Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Slavchyk, 28 Серпень 2007.

  1. Slavchyk

    Slavchyk Загублений


    Вибачте за невігластво, а що таке бодіфлекс? :shy:
     
  2. nana

    nana Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Це така гімнастика: вправи виконуються на затримці дихання, але дихання специфічне, як в йозі. Не треба скакати тощо, тому вона добра і для старших чи повних людей. Не можу сказати, що так все легко, бо спина добре мокра після заняття.
     
  3. Yashma

    Yashma Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Я лише завдяки бодіфлексу скинула зайву вагу, нічим більше не могла займатися після травми хребта. Дуже ефективно, тільки треба займатися щодня. Займалася без інструктора, вправи взяла з книжки Грір Чайлдерс "Бодіфлекс".
     
  4. deer

    deer New Member

    бодіфлекс

    Дівчата хто займається бодіфлексом з Мариною Корпан, озовіться.Я почала займатись, подобається дуже, але помітила,що після заняття мене печуть очі.
     
  5. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    І як вам бодіфлекс? Чи дає описаний в книжці ефект? Я все налаштовувалась, вчилась дихати, а виявилось, що і 15 хв в день ліньки...
     
  6. Chereshka

    Chereshka New Member

    ой дівчата відкрила для себе Бодіфлекс, в нас по кабельному пустили канал Живи, а також по нету можна дивитись он-лайн, так там програма бодіфлекс, мені подобається за два тижні на таліїї -4(я вважаю то нормально,бо вправи не складні взагалі), а на бедрах -3. ))))Для мене тяжко заставити себе марафонити як дівчата(я помарафоню два дні(марафон ідеальна форма ніг), а потом то часу нема то ще щось), а так щось мені більше бажання проявляється)))
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    так, там треба набирати повітря,тримати 6 сек., а потім з силою випускати.якось так пригадую
     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    а можна посилання на онлайн версію?
     
  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    а бодіфлекс, це щось з диханням пов"язане????чи я шось сплутала??:)

    ---------- Додано в 18:11 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    а усім можна ним займатись???бо читала десь колись, що затримка дихання трохи пагубно впливає на організм!
     
  10. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Спочатку робите вдих, при цьому живіт треба надути, на видиху живіт має бути плоский, після цього не дихаєте і втягуєте живіт наскільки це можливо а тоді робите вправи. Затримка дихання має бути 10-15сек(скільки можете). Вдих і видих має бути як найдовший і шумний.
    Я колись мала тренера, проте втратила телефон. Саме найважче навчитись правильно дихати, і спочатку занятя буде займати довше ніж 30-40хв, а коли навчитесь тоді 15-20хв.
    Я роблю з перервами, місяць зроблю, тиждень два перерва.
    Спочатку результат вражає, якщо все правильно робити і не халявити, в таліії і бедрах за тиждень -3см, потім ви вже худнете повільніше. Загалом бодіфлекс підтягує вашу фігуру. Я не роблю Бодіфлекс коли КД або коли простудилась.
    В Гуглі є повно відео, головне наполегливість і терпіння.

    П.С. І саме найголовніше якщо ви робите перерву, ваші кілограми назад не вертаються так швидко як після шейпінгу і аеробіки:girl_claping:
     
    • Баян Баян x 1
  11. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    У мене є диск з бодіфлексом. Чоловік подарував після пологів на моє прохання. Вибирав сам, на свій страх і ризик (відсіявши аєробіку, шейпінг і т.п. ритмічні вправи). Як дарував, то піджартовував, кажучи що дихати я точно не буду лінуватися:girl_haha:. Трохи переоцінив мене. Це й справді не так і легко виявилось, але найгірше - я постійно і відразу після вправ хотіла їсти:confused:. Довелося диск відкласти на поличку.:) Так і не вдалось переконатись на скільки бодіфлекс дієвий.
     
  12. Lapus'ka

    Lapus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    після вправ можна їсти, головне не їсти до того, бо зробити вправи буде дуже важко.
    Я встаю ранком роблю вправи а тоді снідаю, але щось легеньке.
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Дуже класна штука! Займалась сама рік тому 3 місяці, вагу скинула і на море поїхала краса неземна:radist: А потім ми купили собаку....... Вона ніяк не сприймає моїх викрутасів, підскакує, лиже в ніс, я починаю сміятись, зарядці - капець!:girl_bye2: Але треба брати себе (або собаку :girl_haha:) в руки терміново !
     
  14. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    а по чому ви займаєтесь???
     
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    "а по чому ви займаєтесь???"

    "Бодіфлекс. Прекрасна фігура за 15 хвилин" , Гріг Чайлдерс. До речі, дуже докладно все розписано і намальовано, було би бажання . Інструктор тут потрібен тільки якщо лінь самій робити ( за заняття заплатите гроші, то вже конче будете займатись):girl_smile:
     
  16. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    так звичайно, але там відповідно до розкладу занять, бо там купа . а цей бодіфлекс то Худеем с Мариной Корпан. ссилка http://www.jv.ru/tvclub
    я ще собі з торента скачала так тоже називається Худеем с мариной корпан.

    там ще я стаття коли тим бодіфлексом не можна займатися, коли вагітні і ще щось з тисками повязано.
    тому одна форумчанка десь писала в цій темі, що очі печуть можливо тиск високий, а очі до тиску чутливі(то моя думка можливо то і не правильна причина)
     
  17. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я колись займалась по книжці -результати були дуже хороші,мязи стали твердіші і підтянутіші,і почувалась краще.Тепер все намагаюсь знов почати займатись.
     
  18. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    а книжку купували у Львові???і що дійсно є результати, бо якось аж не віриться:)
     
  19. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    В центрі, пл. Данила Галицького, підземний перехід. Книжка недорога, я платила, здається, 14 грн. Результати є і дуже хороші. Я сама не вірила, поки не побачила по собі.
    Взагалі. якщо говорити про похудання, результат буде обов'язково, якщо притримуватись якоїсь програми систематично.
     
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    щойно вперше зробила вправи по бодіфлекс...вчора скачала фільм... незнаю, невіриться якось, що це дає ефект, всього заняття хвилин 20., втоми не відчуваю, м"язи здається не болять (хіба трішки прес), не упріла:). Незнаю, здається дихала правильно...дуже сподіваюсь, що з часом таки побачу ефект:)