"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Те, що віддавало болем в пазухах - це загалом нормально, так само віддає ж, коли висякаєте носа, але, може там і засильний напір, я ніколи не користувалась ним. Спробуйте спринцівкою промивати. І обов'язково ніс має вільно дихати, коли промиваєте.
    До речі, дякуючи інструктажу @Shapokliak, я минулого разу справилася з фронтитом промиваннями+місцевий аб.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Звичайно, що промивання могло до того довести, особливо -неправильне.
    Можете і дитячий Нурофен, якщо є. Ібупрофен знеболює, так.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Розкажіть, будь-ласка, як правильно?
    Питаю, бо вже купу років від нежитю рятуюсь саме промиваннями (і просто домашньо приготовлений розчин з долоні втягувати, і фізрозчин шприцом, і власне остатньо Х‘юмер, бо ним найзручніше, і на роботі в туалеті можна під час дня собі полегшити стан).
    В мене саме слабке місце в організмі - це ніс, скривлена носова перетинка, кілька гайморитів, перенесених в дитинстві - і зараз варто тільки десь трішки підмерзнути чи хапнути бацилку - і все, з носа ллє рікою.
    Судинозвужуючі і іже с німі були як мертвому припарка, а я власне дуже боюсь гаймориту.
    І от відколи виробила для себе схему з промиваннями - набагато легше мені це все проходить.
    І ось читаю, що дівчата пишуть, і хочу зрозуміти, чи я інтуїтивно все роблю правильно?
    До речі, коли з‘являється головний біль, спровокований нежитем - це вже перша ознака, що тре сильно вважати.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot не впевнена, що писаниною можна таке пояснити), спробую. Сама суть в слові промивання, тобто це не має бути струя, як від трансбою.Тоді,зрозуміло, що воно все заганяється і в вуха, і чуть не в мозг. Не закидати голову, а навпаки, трохи схилити і повернути чуть більше ніби хочете лягти на бік протилежний ніздрі, в яку будете вливати. Розчин повинен вливатись в одну ніздрю і виливатись з іншої. Потім висякати ту ніздрю, з якої витікало.
    Може якесь відео знайду зараз.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, ось перше попавше. Краще за йогів, того ніхто не робить))).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюся, сильний тиск не можна створювати, бо заженеться інфекція в вухо. І ще сильно мити не можна, коли там всередині все спухше, що просвіта майже немає, то теж ризик, що розчин піде "не туди", та й толку тоді мало. В такому випадку я беру протинабрякові краплі чи спрей, коли спадає набряк, то промиваю. В будь якому випадку в мене переважно зразу все густе і зелене, і акуратні промивання спринцівкою (найменшою) розчином звичайної солі є порятунком, бо "нерозбавлені" поклади важко "вигнати" назовні, знову ж, сильно шмаркаючи можна теж наробити біди. Треба не сильно і довго, а як я вчу дітей "короткими"...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата потребую поради! Маю коньюктивіт, була в лікаря виписала антибіотик, два дні капаю ефекту не бачу, а навпаки таке враження що друге око теж заразилось, поділіться думками досвідом як ви лікувались? Що було найдієвіше? Скільки часу треба лікуватись чи можна на вулицю виходити? Буду вдячна якщо поділитесь досвідом
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Matvijko я набралась від малого. Промивати можна ромашкою, прокапувала Флоксалом , або Окомістином(мені він навіть був кращим) і все, так приписав лікар.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мені ромашка зось нічого не дає око запухше все червоне, я капаю офтаквіксом(левофлоксацин). А за скільки часу вам минало, і скільки раз на день промивали ромашкою?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Matvijko собі не промивала зовсім)), малому, коли не забула. Мені трохи довше проходило, десь днів 4, а малому практично відразу(на другий день вже з ночі нічого не було). Капали очі до шести разів Флоксалом малому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Парні органи - очі, вуха, шотамше лікують ЗАВЖДИ обидва. Капайте два ока.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ок, буду капати, спробую ще флоксал, бо щось таке враження що гірше стає, не легше, найгірше, що лінзи треба зняти і ходити в окулярах, надіюсь то не довго, бо начиталась що коньюктивіт лікують місяцями


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Matvijko Ви одне капали? Ні, то треба два).
    І, лінзи таки треба зняти, думаю.
    Руками меньше до очей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так одне капала, та лінзи вже зняла ходжу в окулярах


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Можу помилятись, але ці конкретні лінзи, мабуть, краще взагалі викинути. Тобто на здорові очі купити нову пару.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так знаю я вже замовила нові. А флоксал можна при гв? Щось лактанція не шукає


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Matvijko почитала інструкцію - пише по-можливості не слід застосовувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    @Matvijko, я використовувала. І лінзи не викидала. Просто розчин міняла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Комаровський стверджує, що застосування місцевих антибіотиків саме в очі або вуха є доцільним (в ніс - ні), і що вони майже не можуть при тому проникнути в системний кровоток. Якщо треба лікувати, то треба, ризик мінімальний. Та й пишуть "не рекомендується" майже у всіх випадках, коли дослідження не проводилось (дорого і невигідно). Бо якщо були дослідження, і вплив підтверджено, то так і пишуть : речовина "х" проникає в кров, може долати плацентарний бар'єр чи проникати в молоко, тому не рекомендовано для застосування вагітним чи годуючим. Або варіант "б " - "вплив недостатньо досліджений, тому не рекомендуємо, або на розсуд лікаря, співставляти потенційну користь для матері / шкоду для дитини."
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Флоксал - діюча речовина офлоксацин, на лактанції зелений: Ofloxacino: Nivel de riesgo para la lactancia según e-lactancia.org
     
    • Подобається Подобається x 3