду в туалет кров. Один-перший раз було 5років тому під час вагітності. Потім десь раз-два на рік. А тепер трохи частіше. Пару крапельок до. Під час і після ніяких скарг. Хіба трошки пече, бо та ж кров з якоїсь тріщини вийшла. Два тижні тому два рази підряд була, я вже до лікаря зібралась, але тепер минуло. Це ознаки геморою чи що?
     
  5. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    тріщинки прямої кишки чи анусу. якщо не має сильного болю, то швидше всього маленькі. Але то переважно з закрепом пов"язано. У вас нема?
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Так, ті
    Тільки коли закреп. Але я загалом схильна до закрепів, з того часу як кинула курити (якраз в лютому 11років) туалет дається мені важко. Тобто немає важкості, розпирання - - просто не щодня.

    Знач, якщо не болить значить не страшно?
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мазь з прополісом. беру в неті 10.20.40 процентну. в аптеках такої нема
     
  8. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ну то просто треба не запускати. бо є ризик утворення такої серйозної тріщини. в мене в малого таке. тому в разі чого в мене все під рукою дуфалак. Одним словом, не допускати сильних закрепів, попильнувати той момент. Вам легше, бо ви доросла. Можете себе заставити попоїсти чорносливчику і всякого такого. Мені з тим любителем макаронів дуууже трудно(
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Наполегливо раджу піти до проктолога, це м.б. як тріщинки-вузлики (що теж недобре) так і поліпи в кишківнику чи прямій ... Кароч, треба наважитись і вчасно перевіритись
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я би Вам казала таки піти до лікаря. То можуть бути симптоми найрізноманітніших хворіб, в тому числі і не дуже легких. Не буду наводити страх, просто сходіть до лікаря і пересвідчіться, що все добре і Ви здорові.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А до кого/куди ходили?Можете порекомендувати?
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @exmargarytka Ходила у військовий госпіталь до Трач С.В. Ніби не поганий лікар. Тільки почали "співпрацю" тому незнаю чи рекомендувати чи ні. Черга до нього стоїть, значить лікує добре. Огляд провів, досить стриманий, байки не розказує, не жартує. Потім розказав всі перспективи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Все, записалась на завтра в сихівську поліклініку. Там ще поки є вільний талон на 11.30. Тому хто хоче вирішити цю проблему раз і назавжди - - пішли, не тягнемо
     
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Мені
    У 2012 році - ерозивний гастрит
    Лікувалась пів року, потім ще пів року не все їла
    Далі за 6 років - 1 загострення, яке знялось дієтою на тиждень
    Їм все, жодних обмежень
    З таблеток тоді призначали нольпаза, парієт, денол
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Трохи понию тут. Вчора до вечора ( після постільного режиму і ліків) вже наче було краще. Ввечері прихопив живіт, цілий вечір провела "на троні". Нині гірше ніж до лікування взагалі. От нефарт.. Вже незнаю які примочки ще ставити.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тобто, була діарея?
    Якщо так, то гірше може бути.Діарея також погано в такому стані, як і закрепи, а коли ще й загострення, то інакше не буде.
     
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    так, вона
    Я вже шо не пила тільки вчора. Сорбенти не можна бо пила інші пігулки, добре що мала ентерожерміну, бо б лапи зліпила. Як варіант то пішла реакція на свічки Диклоберл. А може на інше шо... до лікаря не додзвонюся швидше понеділка, десь поїхав..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @iriwa постарайтесь врегуоювати це все.
    Після діареї, має стати легше(відносно), але спостерігайте за тим. Харчування налагоджуйте.
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Сходила. Прізвище Казимира. Я думала то кобіта... Під час огляду всю біографію мою розказав)) ) у моєму випадку загиб матки тисне...
     
    • Смішно Смішно x 2
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Добре, що все добре :) Тепер знаєте, що все ок і гумор на додачу отримали :)))

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1