Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Merry

    Merry Well-Known Member

    ми коли цього разу букали хатинку в Хорватії, то я користувалась Гугл-картами- ставила чоловічка на березі моря (якщо була можливість) і дивилась що то за узбережжя.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    То було давно:girl_haha:,якщо карти гугл і були,то ми про це не подумали:girl_crazy:
     
  3. Rendez vous

    Rendez vous Member

    На кордонах нічого не питають, нічого не перевіряють. В порівнянні з польськими таможнями, навіть з машини виходити не треба
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    дорога на метані +/- 150 дол.
    Проблем немає, але ж всі машини на метані гібриди, залийте повний бак бенза провсяк випадок і ідьте, без пального не залишитесь, до заправки якщо щось доїдете на бензині.
    Хоча у нас не було проблем з заправкою газом.

    Поморіє і Обзор, так, відносно дешевше.
    вірно, там газ дорожчий, але якість того газу не до порівняння з нашим.
    І ми на повному баку їх газу виїзжали знааачно більше ніж на нашому, тому воно хоч і дорожче але по факту виходить практично то саме, дорожче заправиш але і довше проїдеш.

    Не знаю, в останні роки Пенні ( ті що траплялись нам нагадували Рукавичку/Барвінок у не найкращі часи)

    Якщо їхати машиною в Поморіє, варто не полінуватись і поїхати таритись в Бургас, там у них є чудовий Кауфленд - практично альтернатива нашого ашану. При чому ближній кауфленд менший, а дальній - супер магазин. Керрефур для прикладу також сильно погіршився за останні роки. І я маю з чим порівняти бо останні 5 років у нас стабільно Поморіє.

    Наша практика показує що пристойні варіанти апартаментів ( гарний ремонт, повний фарш по всіх параметрах) бронюють активно ще з кінця зими, і цей рік тому теж підтвердження. На місці повно решал, які на невеликі гроші пропонують невеликий комфорт. Якщо бюджет від 35 євро і вище, я би бронювала заздалегідь. Якщо потрібно варіанти простіші можна і на місці.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, знайомі хотіли б їхати поїздом у Варну. Колись ішов поїзд Ів.-Франківськ - Варна. Зараз не бачу чомусь. Хтось має досвід такого відпочинку?
     
  6. Anty

    Anty Well-Known Member

    Дівчата, можна якісь контакти, назви апартаментів, приватних будинків в Поморьї, де Ви були? Їдемо 8 липня. 2 сім'ї з дітьми. Хочемо готувати самі. Шукати на місці якось боюся.
     
  7. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Чи хтось цього літа їздив в Болгарію автобусом? Можете порадити турфірму? Перевізника? Автобус? Бо дорога і так далека, не хочеться попасти ще й в поганий автобус.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Anty, як матимете змогу відпишіться, будь ласка, як з погодою. Щось переживаю. Прогноз невтішний(((
     
  9. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Дівчата, хто збирається в Болгарію чи є зараз там, напишіть в ПП. Хочу попросити дещо купити.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  10. Ulianka

    Ulianka Active Member

    Їздили минулого року через турфірму "Океан Тур" (замовляли тільки місця в автобусі). водії дуже приємні були, туди і назад без проблем, автобус комфортний (якщо перетерпіти 24 годинне сидіння)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Дуже дякую)
     
  12. Anty

    Anty Well-Known Member

    Ми зараз в Поморьє. Апартаменти знайшли на місці. 11 ночей нам обійшлися в 400євро. Номер гарний, чистий. Є пралка, кавоварка, мікрохвильовка, гриль, електрочайник. Погода мінлива. Буває дощ, але дуже швидко випогоджується (вчора падав в другій половині дня, сьогодні зранку вже ходили на пляж). Сонце лагідне. Ніхто не обгорів, але в обідній час не сидимо на пляжі. Водичка чиста. В основному відпочиваючі - сім'ї з дітьми. Багато росіян. Минулого року відпочивали в Єгипті, то ледве досиділа ті 7 днів. В Болгарії час проходить швидше, самій готувати не напряжно.
    Але нема, щоб все було ідеально. Діти трохи похворіли і машина зломалася((
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Anty, а як ви проходили укр. - ром кордон? Ми стояли 6,5 год. Їхали загалом 26 год, ніде не зупиняючись. Ще й на болгарському кордоні вистояли. На місці місць було мало. Зараз в Обзорі. Ми вже двічі переїжджали. Оскільки, не було вільного житла, всі дуже потомилися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Ну, та дорога через Румунію дууже важка, як на мене. Ми їхали 16 годин. Півдороги вночі. Наш кордон 35 хв., на болгарському 10 хв. Але! цей час, враховуючи, що ми часто перевищували швидкість(((((( там дууже багато так іздять( розумію, що то не виправдання, але..... якщо їхати по правилам , то буде набагато довше((( ми їздили в Хорватію таку саму відстань набагато швидше. Дорога автобани і сама дорога-як частина подорожі: розглядаєш краєвиди і просто кайфуєш!! Інша справа-Румунія(((
     
  15. Anty

    Anty Well-Known Member

    Ми на кордоні були в неділю ввечері. Мені здається, що час проходження залежить від того, в який день їхати. Напевно в п'ятницю ввечері чи в суботу більше людей. Ми були на кордоні десь 1год. Теж перевищували швидкість. Старалися їхати за якимось румуном.
    До речі, сьогодні взнала, що хазяйка наша наші апартаменти здає на пряму за 30є (ми знайшли через посередника тут на місці). Тому якщо когось цікавлять прямі контакти в Поморьї апартаментів - пишіть в приват. Скину адресу і телефон хазяйки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Cypress

    Cypress Active Member

    Підкажіть, чи все так "погано" з водоростями на початку вересня? На який курорт їхати, щоб їх було поменше?
     
  17. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Не було водоростей у вересні,були сильні вітри і шторми.
     
  18. varschavcka

    varschavcka Well-Known Member

    Дівчата, хто зараз в Болгарія, яка погода і чи є черги на кордонах? Плануємо в неділю їхати.
     
  19. dudja

    dudja New Member

    Дівчатка, просвітіть мене щодо відпочинку у Болгарії, хто часто їздить. Хочемо поїхати у кінці червня з дитиною. Можливо хтось має координати господарів апартаментів бюджетних для сімейного відпочинку, щоб самим готувати і щоб не було багато надокучливих сусідів. Скиньте будь ласка. І ще куди краще поїхати, і чи можливо на місці шукати житло? Дякую
     
  20. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ми якось теж найбільше схиляємося до Болгарії. Але порадьте, будь ласка, з досвідом - середина червня там не буде холодно, зважаючи на не дуже теплу весну? Чи варто їхати в цей період?