Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А як зараз в Болгарії з курсом? Купувати тут леви? Чи брати гривні /$/€ і там міняти?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Як на мене найвигідніше карткою. Якщо міняти, то лише в банку і на початку тижня. Курс вищий.
     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    На базарі також карткою розраховуватись?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми зупинилися у Обзорі. Море штормить вже третій день. Погода теж так собі. +27. Не купаємось, малюки хвиль бояться, я теж не полюбляю( Дуууже вітряно. Поки що зупинились на 5 днів тут, думаємо, можливо, ще десь поїхати. Обзор сподобався: гарно, зелено, смачно. Але загальні враження - поки зіпсуті(
     
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата хто зараз в Болгарії, яка там зараз погода?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @vikulyamamulya, ми сьогодні вночі виїхали з Обзору, то вчора було спекотно, та й сьогодні, найімовірніше, теж. Єдине - море відучора брудне: медузки і багато водоростей. Ну і вітер відчувається. Як на мене, то краще у Болгарію на початку серпня. Ми цьогоріч у кінці поїхали, то застали кілька днів негоди. Так випало нам(
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ми також тільки їдемо. Хотілось би покупатись і позагаряти, але вже як буде. Хоча б обстановку змінити і морським повітрям подихати. А море холодне?

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  8. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @vikulyamamulya, море тепленьке. Думаю, що ще застанете погоду) пляжі переповнені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дякую дуже за відгук!

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

  11. VERO

    VERO Well-Known Member

    Є великий комплекс будинків Каскад. При ньому облаштована територія (напевно гектар) з качелями, міні-клубом, футбольним полем, тринажерами різними... Вся територія викладена бруківкою, освітлена. Ми туди часто ходили. Чи є там зелень- не пригадаю. Так як комплекс і майдінчик досить нові, тому не думаю, що дуже зелено. Далеко від центру і моря.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rendez vous

    Rendez vous Member

    Ми зараз в Святому Власні. Погода гарна- тепло, море тепле, тільки таке враження , що вже на пляжах залишились тільки "рускіє" пенсіонери
     
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ми зараз в Поморьє, враження таке саме як у вас. Тільки ще вітер звідкись взявся. А так все супер

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Rendez vous

    Rendez vous Member

    У Власі є декілька пляжів, то там де ніби як затока, то море спокійне, атом де відкрите то хвилі, хочемо ще заїхати в Грецію днів на 2
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчатка, а що ви цікавого привозили з Болгарії? У мене там зараз мама відпочиває, запитує, що купити. А мені пригадалося, що раніше тут писали, яквезуть косметику з трояндою, тощо, а конкретніше?
     
  16. Rendez vous

    Rendez vous Member

    Мені ця косметика не дуже, як щось болгарське хіба на сувенір. Сподобалось мило рефановське, це така фірма косметична, порізане кусочками різних запахів, але воно дороге 4-5 лев це приблизно 6о-80 грн
     
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я брала у їх магазинчиках пробніки рефанівських кремів. Мені для рук і лиця дуже сподобались. То взяла собі і на подарунок.
     
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Я завжди купляю собі трояндову воду для вмивання/зняття макіяжу( дуже освіжає), парфуми трояндові, трояндове варення і спеції їхні.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

  20. Rendez vous

    Rendez vous Member

    для Masterpiece
    IMG_2491.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1