Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @poputochka
    і мені:girl_curtsey:
     
  2. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Людей купа, пляж класний -золотистий пісочок. Відпочивали на безкоштовному, неподалік річки. Зараз там на відпочинку дуже багато дитячих таборів, рух і крики постійно. Ми були в 2-х апартготелях, перший (SUN CITY 1) бронювали завчасно з України на 7 днів, другий (CASA DEL SOL) ще на 7 днів шукали на місці. Другий готель новіший, трохи далі від моря і коштував нам дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    І я безмежно вдячна @Megan за детальні розповіді в темці і інструкції в пп. В нас видалась досить спонтанна подорож, а оскільки в Болгарію їхали вперше,то питань було багато.
    Дорога нам вийшла 18,5 годин, з яких 2,5 годин на укр.- румунському кордоні, 1 година на паромі десь зі всіма процедурами і румунс.-болгарський кордон - 30-40 хв десь. Їхали по біометричних паспортах, ніяких додаткових документів не вимагали.
    З ровіньєтою зразу не склалось, з 50 євро не мали решти, по гривневому курсу рахували 524 грн за 10 євро:girl_impossible::girl_impossible::girl_impossible:Доїхали до Сучави і там купили нарешті, розрахувались приватівською карткою, заплатили 218 грн. Правда, переживала дуже, щоб нас не зупинила поліція. Тому або приготуйте дрібні гроші або купуйте онлайн по - можливості.
    Зараз ми в Обзорі, житло не бронювали, вирішили шукати на місці. Приїхали в суботу і з житлом було проблематично, купу оголошень по вулицях, а по-факту, все зайнято. Знайшли вільний хороший варіант з неділі (на вихідних багато місцевих приїжджає на море, тому й складно з місцями). В суботу довелось ночувати в бабульки з жахливими умовами за 20 євро. Зате біля самого моря)) А потім перебрались в хороший варіант за 45 левів (тобто десь 22-23 євро). Чиста кімната, душ, холодильник, балкон. З мінусів - немає кухні, ну але в мене мультиварка і все з собою, і нема кондиціонера, хоча з балконом досить комфортно. Тут зараз проходять різні співочо - танцювальні фестивалі, то є розвага щовечора. Море чисте, тепле! Ціни - курортні. Завтра плануємо подорож в Несебр та Созополь. Сподіваюсь комусь відгук стане в нагоді.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Повернулися ми з Равди. Назад їхали іншим шляхом. Через Бухарест. Ця дорога мені сподобалася, на відміну від парому і Варни. На болгарсько-румунському кордоні болгари кажуть лише чао і 4 лева або 2 євро за міст. За мостом румуни зайняли у нас 30хв часу. Ровіньєта відразу на кордоні дорожча ніж туди ми брали на лукойл. Бухарест обїжджали 18.00, справилися за 45хв зі всіма пробками. Тому не бачу тут ніц страшного. Румунія для мене це найкращий кусок шляху. В 2.00 ми були вже на румунсько-українському кордоні. І тут почався жах. Все тривало 2.5години. Дуже довго працюють наші, що машини з від румун. посту просто не мають куди відїхати вже. Додому приїхали 9.30. Весь шлях у нас знову зайняв 21 годину. Не розумію тільки, коли краще перетинати наш кордон, щоб було без черг. Думала ніч, це оптимально. Загалом, як на перший раз для мене в таку подорож, нам сподобалося і можна їхати ще. Правду дівчата писали, немає ніц страшного. Не уявляю, як би ми з дитиною їхали автобусом. А тут вона мені чемно спала і бавилася. Коли хотіла, зупинялися в туалет.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата напишіть ціни в кафешках

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  6. Merry

    Merry Well-Known Member

    Може хтось відпочивав у Болгарії у місці, де стоять окремі будиночки(на сім'ю) неподалік від пляжу? Тобто не великий загальний готель, а окреме ніби містечко.
     
  7. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, їдемо в Болгарію вперше, плануємо виїжджати 14-го вночі. Будемо 2 тижні. Трішки переживаю - щоб з погодою повезло, я дуже люблю тепло)))) Але ще не визначились, куди саме? Що порадите? Поморіє, Обзор? Дивлюсь по карті, Обзор гарно і ближче....
    Чи буде доброю дорога:
    Чернівці-Сірет-Сучава-Роман-Бакау-Фосцані-Бузау-Слободзія - Негру Вода-Обзор?
     
  8. Rendez vous

    Rendez vous Member

    Якщо їдете через Варну,то можете заїхати в кожне містечко біля моря і зупинитись де сподобається. Ми заїзджали в Обзор, то зовсім не сподобалось, в Поморї теж були, номер не бронювали, а знайомі домовились по телефону, то ті номери які нам показали не сподобались, то нас возив той чолові ще в багато готелів. аби ми осталися, але ми поїхали далі( назад, якщо по карті) і зупинились в Равді, де вже колись знімали. Готель невеликий, але чисто, ціни нормальні, власники дуже приємні люди. Найбільше сподобася Святий Влас, все залежить від бюджету вашого відпочинку. Ми теж мали їхати десь числа 15, але затримка з паспортами, мали б бути ще 23 липня, ще не зроблені...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Rendez vous, дякую, що відписалися. А чим саме вам Помор’є не сподобалося?
     
  10. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    напишу вам свою думку про Поморіє.. Це тихе невеличке містечко, яке підійде для сімейного відпочинку, без великого вибору розваг, дискотек і т.п. Особисто мені несподобались такі речі: надто велика забудованість з розрахунку на ті пляжі, що там є; в містечку дуже мало зелених паркових зон (мені там дуже цього бракувало..).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Rendez vous

    Rendez vous Member

    Підтримую, - дуже багато людей, будівля на будівлі,- але кожному своє. Ми теж їхали по відгука, і Поморіє, і Обзор були на першому місці, але нам не підійшло. Якщо їхати на авто, то нема проблем знайти те що довподоби саме вам.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дякую, дівчата. Так і зробимо, зорієнтуємось на місці. Єдине - хотіла б поближче, бо меншого сильно захитує, їде на таблетках(
     
  13. Rendez vous

    Rendez vous Member

    В ПОРІВНЯННІ З ЦІЛОЮ ДОРОГОЮ ВІДСТАНЬ МІЖ ОЗОРОМ І ПОМОРІЄМ ТО ЦІЛЕ "НІЦ"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Я цього року вперше побувала в Болгарії; мені здається там всюди дуже щільна забудова і дуже мало зелені в курортних містечках. Ми не всюди були, звісно, але відпочивали в Сонячному Березі, побували в Помор'є, св. Власі, Єленіте, Помор'є, Несебрі, Созополі, також проїздом бачили Обзор, то тільки Созополь має якусь природу і зелень, а інші містечка ну дуууже забудовані і без парків. В Сонячному Березі я навіть дитячого майданчика не знайшла.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    @Xelenale в Обзорі є дуже гарний, великий і доглянутий парк, з спортивним майданчиком для дорослих, та качелями і гірками для діток.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    у святому Власі немає зеленої території? Це Ви хіба в яхт клуб ходили і центральною торговою вуличкою...Я минулого року там відпочивала, в сторону Сонячного берега є навіть цілий готельний комплекс на березі моря у сосновому лісі. + Св. Влас тільки почав розбудовуватись. Наш готель знаходився за 1 км від яхт клубу, то вільної території і доглнянутої і не доглянутої скільки хоч...+ ми навіть в гори ходили на шашлики.
    Сонячний берег дійсно аж занадто забудований, декілька разів їздила, враження так собі. Навіть центральна частина Св. Власа не є аж так забудована, майже кожен готель у Св. Власі має велику власну територію з парком і басейнами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Tetty

    Tetty Member

    А на яких курортах менше море штормить, бо від багатьох знайомих почула, що в Болгарії часто в морі не покупаєшся. Хто на різних курортах бував, поділіться враженнями, будь ласка. А то дітям головне з "кругом поплавати")))
     
  18. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відпочивали в Болгарії тільки в двох містах, в Обзорі(2 рази) та СБ( також 2рази), в Несебер тільки гуляти їздили. Кожне місто по свому кльове, хто від них що очікує, але от "заципило" про те, що зелені ніде не має. Обзор чим мені зподобався, що з однієї сторони море, а з другої класний ліс, морееее зелені, в якому також можна спокійно погуляти, і гарно провести час!
     
    Останнє редагування: 8 Серпень 2017
  19. Rendez vous

    Rendez vous Member

    Тут як повезе з погодою. Ми скільки разів були, ще ніколи хвиль не бачили, хоча і на хвилях можна з кругом гойдатись, це ще прикольніше.
     
  20. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Там дійсно є готелі з величезною парковою територією, але ж я мала на увазі, що сам курорт не має достатньо зелені, про окремі готелі мова не йде;) . Там дійсно є декілька готелів, які мають величезну територію, один навіть з величезним фонтани, я такого ще в житті не бачила) і дитячі майданчики майже завжди є у готелях. Але ми жили на квартирі у Сон Березі і абсолютно ніде не мали можливості знайти той майданчик. Є в Несебрі майданчик маленький і він був дууууже переповнений дітьми, тобто потреба є в тому;) Сонячний Берег добрий тим, що там пляжі досить широкі, тому ми без проблем могли там розміститися на безкоштовній зоні і ніхто не сидів у нас на голові, часто ми сиділи прямо біля моря) (це все в першій половині липня)