Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Slavchyk, 28 Серпень 2007.

  1. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    це через то, що я ще не знаю всіх вправ на пам`ять,тому так довго:girl_wink:
     
  2. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я вже ділилась своїми результатами з бодіфлексу. І дуже була задоволена. До пологів досить добре трималась вага за допомогою вправ. І, взагалі, мені вони подобаються, бо стаю бадьорою після них. А після пологів...ну щось дуууже повільно... Вже півтора року як займаюсь і не можу повернутись до тих параметрів, що були раніше (ніяк 2 кг не іде). Вже як 5 місяців бігаю і тільки тепер є результат. І то не по вазі, а по об"ємах. А вправи виконую тільки із книжечки.
     
  3. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    А Ви включайте собі відео з Корпан , разом і легше і веселіше ))
     
  4. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Хочу поділитися своїми результами з бодіфлексу за перших два тижні
    верхня частина живота було 80 є 73;
    талія75є 71;
    нижня частина живота 94 є 90;
    бедра91 є 89;
    ноги 56 є 55.
    Результат суперовий, навіть не думала, що я можу досягти таких результатів, но є одне але... за третій тиждень результату взагалі не має.... В чому причина, все роблю як робила?
     
  5. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    В мене вже місяць результатів немає.

    Мої виміри за перші 2 місяці:
    Талія 76 75 74 73 72,5 70,5 70 70,5
    Над талією 79 81 81 80 79,5 77,5 77 78
    Під талією 99 98 97 98 97 95 94,5 96
    Бедра 106 105 103 103 102 102 100,5 101 100
    Нога 61 60,5 60 59,5 57,5 58 58 57,5

    Оскільки займаюсь вже третій місяць сантиметри залишаються на місці. А на талія взагалі повернулось 4 см. Тому цей тиждень змінила вправи від Корпан на свої вправи з акцентом на талію. Покищо 2 см пішло.
     
  6. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    А Корпан є тільки відео чи може є книжка, бо не у Львові і маю поганий нет,то відео не можу переглянути.
     
  7. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Книга від М. Корпан є "Дыши и худей" (продається на її сайті).
    Але мені найкраще підходять відео з нею. Я обираю вправи, а вона рахує до 10.
     
  8. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Вирішила займатися Бодіфлексом, щоб підкоректувати фігуру. Після пологів повернулася до довагітної ваги, навіть на 3 кг. ще схудла, але м"язи втратили тонус. А ще маю мрію повернутися до ваги, яка є для мене найбільш комфортна - 55 кг. Маю питання: чи можна займатися Бодіфлексом мамі на гв, чи не зменшиться кількість молока і чи не змінеться самопочуття дитини? Може хтось має досвід в цих питаннях, поділіться! :connie_pull-pigtail
     
  9. Oksana Kotelko

    Oksana Kotelko New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я займалась бодіфлексом в період годування грудьми. Одне другому не заважало, правда і схуднення не пішло, м"язи трохи привела в тонус і все.
     
  10. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Ага! Це вже точно! Ніяк не ішло. Хоча до вагітності добре допомагало. Але інтервальні тренування трохи помагають.
     
  11. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я займаюся, і годую малу, правда вже не так інтенсивно як спочатку, то на кількість молока це зовсім не впливає, ну і вага не дуже йде, правду пишуть дівчата, що м`язи підтягуються і то результат, який з`явився на початку так і є, а зараз ні впрво ні вліво:girl_crazy:.
     
  12. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    дівчата,я,два,дні.роблю.вправи.по.бодіфлексу.І.ці.2.дні.почала.себе.значно.гірше.почувати.Голова.болить.цілий.день,у.вухах.шумить.Чи.може.так.впливати.дихання?Переживаю,чи,не.нашкоджу.здоровю.Може.в.когось.на.початках.теж.таке..було?
     
  13. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Як почала займатися бодіфлексом, то таких відчуттів, як ви описали в мене не було, навпаки було відчуття легкості. Може Ви, дуже інтенсивно займаєтеся чи надовго затримуєте дихання?
     
  14. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Давно збираюсь зайнятись бодіфлексом. Раніше пару раз починала займатись, але максимум 2-3 тижні витримувала. Зараз хочу протриматись хоча б 2 місяці. Сьогодні ввечері буду займатись перший раз. Знаю, що якщо напишу сюди, буду займатись, бо потім буде невдобно казати вам, що я сачкістка )).
    Буде мені стимул, і якщо хто хоче, приєднуйтесь! Про результати буду звітуватись щопонеділка
    Зараз талія - 73, бедра 102, нога права 60, ліва 58 (чогось вони у мене всю жизнь різні),


    Буду займатись по цьому відео
     
  15. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Не займалася ніколи з відео, лише по книжці.
    Виглядає досить кумедно зі сторони :girl_haha:, особливо перші вправи.
    АЛЕ - дуже дієва програма! Можу приплюсуватися до рекомендацій.
     
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Ага, тіки що чоловік зайшов, я робила лежачу вправу, він зайшов якраз на "пах" )). Тихенько закрив двері і вийшов, а в мене "пах" плавно перейшов в регіт )).



    ---------- Додано в 22:15 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

    Ааа, і ще хотіла додати. Всі рази, що починала робити бодіфлекс, у мене перші 4-5 занять прочищались якось дихальні шляхи. І не турбувало наче нічого до цього, а слизу відходить так відчутно.
    От тільки-но закінчила комплекс, так постійно приходилось прочищати горло. Видно там особливо при "пах" добре виштовхується все, що застоялось. Навіть заради цього варто ці вправи робити, я вважаю.
     
  17. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    ага-ага! Мені через тиждень занять і тих прочищань дихалося завсім інакше. Навіть не знаю, як описати - легше і більш дієво, на повні груди. В книжці, до речі, Грір Чайлдерс попереджає про цей ефект.
     
  18. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Фух, зробила все-таки сьогодні. Ввечері реально важко себе заставити. Якби не відповідальність перед вами, вже би плюнула сьогодні точно. А не зробиш, якщо один раз, то тоді і другий... і всьо рахуй, що пропало.
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

     
  20. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я теж так спочатку думала:) Навіть зараз буває дуже смішно, але зараз то тільки тоді коли мене мої малі починають мавпувати :)