Благодійний майстер-клас з манікюрного мистецтва від Un.Known. Зустрінемось восени!

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем Іспанка, 1 Серпень 2016.

  1. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Ідея цього майстер-класу давно витала в повітрі і нарешті випала нагода його реалізувати.
    Отож, про що йдеться?
    Як відомо вже мабуть багатьом форумлянкам, наша @Un.Known -не просто форумлянка, а інструктор та дистриб'ютор ТМ Reforma. Вона виявила бажання поділитися своїми знаннями та вміннями із форумлянками і водночас зробити добру справу - всі кошти, виручені від майстер-класу, підуть на потреби сина нашого покійного Віктора (Левандівки).
    Отож, відвідавши цей МК, ви одразу зможете вбити двох зайців - дізнатися багато нового і корисного про манікюр в домашніх умовах (що особливо актуально для молодих матусь:) ) і допомогти Данилові.
    На майстер - класі ви матимете змогу:
    - дізнатися, як приготувати нігті для аплікації гель-лаку в домашніх умовах і який необхідний мінімум потрібних матеріалів треба мати;
    - покроково побачити як правильно наносити гель- лак;
    - почути цікаву інформацію про анатомію пальчиків;
    - задати всі хвилюючі вас питання по проблемних нігтях та носінню гель-лаку;
    - навчитися робити прості дизайни на нігтиках.

    Коли і де?
    З радістю чекатимемо на всіх манікюроманьяків 9 серпня о 14.00 за адресою вул. Дорошенка 7 (культурна асоціація "Новий Акрополь"). Про новий час буде повідомлено додатково.
    Тривалість МК - орієнтовно 3-4 години, тому передбачається невеликий кофі-брейк.
    З собою потрібно мати лампу для сушки гель-лаку, матеріали, з якими ви звикли працювати (база, праймер, лаки і т.д).

    Вартість МК - 100 грн.
    Прохання зголошуватися бажаючих в темі або мені в ПП, щоб ми знали точну кількість бажаючих.
    Кількість місць - обмежена! Не пропусти нагоди поспілкуватися з форумлянками в затишній атмосфері, дізнатися багато корисного і долучитися до доброї справи!
    :)
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Наталя любить все дуже натхненно та високопарно описувати :)

    Насправді я просто форумлянка, не треба мене боятись, стидатись, якщо є хтось стидливий також не треба - приходьте, навчу, покажу та розкажу на практиці, тому що у навчальних відео інколи не все покажуть, а на питання не відповідають :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, я так чекала цього майстер-класу!
    Але ж це робочий день і робочий час. :girl_cray:
    Впевнена, що потрібна кількість учасників все одно назбирається і на цю годину, але від особи всіх "білих комірців" і працюючих "на дядю" манікюрофанаток - чи не буде змоги організувати ще один захід після 18:00?
    Дуже дуже Вас просимо! :girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Справа в тому, що я в Україні буду всього лиш декілька днів, а в середу, наступного дня після МК ще й пиляю тисячу км за кермом. Тобто після МК мені ще треба повернутись до Стрия і виспатись. :sad:
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я дуже хочу.
    Настільки, що спробую з шефом домовитись про те, щоб він мене відпустив.
    Але шеф у відпустці, і буде тільки в наступний понеділок, 08.08, тому точно знатиму, чи зможу бути на МК, напередодні самого МК.
    Як би то так домовитись, щоб я Вас не підвела, якщо шефа мене не відпустить, або буде нагла робота, яку я не зможу лишити?
     
  6. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Давайте так - я вас наразі пишу в список:) А далі будем тримати кулачки, щоб шеф пустив і авралів на роботі не було;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Давайте )
     
  8. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    А якщо немає нічого, але цікаво як робити гель лак в домашніх умовах, то можна прийти?:)
     
  9. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

  10. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    На жаль прийти не зможу, та й не займаюся манікюром, але ідея мені подобається! Хочу просто переказати гроші, допомогти, скажіть лиш куди?
     
  11. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Привіт!
    Я хочу приєднатися.
     
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я дуже хочу, як що можна запишіть
     
  13. CherryJazz

    CherryJazz New Member

    дякую за запрошення, я роблю манікюр сама, тільки лампи у мене нема, роблю звичайним лаком
     
  14. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Друзі! Порадившись з @Un.Known ми вирішили перенести МК на осінь. Оскільки бажаючих не так багато (та й активність на ДП зараз не дуже висока - літо, відпустки, дівчата відпочивають, можливо не всі й бачили оголошення), немає змісту робити його зараз. @Kroshka Enot @Barbie @rysja @mamvasulka @Ljus6ka - обов"язково чекаємо вас побачити! Слідкуйте за оголошеннями і до зустрічі восени!
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. veronka

    veronka зла друзя

    восени з вами!)