Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Хто відпочивав в готелях в Болгарії? Як краще брати харчування(сніданок, сніданок+вечеря, чи ол)? І яка вартість харчування в кафе? Дякую)
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, думаємо поїхати в Болгарію вперше своїм авто. Трохи почитала темку, але дуже важко зорієнтуватися і прикинути свій бюджет. Розкажіть, будь ласка, скільки вам обійшлася дорога на авто? Чи хтось їздив з вас машиною на метані? Чи немає там проблем із заправками? Бюджетніший відпочинок, наскільки я зрозуміла, в Поморьє і Обзорі? Ну і приблизно скільки виходило харчування на сім'ю на 10 днів?
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми в 2016 були на все включено. Мені сподобалось. В кафе не дуже аж дешево, але порції реально великі. Повечеряти на двох, плюс вино або пиво, то в 20 євро можна вкластися, а можна і не вкластися, якщо ще рибу або морепродукти брати. Мені з дітьми було зручніше на ALL. якщо хотіли блінчиків чи піцци, то просто йшли вечеряти в кафе.
    Ми їздили на авто, але в нас дизель. Про метан не скажу, не дуже пильнували заправки, бо з"їздили на укр.дизелі туди і назад, тільки в Варні долили 20л. Але метан і у нас не на всіх заправках є... то хіба вам шукати якусь мережу і дивитись на карті.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    на паливі.
    рахуйте тоді від кілометрів і розходу палива.
    2000 км.приблизно туди й назад, як не помиляюся. якщо 10 літрів на 100км. = 200л.
    1л. =1 євро. бо в нас трошка менше,в них трошка більше.
    маєте 200л=200є.+плата за дороги+плата за міст чи паром( залежить який шлях) це ще 30є = 230 євро бюджет дороги.

    на газі = звісно дешевше, але ви його заправите лише в Україні по +-13 грн.
    була недавно в Угорщині -газ = 20-22 грн, якщо не помиляюся.
    тому треба якось інакше порахувати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Якщо плануєте самі готувати, то знайдіть відразу дешевий супермаркет і скупіться. Пенні точно одні з дешевих. Ціни +- як у нас там були. Про інші не пригадую. В курортних містах маркети часто дорогі. В деяких є кулінарія і в кінці дня все розпродують за пів ціни. Можете взяти крупи з собою. Бюджет відпочинку суттво залежить від вартості житла. Тут варіантів купа. Від солдепівських квартир з дверима оббитими дермантином і до...
    Ми по кафе практично не харчувалися. Перший раз я сама готувала. Доця була маленька і не сприймала місцеву кухню, а другий раз бронювали готель з харчуванням. З малими дітками харчуватися по кафе мені не дуже зручно. В обід доця хотіла спати. Шукаємо кафе. Чекаємо. Місцеві приправи моїм дітям не сподобалися.Знову чекамо і замовляємо щось інше. Дитина сонна і голодна... Тому наступний раз вибрали готель з харчуванням.
    Погортайте тему. Тут реально багато інформації.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так складаються обставини, що напевно поїдемо в Болгарію. Отже, є компанія з двох сімей, діти від 9 місяців і до 15 років). Ідемо на авто. Шукаємо щось таке, щоб пляжі були зручні для дітей, щоб візком можна було нормально їздити містечком, щоб ввечері було де пройтись і де поїсти. Жити було б оптимально з власною кухнею. Ну і якби то був такий собі окремий будиночок на дві сім’ї з подвір’ям та мангалом, то було б супер. Хочеться, щоб не нудно було і дітям, і дорослим). Яке місто вибрати? Були двічі в Болгарії, в Царево, то майже під Туреччиною. Там кльово було, але трохи далеко і вже набридло. Ну і трохи глушняково). Порадьте щось, знавці Болгарії)!
     
  7. octavia

    octavia Well-Known Member

    Під Ваші вимоги підходить Поморіє. Місто на рівнині на відміну від Обзору . Розвинута інфраструктура , є кафе , луна парк , набережна. Але будинків в оренду там не має . Є хороші апартаменти в сучасних новобудовах- велика площа квартири , тераса , сучасний ліфт , хороша звукоізоляція.
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2018
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Привіт) Дівчата хто сам їздить відпочивати, підкажіть мені, бо вперше хочу наважитись..... Якщо я самостійно,не через туроператора, поїду в Болгарію:
    1) змімлю апартаменти через інтернет
    2) я можу сама просто купити квитки на автобус, правда ?
    3) що мені потрібно для перетину кордону (окументи і скільки грошей???)
    4) гроші брати з собою у їхній валюті- леви?
    5) і приблизно.... с-ки коштує харчування у кафешках...?

    я "зелена" в цих питаннях,бо за кордоном не була...... дуже хочу з сім"єю поїхати,бо відпочинок по грошах дивлюсь виходить,як у нас в Одессі....
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2018 ---
    Плану. в Поморьє..
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. sherry

    sherry Well-Known Member

    правда
    страхівка і віза, якщо паспорт не біометричний. Питання на який термін ви плануєте їхати
    можете в євро або доллари, краще євро. Обмінники є і багато
    знову ж таки питання що брати. Перше коштувало в Поморьє 2-3є, салат 3-6є, м"ясо вже не пригадую. Їли типу в столовці, там ціни нижці і можна взяти комплексний обід. Є базарчик де є багато фруків, є піцца поштучно, булочки. Є супермаркети
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Denebola

    Denebola New Member

    Я теж цього року планую їхати з сім'єю в Болгарію, але ціни зараз значно вищі...тому вагаюсь.
    Були в 2012 і 2014 то там справді було дешево і ясно що рівень вищий ніж на Україні.
    Житло бронювали двічі на сайті bulrest.com без передоплати, все було ок. Їздили в Поморє і Несерб, то в Несебрі море просто казкове ( але там де нові готелі, не в старій частині міста). Але місто загалом дуже гарне, можна і на сонячктй берег поїхати...хочу знову туди...:)
     
  11. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, а апартаменти краще заздалегідь забронювати чи можна на місці знайти? Цікавить на початку липня.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я б вибирала на місці. Тим більше це лише початок липня. Як показує практика, так і дешевше, і бачите, що вибираєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Як там взагалі шукати житло? Ви також збираєтесь в Болгарію?
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так, збираємось.
    Останній раз, коли були в Болгарії, то запаркувались і пішли до моря, до пляжу. І вже від нього відштовхувались). Вибрали найближчі апартаменти, з садочком, міні кухнею. Було там кльово, але хочемо цього разу десь в інше містечко. Так само шукали житло і в Албаніі. Чорногорію резервували через букінг, не ризикнули іхати на абум в пік сезону, то потім трохи шкодували, було далеко до моря. Тобто море було близько, але високо, і це був не пляж. Якось так.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Rendez vous

    Rendez vous Member

    Ми теж так шукали житло, де сподобалося, там і зупинялися. їздили декілька разів в Болгарію і ніколи проблем знайти житло не було. Минулого року заїзджали в Грецію о. Тасос, то важко було знайти житло і не порівняти умови проживання з Болгарією(не в кращу сторону), і ціни там набагато вищі. Але гарні пляжі, море
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @YULKAZOZYLKA
    Якщо стоїть задача відпочити з розумним бюджетом, проную розглянути такий варіант:
    В Поморіє в супермаркетах після якоїсь там години (20:00?) знижка на всю кулінарію 50%. При чому в 2012 асортимент був до кольору-до вибору.
    Варіант не на три-разове харчування на весь період відпочинку, але час від часу цілком можна таким чином вийти з ситуації. Особливо, якщо будете жити в апартаментах з холодильником. А якщо ще й з мікрохвильовкою, де то все можна розігріти - взагалі суттєвий варіант для економії.
    Звісно, для когось це може бути зовсім неприйнятним, а для когось - краще так, ніж зовсім без відпочинку.

    І по житлу: ми теж шукали на місці, але не врахували, що наш приїзд припаде на сам сезон (початок серпня). То було трохи важко після автобусного переїзду лазити по спеці. В результаті в наш бюджет вписалася квартирка далеко від моря, лише на половину запланованого терміну, але то було за щастя в тих обставинах. Потім вже шукали варіант на другу половину перебування.
    Якщо їдете на авто - цілком ок.
    Якщо автобусом і/або з дітками, на мою думку, краще забронькати собі щось на 1-2 ночі, а потім вже на місці зорієнтуватися. В високий сезон з бюджетним нормальним житлом може бути напряжно.
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми цьогоріч машиною, також шукатиму на місці. Хоча минулого року дивилася на місці-видивлялася, все одно всіх нюансів не побачила, змушені були за 5 днів шукати нове житло. Але то таке.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    На кордоні не питають бронь? Якщо з біометричними паспортами.
     
  19. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @littlebird, у нас не біометричні. А звичайні польські репатріаційні візи. Ніхто не запитував. Просто казали, що на вікенд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Ми бронювали через букінг, такі гарні фото були і опис,а приїхали,подивилися наживо :girl_sad:і дуже розчарувалися .
    За годину пошуків знайшли дешевший варіант,ближче до моря і в рази кращий.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1