Бісерні процеси

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Holly, 22 Червень 2010.

  1. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    Дякую!Я теж колись так думала. Жгут в техніці ндебеле.
    Natalya, можливо буде тяжкий але там має бути кілька жгутів.
    Gysochka, я плету тільки ниткою. А ваше намисто можна носити просто до білої сорочки, необовязково з вишиванкою.
     
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Бісерні процеси

    Так цікаво побачити результат!!! Бачу, що тема пластики для мене завузька, дуже хочу компонувати бісер і речі з полімерної керамо-пластики.... особливо, подивившись на ваші роботи:girl_tender:

    Ой, щось мені здається то передоз буде. Краще до вишиванки якісь маки-ромашки сплетіть, а до синьо-жовтого намиста можна і білу блузочку вбрати (хоча то до блузочки намисто підбирають, пробачте мене ;))
     
  3. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    А для мене бісеру замало, хочу пластики полімерної.
     
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    Ось, що з цієї схеми і кольорів вже у когось вийшло (то я натхнення додаю ;)):
    [​IMG]
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Бісерні процеси

    Дякую! :)

    і я теж додам натхення: отаке вийшло в мене :) Лілю, Олю, вперед!



    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Бісерні процеси

    Дуже гарно!! Я ще таке саме хочу біло-голубе, але най перше чорно-червоне завершу.

    І ще в мене дилема. Почала я ось таке, а Роман вчора розкритикував наніц, що тепер навіть не знаю, що робити. (((

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Серпень 2010
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    Чому розкритикував? Виходить дуже гарно. Тільки, по-моєму, жовтий колір далеко не всім личить і не завжди є до чого вдягнути. Якщо ти з жовтим дружиш, то все гаразд :)

    А у мене виростає новий мак для нового процесу (не зовсім макового). Колись дещо тут на форумі підгледіла - захотілось спробувати свої сили... Побачимо.
    [​IMG]
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Бісерні процеси

    Та я зараз просто роблю прикраси, не для себе. Потому буду пробувати продавати. ))) Маємо знайому, котра обіцяла з тим допомогти.
    А розкритикував, бо сказав що дуже простацьке. От тепер шукаю натхнення, аби докінчити... :girl_sad:

    А ваш мачок такий акуратний!! Цікаво, що то буде. ;)
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    "На вкус и цвет товарища нет" як то кажуть. Тим більше як ви робите на продаж то вам взагалі не варто хвилюватись. Все рівно комусь сподобається. Гарні прикраси, не зупиняйтесь.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Бісерні процеси

    Скільки вже зірочок маєш? І скільки плануєш сплести? І як саме до купи зчіпляти?
    Я наразі в пошуку ідей.
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Бісерні процеси


    Маю п"ять. Хочу зробити щось отаке:

    і щоб обов"язково аж до застібки зірочки були, бо боюся того контрасту масивних зірочок і тоненького ланцюжка.

    Ще бачила отаке:

    :)
    Докупи буду зчіпляти так, як це робила раніше - від котрогось краю (від застібки, і її теж), аж до низу (до центру), а потім назад догори і до другого кінця. Так, думаю, найнадійніше. Переходитиму по рядах бусин, нитки не буде видно :)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Бісерні процеси

    Щодо зчіпляння я теж думала однією ниткою робити через цілу прикрасу.

    Серветочку таку бачила, але її сенсу щось не розумію.

    Щодо кріплення, то думала над двома варіянтами:
    типу краватки
    [​IMG]

    і отаким:
    [​IMG]

    Наразі думаю.
    А ще читала, що кульчики із цього роблять, але не бачила, як виглядають. Якби комусь стрінулися, поділіться.
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Бісерні процеси

    О, сережки, так, це ж ідея :) але їх хіба на дротику робити, бо мої на нитці зам"які. А твої як?

    А як думаєш, як би виглядала стієчка з тих зірочок?

    і ще: Лілю, а ти десь на амер. сайтах щось подібне бачила? як воно звучить англійською?

    [​IMG]
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Бісерні процеси

    На англомовних сайтах не бачила такого, на жаль. Власне на ниточці вони не дуже м'які, але й не штивні, важко уявити кульчики.

    Я вже маю 4 зірочки. Планую зробити 15.
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Бісерні процеси

    ну то я до тебе свою музу відправлю: маю охоту робити, але мушу йти спаааати, бо завтра ранесенько до праці :girl_yes2:

     
  16. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    Жгут доплела, якийсь він трохи кострубатий, треба буде щось протягнути через нього.Тепер прийшлось камінь змінювати до жгута, доплела ажурності, щоб пасували один одному і придумати застібку.
    [​IMG]
     
  17. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    вчора зробила одну троянду, вона, напевно, не така акуратна як треба, і фото не зовсім вдале з телефону, але покажу
    [​IMG]

    чекаю на критику
     
  18. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    захотілось мені чогось простенького, ось таке і створила поки мала спала. в процесі ше сережки
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    Так просунувся мій процес:
    [​IMG]
    Попереду ще багато роботи...
     
  20. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Бісерні процеси

    красота неймовірна