"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ні, то не воно, я знаю що це, чоловік мав той лишай як мала вродилась. При лишаю волдирі великі, були в чоловіка і на спині, а в мене дрібнюся висипка, така запалена кругом шкіра. Пече вогнем і свербить. Не знаю чи повязувати, але пила противірусне як горло боліло, то висипка зникла і за два дні сильніше посипало...сьогобні вже не витримала і помазала Елоконом, стихає. Зранку встаю, то практично нема, а протягом дня плюс піт і воно дуже мене мучить. Щей та температура...куда то податись завтра?
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Аденовірус. Воно типу кропив'янку викликає. Противірусне днів з п'ять тре пити. І едем ше приписували.
     
  3. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В мене були схожі симптоми, пекло і свербіло. Спочатку були маленькі прищики на шиї, потім стали великі гнійнійні прищі і висипка пішла на бороду. Ліагноз був інші шкірна інфекція, пила антибіотики. Це сталось, коли різко потепліло, а я шарф не зняли і шильно запотіла шия.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я то до жари трохи приписувала, з'чвтлось вперше рісля занять в залі в понеділок, але в мене вже майже тиждень температура ще 37-37,3
    Іду Мефенамінку вип'ю
     
  5. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Дівчата, чим збити температуру 39.5 якщо вона погано збивається?
     
  6. marycherry

    marycherry Member

    Я колись пішла в новий спорт зал, і за пару днів в мене з'явився оперізуючий лишай. Це був страшний біль і висипка по боках
     
  7. Lynx

    Lynx Member

    З травня періодично погано почуваюсь. Зараз взагалі ледве лажу. Обстеження показали підвищений внутрішньочерепний тиск. Лікування толкового ніхто не виписав. І я не прихильник лікувати аналізи, хотілось би знайти причину. Хтось з таким стикався? до кого йти, що робити? від чого то може бути і чим загрожує?
     
  8. nalia

    nalia Member

    В мене колись був підвищений внутрічерепний тиск. Але мене голова дуже сильно боліла, ніякі таблетки не допомагали. Перевіряла судини, робила МРТ. Все добре. Лікар виписав лікування , то поступово біль пройшла.
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ошпарила собі на днях ноги окропом, ну і відповідно всі "прєлєсті" - пухирці, ранки, досить багато просто почервонілої шкіри. Ну то таке...Хочу помитись, в душі , просто водою. Можна чи ні? що скажете...
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    то би мав вам сказати комбустіолог, ви зверталися до нього?
    раз така ситуація, що багато пошкодженої шкіри, то однозначно варто було б
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ні. не зверталась до лікарів. Бо всі пошкодження дуже поверхневі. Лиш пару пухирців, ранок, решта - червона шкіра. Вже сходить добряче. Рятувалась пантенолом і терм.водою.
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Промити звичайною водою, бажано ледь теплою, бо пекти буде. Підсушити і хлоргекидином, або іншим септиком промити. Маленькі пухирці можуть лопнути, а то вікно для зарази.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Liandra

    Liandra New Member

    Доброго дня!Дівчатка можливо стикався хтось з такою ситуацією. Я не живу статевим життям і в мене пропали місячні, в гінекологів була ніхто нічого толком сказати не може все ніби добре, аналізів здавала купу теж все добре, остання сказала пити протизапліднюючі. Поки пю місячні є регулярно правда по 1-3 дні, як тільки перестаю місячних нема, вже от так третій місяць. Що порадите?
     
  14. slio

    slio Member

    Маю температуру 39 і дуже болить горло. Від температури помагає парайетамол . Від горла вчора смоктала септолете, але далі дуже болить і ніби підпухло. Підкажіть чим вилічити горло.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Показати горло лікарю. Раптом ангіна - якщо гнійна- пропише антибіотики. Неліковані ангіни можуть давати ускладнення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. slio

    slio Member

    гнійників нема просто червоне горло
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Мені ще з дитинства від горла допомагає спрей Інгаліпт. Недорогий і дуже дієвий, якщо притримуватися інструкції. Ну і між тим не лінуватися полоскати. Наприклад, на склянку теплої води 1:1 солі і соди та пару крапель йоду.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Почитала свій допис вище і страшно стало((
    19 серпня
    Сьогодні 11 жовтня, а в мене далі температура 37-37,2. Кров здавала і в платній лабораторії, і в державній - в нормі. Флюрка, УЗД, онкомаркер грудей в нормі. Гінеколог - здорова. Що ще перевірити? Чому в мене така темпратура?!
    Може це якось з тою висипкою пов'язано...може якийсь хвіст температурний?!
    Лікарняне мені закрили, а причини так і не знайшли...чи плюнути
    Поплачусь тут((
     
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Може УЗД внутрішніх органів ще зробити...в мене минулого літа була висипка незрозуміла і "гуляла" температура...то проблема виявилась в жовчевому....
     
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ревмопроби? Горло не поболює, суглоби не ниють?

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka