"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Якщо добре запекло, то нерв. Тут хіба перетерпіти, на м'яз траумель мав би вже подіяти. Мені теж метелика зле в родзалі поставили, мала сильний крововилив аж до кисті і рука не згиналася. Місяць то добро відходило.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Гемоглобін 105,еритроцити теж трохи нижче норми, гематокрит чуть знижений... І головне, в мене той гемоглобін вище 115 ніколи і не піднімався. То варіант норми чи треба йти до лікаря? Чи вітамінів попити?...
     
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Вони на мечнікова якісь криворукіші, чи що... я мазала траумелем, я не знаю, чи в такому випадку можна йодну сітку, бо ж годуєш. Точно на таке можна арніку, але треба спитати консультантів на фб чи мазь при лактації можна (а може вони щось і толковіше порадять)
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені ту руку... мала вилікувала вже майже :) Якось вчора вночі зле спала, крутилася і я її поклала головою собі на руку, вона тааак файно мені там вигріла, що на наступний ранок вже значно краще було :girl_crazy:. Зараз ще капельку відчувається але вже майже пройшло :) Так що не знаю що то було, але тепло помогло.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Ciklum

    Ciklum New Member

    У мене майже рік так було, аналізів зробила штук 100, все було в нормі. Тоді казали, що то віруси герпесу таке спричиняють. Пролікувала віруси, температура не зникла. Довелось змиритись і з часом температура внормувалась, підіймається лише на фоні нервового збудження. А от зовсім недавно зробили УЗД щитовидки - і виявилось що це вона спричиняє температуру. Хоч гормони щиподібної залози весь той час були в нормі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    За допомогою яких аналізів/оглядів у яких спеціалістів ставлять діагноз ВСД (вегето-судинна дистонія)?
    Маю, окрім "солодкої" ще одну проблему, що останнім часом дуже загострилась. Кожного дня, а іноді і по кілька разів на день я відчуваю, що обличчя має Т під 40, при чому решта частин тіла нормальні. Мало того, так ще й тільки! обличчя так потіє, що, вибачте за деталі, піт аж з брів капає :cry:Це буває і коли на роботі (фізична праця мінімальна) і коли вдома, рідше надворі). Додається почервоніння, набряки на лиці. Дискомфорт шалений, волосся мус мити щодня. Я відчуваю що щось не так. Таке було ще до проблем з цукром (точніше до їх виявлення), у 14-18 р. (пам'ятаю, сиділа на парах і таке саме було).
    Лікар (ендокринолог, в якої консультувалась в суботу) припустила що це може бути пов'язано з ВСД. Я от почала вивчати про неї і, як завжди, виникає купа питань.
    Що точно помітила, таке трапляється кожного разу коли попекла язик. Ну і помимо того багато разів.
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А немає часом такого нюансу, що останнім часом ви більше часу проводите за комп'ютером, може вийшли на роботу? Чому питаю...В мене як тільки я вийшла з декрету появились проблеми з самопочуттям. І я це чітко бачу пов'язаним з тривалою роботою за комп. Головна біль, затерпання язика, мушки перед очима...Як тільки присутність комп. звести до мінімуму - симптоми зникають. Напевно щось турбує в шийному відділі, ну або загалом в хребті. Я ще не розібралась))) Але однозначно, як тільки більше руху - менше сидження, нічого не турбує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ну я вже чотири місяці як на роботі, але лише 4 години суто роботи за ноутом. Ходжу багато, як мінімум щодня година-півтори швидкої ходьби. Плюс йога/плавання декілька разів в тиждень.
    От зараз сиджу на роботі, а лице просто палає вогнем((
     
  9. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про онкомаркери, маю дискомфорт в правій груді, отримала направлення від гінеколога здати кров на онкомаркери молочної залози. На скільки даний аналіз інформативний?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    невропатолог , але ...ВСД не лікується...Знімають симптоми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на жаль, цей діагноз ставлять всі, коли не можуть щось конкретне визначити.
    Але такий прояв ВСД я ще ніколи не зустрічала З ВСД живу вже 15 років, але в основному це головні болі, холодні і мокрі кінцівки та постійний пригнічений стан. Хоча почервоніння буває від хвилювання, але "палання" я не відчуваю, просто шкіра червоніє і я цього взагалі не відчуваю.
    До речі, в моєї мами цукровий діабет 2 типу, то в неї досить часто "палає" лице + дуже сильна пітливість . Але вона ніколи над цим не замислювалась, казала - молв тиск підскочив, трішки полежала - і проходить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @aknytsU, а почервоніння звичайне, чим формі метелика? цукровий діабет і проблеми з щитовидкою дають такий ефект. Частіше отаке є наслідком гормонального збою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Sofijusia ,а до мамолога ви вже ходили?УЗД,мамографію робили?
    Це треба було б усе в комплексі.
    Хороших вам результатів!Не хвилюйтесь завчасно.Можливо,це просто мастопатія
     
  14. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Дякую Вам за підтримку). На УЗД треба йти на8 - 9 день після місячних, то ж ще чекаю. Онкомаркер здала. На мамографію ще не отримала скерування.
     
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    А в мене віруска якась дуже зла, почалося з першіння в горлі, а от через 2 дні то вже вночі не спала так горло болить що спасу нема. Викликала лікарку, та подивилася, сказала що віруска, але не ангіна. Я мало не благала призначити мені антибіотика. Приймаю противірусне, і багато п"ю, і порскаю у те горло і смокчу пігулки і капєц все одно. Біль пекельна, а температури нема, і от нині полилися соплі. Завтра дітей розвозити у школи - садки, а я отака розкисла... :girl_cray::girl_mad:
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я так мучилася майже три дні. Пила, пила, пила і порошки/пшикалки/цмокталки. Ефект на кілька годин, а потім ще гірше гребе. Поки не влупила на ніч польських таблеток- віджила. Я те, щоб не радила ,але якщо вже ітак викидаються(не інакше) гроші на аптеку, то краще польські купувати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    а які купляли?
     
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    вірус так чи інакше перейде сам, а Ви можете лише полегшувати стан - багато пити, симптоматичне знеболення горла(пшикалки чи смоктульки), промивання-очищення носа, при потребі, як ускладнене дихання - судинозвужуючі краплі або спреї(я люблю Евказолін Аква). Ну і на ніч , як дуже хижо, щоб принаймі виспатися - якийсь пакетик типу Фервекс чи Фармацитрон, чи тому подібне - і біль знімає, і набряки, і як на мене менше шкоди, ніж мучитись і не спати (хоч і не цукерки, звичайно). А противірусні я колись давала то дітям, то собі , тепер не даю - як на мене, воно не дієве.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Гриполєк або Табцін випробувані неодноразово- дія моментальна.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А їх лиш у Польщі можна купити?
    По темі, це якась така віруска з кашлем отим ходить вже з три тижні. Реально, вже від 10 людей чую про одні і ті ж симптоми.
    Я те саме мала три тмжні тому, то ще досі підкашлюю, бо маю хронічний фарингіт і трохи не долікувалася. А зараз мама і сестра такі хворі, мама вже пропила антибіотик, але то нічого не помогло, кашляє, як і було.
    Ще зимою мій дідо був дуже хворий, майже нічо не помагало, тоді я за порадою купила Аугументин антибіотик, але спеціально шукала польський з їхнім ширихкодом країеи-виробника. І він реально поміг на другий день, пили лиш три дні.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk