Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Slavchyk, 28 Серпень 2007.

  1. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Привіт, короче я тільки-що вирішила зробити заміри, бо щось мені здалось, що я зменшилась, вчора прийшла додому, а штани чуть не загубила, добре що куртка до колін :) вони бедровки і так погано тримались бо, що на рівні пояса що попа у мене майже один діаметр :).
    Отже займалась я чотири дні, один раз на день, тільки раз займалась зранку, всі решта рази ввечері. Їла як завжди, якщо не більше ніж завжди.
    Замір Початковий Через 4 дні
    Груди 85 85
    Талія 73 71
    На рівні пупка 93 90
    Бедра 102 101
    Нога права/ліва 60/58 60/58

    Ааааа, я в приємному шоці ))

    ---------- Додано в 12:57 ---------- Попередній допис був написаний в 12:54 ----------

    Ой забула, вага яка була така і є - якщо не більша! було 63, а зараз на грам 800 більше - парадокс. Може рідина затримується...
     
  2. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Сьогодні я пас - місячні прийшли. Ось прочитала, що Корпан рекомендує перші два дні утриматись, а далі по відчуттям. От я і не знаю, чи варто завтра пробувати чи ні, може просто живіт не втягувати...
     
  3. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Мдя, перерва на 2 дні через місячні не пройшла без наслідків, плюс ще вчора ввечері натопталась як слон!
    За ці три дні вернувся один см на талії, і один см на бедрах, але зате на рівні пупка продовжую скидати.
    Замір Початковий, Через 4 дні, Через тиждень
    Груди 85, 85, 85
    Талія 73, 71, 72
    На рівні пупка 93, 90, 89,5
    Бедра 102, 101, 102
    Нога права/ліва 60/58, 60/58, 60/58

    Покладаю великі надії на цей тиждень - перша фаза циклу, рідина так не затримується, я собі думаю, якщо я в другій фазі циклу скинула 2 см на талії за 4 дні, то що ж буде тепер )).

    Ще на цьому тижні я буду займатись двічі на день, я тут читала, що багато хто так і займався. Але мені б хоч один тиждень так витримати.

    Додала до занять елемент візуалізації, уявляю що вдихаю хороше, а видихаю все погане.
     
  4. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Тааааааааааак, придбала книжку. Спробую до вас приєднатись.
     
  5. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Як на мене - ніякого парадоксу. Все ясно ))
     
  6. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я б хотіла попробувати,хотіла спитатися з якого відео почати?і чи правда,що бодіфлекс допомагає зменшити внутрішні органи?

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  7. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Щодо зменшення внутрішніх органів - нічого не скажу. Такого ефекту не відчула )
    А щодо спробувати і почати, то я б радила спершу почитиати книжку. Вона не дуже велика)) А тоді вже переходити до відео, якщо знадобиться. Бо в книжці все так детально розписано, що мені особисто відео нічого нового не дало. А от теоретичні знання, техніку варто розібрати покроково.
     
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    я сто років тому тільки по книжці займалась, там все гарно розписано, про відео навіть не знала
    недавно включила відео - такий мене ржач взяв, не знаю чи хтось переконав би мене по ньому займатись:girl_crazy:
    Але ефективно, факт
    Треба поновити заняття
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    от і я про те саме. Сама займалася з книжкою - зробила вправу, пішла підчитала про наступну, і далі до роботи. Так разів зо три займалася, потім вже все пам"ятала. Плюс в книжці дуже детально розписано, як саме і завдяки чому працює ся система вправ.
    Ну, і крім того, в тому відео, що подано вище, наголошується, що воно для тих, хто вже читав книжку. Як самостійна інструкція використовуватися не може.
     
  10. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    А то має бути будь-яка книжка по боді-флексу,чи якогось автора?

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  11. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Ласкаво просимо :) Разом веселіше!

    Думаю, що можливо. Бо бодіфлекс розганяє лімфу, зганяє лишню воду, робить масаж внутрішніх органів. Якщо органи збільшені за рахунок лишньої рідини, то думаю це може бути правдою.

    А як я тільки що ржала, аж до сліз. І вроді ж вже привикла, але я звикла на Грір не дивитись, я тільки слухаю коли вона видихає-вдихає і роблю з нею. А тут, щось я стала на екран дивитись ))Як мене розібрало, бо я ще згадала, що ви тут писали, що смішно, короче замість того, щоб займатись я реготалась як ненормальна.
    Грір Чайлдерс Великолепная фигура за 15 минут в день Тут можна читати і зберегти собі в пдф. Приєднуйтесь :)

    Рада, що тут компанія збирається, бо для мене особисто це велика мотивація, що робиш не тільки для себе, а ще й відповідальність перед іншими.

    Я казала, що буду робити цього тижня двічі на день... Вчора не вийшло, а сьогодні змогла тільки 5 хв, запізно почала напевно, бо голова трохи почала боліти. Але зранку роблю по відео чемно :)
    Я зробила для себе висновок, що справді двічі на день, як пише Грір, може бути обтяжливо.
     
  12. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Ну, що ж таке, другий день голова відвалюється, вчора так і не зробила бодіфлекс. Сьогодні під питанням, бо біль вроді попустило, але на власному досвіді, коли болить голова від бодіфлекс може стати гірше. Хоча Грір пише, що якщо голова болить - БФ може зняти біль. Короче, не знаю, як я буду надолужувати... якщо завтра буде все ок, то зроблю зранку зразу два заходи з невеликою перервою.
     
  13. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Кромє того, шо в мене батарєйка у вєсах сіла - нікакіх хороших новостєй...
    Всі заміри по-старому (не плюс і то добре), бо я прихворіла і пропустила з середи по суботу! Буду надіятись що цього тижня ніяких форс-мажорів не буде. А батарейку може і не буду купляти, ну його - одне растройство.
     
  14. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я колись гарно схудла завдяки цій методиці.
    Зараз маю знову маю кілька зайвих кг, від сьогодні знову почала займатись, про результат за тиждень відпишусь.
    До речі коли я займалась то вага змінювалась дуже-дуже повільно, а от об'єми злітали швиденько.
     
  15. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я також гарно підкорегувала свою фігуру до вагітності завдяки Бодіфлексу.
    Зараз знову його потребую. Приєднуюсь до вас за 2 дні.
     
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Похвалитись нема особливо чим - цього тижня я знову прогулювала. Зробила висновок: треба робити тільки зранку, а не розраховувати на "а ладно ввечері зроблю". На цьому тижні прогулів було 3! Практично займалась через день, але відвоювала назад втрачені за перший тиждень 1 см на талії і 1 см на бедрах. І на цьому дякую.
    Початок, 1,2,3 тижні
    Груди 85, 85, 85, 85
    Талія 73, 71, 72,71
    На рівні пупка 93, 90, 89,5,89,5
    Бедра 102, 101, 102,101
    Нога права/ліва 60/58, 60/58, 60/58,60/58
     
  17. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    В мене також вийшло робити вправи через день, то й резулятату відповідно не має ніякого. Надалі постараюсь бути чемнішою, але чи вийде
     
  18. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Оп"ять я двоєшніца...пропустила на минулому тижні три заняття (чи чотири?), і вчора! А сьогодні місячні прийшли, так що два дні ще точно прогулюю. Але зате я не їм після 6-7)). Результат за тиждень - попа зменшилась на пів см, а нога ліва, та що худіша, стала ще худішою на півсантиметра за праву. Права відстає конкретно. Але одне добре, що хоч не закидаю зовсім, робити через день по-любому краще ніж взагалі не робити. Останній раз важилась в суботу зранку - було +- стільки скільки і було 63,3 кг.
    ,
     
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я звичайно дуже звиняюсь, але змушена зробити паузу з бодіфлекс. Щось у мене з тими перемінами погоди голова болить через день. А коли не болить я не ризикую навіть лишніх рухів робити, бо буває нахилишся пару раз і все починає боліти. Але я обов"язково ще вернусь до бодіфлексу!
     
  20. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    У мене черговий приступ бодіфлексу, сьогодні я заради інтересу зважилась до і після заняття. Минус 100 гр, нічого собі. В книжці десь є про це, що можна до 200 гр втратити, але якось не вірилось. Виявляється пропотіваєш так конкретно, ну плюс втрачаєш з диханням багато вологи.