"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Malvochka , ви і відповіли
    В мене стабільний 90/60. Спасаюсь, ну як спасаюсь, просто стараюсь не доводити себе до стану сонливості чи гупання в голові, тільки свіжим повітрям, тобто, яка би погода не була за вікном, я йду на роботу пішки, з роботи пішки, у вихідні прокидаюсь зранку і теж вирушаю пішки на пробіжку на пару годин, здоровий і повноцінний сон у допомогу, вода свіжа, ну і харчування і щоранку контрастний душ.Кава для мене ритуал в кав"ярні, дома її не вживаю. Ще читала інформацію, що у здорової людини голова може банально розболітись від нестачі води в організмі, тому радять спочатку випити склянку води, а вже як не допомагає, тоді таблетку - головний біль терпіти не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Vinnytska так і є, замітила що пиття чистої води також допомагає, і всюди стараюсь пішки ходити, навіть просто пройтись допомагає, але як у нас така погода, то швидко помагала тіки кава (і то перестає вже діяти), краще щось інше робити, душ, чай, а ще я не можу нормально висипатись, то пізно ляжу, то довше зранку сплю, і замість того щоб стати бадьорішим, відпочившим після довшого спання, то так ніби ще більш сонна і млява. Видно треба справді ставати і лягати приблизно в однаковий час. Читала колись що пересипання навіть більше може шкодити ніж недосипання, але я так не думаю, не виспатись то ще гірше для мене. Навіть думала "вечірній будильник" ставити щоб в 10 вечора йти спати щоб там не робилось, але поки всі справи пороблю, поки дитину укладу, потім щось почитати, подивитись, то вже і спання в 10 проходить :girl_crazy:А зранку школа, робота, і знов особливо не поспиш. Але є є люди що навчились не пізно йти спати, як їм то вдається? Навчіть хтось :girl_tender:
     
  3. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    само по собі якось.) Якщо в ліжку опиняюсь в 21.40-45, то в 22 год. само по собі клонить на сон, хоча, якщо я на якісь урочистості, то після 22 теж клонить на сон і виглядаю я тоді не найкраще,заб"юсь в куточку, ніби підпила добряче))Але це все не в повню, тоді і читаю в ліжку, поки не виключусь.
    оооо, ну хто ж шукає швидких і легших шляхів?))
    Зрештою, якщо людині комфортно на душі і комфортно у ролі сови - то чому би і ні?
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це дійсно дуже помічне при низькому тиску. Коли в мене був "правильний графік", я і почувала себе краще.
    Щодо недосипання, кожна людина індивідуальна. Якщо я посплю 6-7 годин, то потім мені так хижо і я така нервова, що вже краще чогось недоробити і поспати тих 8-9 год, ніж зробити роботу і цілий день конати.

    підписуюсь під кожним словом, від себе можу додати, що не лише хотьба, а будь-який рух. Мені дуже помагає плавання. Також на тиск впливає емоційний стан.
    Ну і щодо атмосферного тиску, тут вже як в кого, а я дуже чутлива до його зміни. Перед дощем в мене завжди падає тиск і відповідно розколюється голова. На жаль я зараз підсіла на каву, в мене кожен ранок починається з кави і я відчуваю себе людиною (горнятко кави зранку - і все ок, уже напевно 4 роки так, дози не збільшую, бо немає потреби). Щодо зеленого чаю, він мені ще більше понижує тиск :sad:
    Один лікар мені рекомендував коли сильно болить голова випити півлітри підсоленої води, зараз за собою замічаю, що як тільки починає боліти голова - відразу хочу пити, і то так що за 10 хв можу 1,5л мінералки випити.
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А мені зараз при будь-якій болі вода дуже допомагає). Ліків не можна, то приходиться воду пити. За ніч можу два 300-грамові горнята випити. І то ще я себе обмежую.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Чи може бути що причини насмарку - щось психологічне. Сиджу вдома - з наса тече рікою, як тільки треба кудись іти - як рукою знімає, збираюсь в кімнаті - все ок, повертаюсь до хати і подорозі далі починає з наса литись. Вчора пила протиалерргійні - не помогло! Якщо просто збираюсь на вулицю погуляти - з носа тече, збираюсь по роботі чи на зустріч - насмарку немає.
     
  8. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Може бути і психосоматика. Почитайте Луїзу Хей і подумайте чи справді знаходите в себе подібну психологічну причину (невисловлені емоції, невиплакані сльози, "алергія" на когось).
    Але алергію теж не відкидайте - може повітря вдома надто сухе/вологе, можливо сторонні запахи чи плісінь. І як алергік долам, що 1 таблетка антигістамінного може не дати результату, спробуйте попити протиалергічне курсом (наприклад 10 днів).
    До речі, маю колегу, яка щодня пчихає тільки на роботі, вдома все ок. Жартую, що то в неї алергія на роботу, хоча насправді причина, мабуть, в сухому повітрі і кондиціонерах.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    В мене сьогодні 4 день вітрянки. Перенесла її, можна сказати, нормально. Але сьогодні мені щось кілька разів ставало зле. Перший раз зранку, просто голова крутлась. Поспала ще трохи і пройшло. І ось десь від 18 години мене знову зле. Але цього разу більш виражено. Голова якось не болить, а тисне, дуже сильна слабкість. Чоловік вже думав швидку викликати. Приймаю ацикловір у великих дозах. Правда сьогодні вже зменшила, бо відчувала, що після таблеток не альо мені... І так мені щось лячно, бо в малого було ускладнення - енцефаліт... Чи справді ацикловір може давати такі побічні дії?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Leditanya а нашо ацикловір під час вітрянки?:girl_sad::girl_sad::girl_sad:
     
  11. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Semiramis вітрянка - це вірус з групи герпесу. Тому приймання ацикловіру є доцільним.
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Хто на вихідні примудрився захворіти якоюсь невідомою науці хворобою - той я)) Виглядає мені натурально на вітрянку, але лікар каже, що то не вона. Та й, за словами мами, я нею вже в дитинстві перехворіла. Грішила ще на огірки, бо купили напередодні і їла їх тільки я. Але знову ж таки лікар каже - не алергічне. Дерматолог наче нормальний і досвідчений, принаймні проколів за ним раніше не пам'ятаю. Помугикавши наді мною озадачено хвилин п'ятнадцять, сказав щось розпливчасте з приводу діагнозу і тисячі причин захворювання, написав схему лікування і запевнив, що допоможе. Якщо до понеділка не полегшає, доведеться в диспансер їхати.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Online ми недавно всі перехворіли вітрянкою. В чоловіка був висип не зовсім характерний. Таких водянистих елементів не було, як в мене і малого. Хоча, якщо хворіли вітрянкою,то мала ймовірність, що то вона.
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    @Leditanya, я так зрозуміла, що вдруге дорослий може захворіти вітрянкою тільки у вигляді оперізуючого лишаю, а то точно не він.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата порадьте. а то хожу як йожик.. позакладало мені вуха. з понеділка. як пішло тепло.. тиск звичний для мене а вуха закладені. не хворіла... кава і коньяк не помагають. вуха чисті. не забиті пробкою.. то щось з тиском бо в голові наче шум.. чи шо. соображаю туго..мо в когось щось таке було. закладено як після польоту літаком..
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    @ГаЛоЧкА, пульс в нормі? Може бути спазм судин. Тре шось типу ношпи випити, як зовсім зле.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мені не зле. мені не комфортно і хожу як йожик.. ношпу спробую мерсі. пульс був 68 чи 75. точно не пригадаю
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    То не обов'язково зле, то дратує, бо чути як крізь вату
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    так так. ви праві.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    До 70-75 вроді норма, бо в мене 110 і вище при такому