"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зара зара 97 на 64 .. щось коньяк вчора не поміг..
    чоловік вичитав,що вчора -сьоні понижений атмосферний тиск. мабуть впливає.. але я так вперше реагую. якщо не враховувати поїздки в гори.. в мене ще й кд почались..
     
    Останнє редагування: 6 Липень 2017
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    та зараз така погода, що треба мати кінське здоров'я. Сама останній тиждень ледь дихаю, але в мене все на купу.
    Від атмосферного тиску помагає підвал ;) Якщо я вдома і низький тиск, іду прибирати в льох, там себе почуваю значно краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА в мене від понеділка і до вчора теж були шалені каруселі з низьким тиском. І в чоловіка теж. Сьогодні вже легче стало. Препартів ніяких не вживаю, щоб підняти тиск. А так - то мало що рятує. Голова не варить зовсім в такі дні. Можу цілий день тинятись і нічого не зробити толком. Ні кава, ні коньяк не рятують. Правда я дуже з алкоголем не експериментую в такі дні, боюсь. В мене на таке один рецепт - один раз добре поїсти, і потім протягом дня постійно щось перекушувати потроху, бо на голодний шлунок самопочуття погіршується і нудить страшенно. І пити потроху Пепсі, по ковточку періодично, мені він дуже допомагає. Особливо від головної болі під час КД. Ну але то мій досвід, тут все індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дякую дівчата, купила настоянку женьшеню. пише що тонізує.. якщо РОма засне і не поможе женьшень схожу за пепсі..
     
  5. Natalisko

    Natalisko New Member

    Я при найменшій втомі, від низького тиску, при нервових розладах п'ю настойку родіоли рожевої. Зараз п'ю курсом 20 днів, потім місяць не п'ю. Її можна приготувати самому з сушеного кореня родіоли, а можна готову купити. В аптеці розетки вона коштує 42 гривнi apteka.rozetka.com.ua/dlya-nervnoj-sistemy/c4628663/forma-vypuska-104927=zhidkostj;obem-104941=25-ml/ Але я готую сама. Беру 10 грам кореня, заливаю 100 грам горілки, настоюю 10 днів, періодично струшую і профільтровую. І приймаю по 5 капель 3 рази в день до їжі.
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дякую. прочитала що вона дає той самий ефект що і жень шень.. мені до речі тоджі поміг жень шень..
     
  7. Vitam

    Vitam New Member

    Дівчатка..відгукніться,хто зтикався з такою проблемою.Рік тому місяць після родів мала раптове сильне головокружіння,яке тривало 2 дні,не могла стояти на ногах, рвала,забрали в лікарню,діагноз-гостра вестибулопатія.Тепер страждаю страхом,що може повторитись,не можу повноцінно жити.Цікаво,чи в когось таке було,чи я не одна така,хочеться підтримки
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Було. Минуло. Обстежтеся в невропатолога і ЛОРа. Зробіть УЗД судин і рентген шийного відділу, якщо невропатолог вважатиме за потрібне.
     
  9. Vitam

    Vitam New Member

    а в вас який був діагноз?
    --- дописи об"єднано, 24 Липень 2017 ---
    Обстеження всі в нормі...сказали лише може бути хвороба Меньєра...яка не обстежується,дуже через це боюсь.А вам який діагноз поставили?
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Невропатолог писала вестибулопатію. В мене не в нормі було УЗД в трохи відхилення на рентгені. А перші дзвіночки з'явилися після непролікованого отиту.
    В моєму випадку просто назбиралося багато всього і організм не витримав, мабуть.
     
  11. Vitam

    Vitam New Member

    Я теж була після пологів...двоє маленьких дітей...нерви..недосипання...недоїдання...мабуть теж організм не витримав!
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2017 ---
    А в вас не було страху після цього?...а то я щось ніяк не можу заспокоїтися!
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2017 ---
    Підскажіть як перестати боятись і зажити нормальним життям?
     
  12. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дуже схоже в мене було. Теж раптово почалось головокружіння і дуже тошнило, так весь день. Обстежувалася, потім положили в неврологію, там виявили на узд судин ангіоспазм,діагноз - вестибулярний розлад. прокапали три дні в стаціонарі і відправили додому, бо крім того спазму всі аналізи в нормі були. Потім довго не могла прийти до тями, теж боялася, страшно було залишатись з малою дитиною, самій вдома, здавалося, що знову все повториться. Але це все лише страхи, тривога. Можна звернутися до спеціаліста, коли воно вам справді заважає жити, бо при такому постійному страху можна і до неврозу дойти....варто взяти себе в руки, пам'ятайте що клин клином вибивають. Коли я боялась залишитись вдома сама, чи вийти кудись сама, то заставляла себе піти туди, де мені може стати зле, і нехай збирав страх, панікувала, але з часом розумієш - погане самопочуття лиш миттєве, страх і тривога теж...неможна вічно всього боятись і жити страхом. Після кількох таких експериментів, вдалося зрозуміти, шо не так все погано, нічого мені не бракує, і я дарма себе накручувала.
     
    Останнє редагування: 25 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Vitam

    Vitam New Member

    а причину вам не сказали?...не були ви перед тим знервовані,виснажені?давно це було?
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Vitam та вже більше як рік прошло часу. Причини говорили - тоді дитя моє не спало кілька ночей підряд, відповідно і я не спала, замучена була. Ще говорили, що такі знервовані і невиспані мамочки в них часті пацієнти.
     
  15. Innusik

    Innusik New Member

    Всім привіт. От в черговий раз захворіла і в черговий раз не хочу йти до лікаря. Мало того, що треба в чергах висидіти, так ще й не факт, шо поможе.
    Так от, дівчатка, розкажіть про ваші "маст хеви" для лікування хворого горла, кашлю, закладеного носа? Що вас завжди рятує від тих болячок?
     
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Innusik для горла зразу помагає Орасепт, від кашлю то залежно який кашель, якщо відкашлювальне то Амбробене чи "таблетки від кашлю", якщо сухий і нема що відкашляти то Лібексин, ніс при застуді радять Отривіном пшикати, а можете пакетики типу Колдрекс, вони правда хімія, часто пийте теплий чай з малиною, медом, лимоном, треба дивитись що саме в вас.
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Якщо горло болить, то декатилен, кашель - сироп доктора Тайса, закладений ніс - дитячий нафтизин (але тільки коли ніс закладений і дихати неможливо). Якщо не закладений, не капаю нічим, просто вишмаркую, і все. Час від часу перець можу понюхати, аби прочхатися, або ефірну олійку евкаліпта нюхаю. Молоко з маслом і медом, чай ромашковий пити і горло полоскати.
     
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не смійтеся, але в мене №1 - бальзам "Зірочка" мажу за вухами, в районі лімфовузлів на шиї і навіть в носі (але то вже для "маньяків" бо воно може пекти трохи :) ). З неї і інгаляції можна робити додавши грамууулічку в теплу воду АЛЕ обережно з очима і перевірте десь на шкірі руки перш за все чи не матимете алергії!
    Ніс - піносол масляний, горло - хлорофіліпт (таблетки смоктальні і спрей масляний) - і те і те дуууже дешеве але досить помічне але теж не для алергіків - містить евкаліпт. Ще для горла старий-добрий септифрил (діюча речовина там, здається, той же антибактеріальний декасан, що в інгаляціях виписують).
    Чай з ромашки, календули (ними ж у більш концентрованому вигляді можна і горло полоскати), чай з шипшини. Коли чую що кашель опускається десь в бронхи - мукалтин таблетки і багато теплого пиття. Загалом я і малого лікую десь приблизно так само :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівочки, щось робиться з моїм животом...в понеділок посипало трохи з боків живота, боліло горло і температура 37, 3. Горло за три дні перестало, а висипало ще більше і лише з боків живота, температура далі 37,3... Прищики схожі на пітничку, печуть, сверблчть і тріскають пвд нігтями. Що це може бути? Фото даю DSC_1879.JPG DSC_1881.JPG
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Meriroma кажуть "гуляє" опорізуючий лишай. Не знаю, як воно виглядає(хоч, брат і мама мали али ми в той час не зустрічались) але воно має викликати неприємні болючі відчуття.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk