"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @loveterapy можливо, можна знайти в нас, але в тих людей,що привозять ліки з Польщі. На ФБ є.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Сів мені голос. Маю трохи закладені ніс та горло. І от сьогодні вранці, як наслідок, розмовляю як Джигурда(не при дітях буде сказано). Що робити? Гаряче питя не допомагає. А до завтрішнього ранку дуже тре мати людський голос.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    колись, коли "сівший" голос був моїм профзахворюванням, дуже рятували смоктульки з ісландським мохом "Ісламінт" чи "Ісламос".
    Це було ефективніше за пиття сирих яєць і прочі "народні методи"
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika плюсуюсь до @Kroshka Enot - Ісла Моос мені теж добре допомогли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Добрий місяць вже, кожного ранку затерпають руки. Майже до плеча. (Так от як ногу засидиш - а потім "мурашками" відходить).
    Довго відпускає ( деколи до пів години) :girl_sad:. До якого лікаря йти - навіть незнаю. Ревматолог? Невропатолог? Кардіолог?
    Щось мені страшно...
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Привіт всім. Маю таку оказію...Від чого можуть бути мажучі кров"янисті виділення?
    День циклу 9, місячні чотири дні як закінчилися, для овуляції рано. Нічого не боліло і не болить. Була на УЗД - все ідеально. При огляді теж все добре . Лікар розволить руками. Шо то таке?))
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Semiramis, гормони?але якщо
    то -я би ще в іншого проконсультувалась.
     
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @nibysh
    Дякую. не думаю,що інший скаже щось ліпше, справді,ніяких змін крім виділень нема....
    Думаю вже про причину - стрес...
    напередодні добряче перенервувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Стан розклеяний нині , і сил нема, просто валюся, а шось конкретного годі назвати. Спина болить, що ні сидіти, ні лежати ні ходити. В животі відчуття наче я дуже-дуже наїлася , хоч ясно шо переїдання ніякого не було. І чим то собі помогти ?!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Retaret як варіант віруска - пити багато, температуру виміряти,поміряти тиск - може судини...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    оце справді варто було зробити, але я забула - не маю такої звички просто .
    Та на щастя все минулося, а що було - без поняття. Може десь з тиском і судинами і слід було розібратися.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Десь три тижні тому мені малий з розгону завалив своює головою в лоб. З того часу на місці удару маю почервоніння. Спочатку був легкий набряк, зараз наче нема. Але шкіра так і не вертається до свого природнього кольору. Що можна зробити? Може якоюсь маззю від синяків помастити? Тоді якою?
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Назва теми дуже влучно характеризує проблему чоловіка. Вже кілька днів його болять всі суглоби. Був в ревматолога в параскеви, зробив ревмопроби, поздавав аналізи і нічого не знайшли. До кого б ще звернутись?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    @raspberry, узд суглобів робили?
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не робили, робили ревмопроби, здавав кров, сечу. Всі аналізи в нормі. Можна в космос запускати. А де це узд краще зробити?
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @raspberry, ну а лікар щось на то сказав? Аналізи в нормі, але скарги є, то зовсім нічого не виписав? І ні до кого більше не відправив?
    А суглоби які саме і як болять? Це може до ортопеда треба?
    От в мене теж болять, але кожен по різному і при фізичних навантаженнях.
    А в мами болять, бо в неї ревматоїдний поліартрит, то в неї ці болі і без будь яких навантаженнь.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Виписав німесил, ні до кого більше не відправив.
    От і в чоловіка всі суглоби болять без навантажень.
    Як і хто мамі встановив діагноз? Ми хочемо ще до іншого спеціаліста звернутись, шукаємо до кого.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мама ходить до лікарки в поліклініці медінституту. Попитаю прізвище.З лікарів знаю ще лікарку Синенька, в неї є син, теж ревматолог. Вона ніби відома, але читала й про негативні відгуки. А в її сина лікувалася знайома. Лікував гормональними протизапальними. Знаю, що він в стаціонарі працював.
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @raspberry, тут на форумі є тема ревматологія. Там радять якихось лікарів, може когось там підберете.
     
    • Корисно Корисно x 1