Богослужіння, важливі події: коли, де і що

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 13 Квітень 2009.

  1. Lvivwomen

    Lvivwomen New Member

    З 18.12 по27.12 у церкві Онуфрія будуть виставлені мощі Юди Тадея .
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. crissola

    crissola Well-Known Member

    Завтра 22 грудня в свято Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії за юліянським церковним стилем Година Ласк ( за григоріанським 8 грудня) початок одногодинної молитви-розважання опівдні з12 до 13години. Ось посилання на молитву . Якщо немає змоги усамітнитись і помолитись , хоча би подумки зверніться в цей час до Пречистої Діви і щиро попросіть те, чого потребуєте. Наша любляча Мати неодмінно вислухає і допоможе!!
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Дівчатка, хто знає розклад Богослужінь на Різдво в церкві Андрія (біля Галицького ринку)
     
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Спробуйте задзвонити в захристіє, там має хтось чергувати, то скажуть вам !!!
     
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Чи є на форумі парафіяни церкви св. Анни? Мене цікавить на котру годину завтра починається Богослужіння?
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    І мене цікавить
    графік такий, як по неділях?
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ходжу у іншу церкву, але у нас на свята, які випадають серед тижня, свій графік. Це я до того, що можуть бути неспівпадіння з недільним розкладом.
     
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    21 і 22 січня в Храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька 319а) буде проводити молитви на оздоровлення о.Ян Білецький. Правдоподібно, що навіть 20 січня може бути вечором.
    Попередньо розклад молитов є наступний: Свята Літургія о 9:00 і опісля молитви на зцілення.з покладанням рук. Екзорцизмування води, солі, олії.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Корисно Корисно x 1
  9. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Можливо хтось знає, в Церкві Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові завтра водичку святити будуть після кожної служби? ( Колись давніше просто бачила на сайті , що лише після тої, що на 7 і 11).
     
  10. PeaceToYou

    PeaceToYou Well-Known Member

    Останнє редагування: 26 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  11. Nica

    Nica Well-Known Member

  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    А скільки вона ще там буде?
     
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я не знаю, просто була в церкві і побачила, що є. Питала в черзі людей, що біля мене були, то не знали. Оголошень в інтернеті не було навіть, що вона там буде. То для мене був приємний сюрприз:) Ще там продають образочки більші і менші, і навіть масло освячене:girl_angel:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Masja

    Masja Well-Known Member

  17. Masja

    Masja Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Хто хотів би, але з різних причин не може бути присутнім на відправі
    Великого Канону Андрея Критського
    - є пряма трансляція з церкви св. свщм. Йосафата о 17.00 год


    Розпорядок богослужінь:



     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, коли в церкві Андрія (біля Галицького ринку) Хресні дороги? є в середу?
     
  20. Happysoul

    Happysoul Member

    2 квітня на реколекції до Мукачева зі Львова від Сестер св. Йосифа де Сен-Марк буде організований ще один додатковий автобус. Інформація та запис за тел. 067-374-75-75 (пані Галя).

    2 квітня 2016 р. в м. Мукачеве в кафедральному соборі св. Мартина (вул. Миру, 2) відбудуться реколекції для неодружених (тих, хто хоче створити сім'ю) та для подружніх пар, що не мають дітей (в намірі народження дітей).
    Провадить реколекції с. Ліджі зі Згромадження Сестер святого Йосифа де Сен-Марк.
    В програмі: духовна наука, молитва, Служба Божа.
    Початок о 11.00, закінчення – о 17.00.
     
    • Подобається Подобається x 1