Більше ніколи б не зробила (ремонт, будівництво)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Rodionochka, 16 Жовтень 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    "Дельфін" лак або пропитка.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ті шкрібки ми купували в Юску, але думаю, що вони всюди є. Краще вибрати з мякшою гумою - краще воду стягує.
    --- дописи об"єднано, 15 Лютий 2017 ---
    У нас теж біла фуга у душі, але я ще до експлуатації пройшлась по ній Дельфіном - через рік постійного миття шви і далі білі. До речі, я тим Дельфіном взагалі всі шви в домі перемазала (ото була цікава робота))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    І дуже правильно зробили. Я не пройшлася "до"
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Є ще "кам'яний львів"
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не знаю де спитати. підкажіть хто щось чув..дивились будинок дачний. пішла тріщина по будинку після проведеної гідроізоляції.. в будинку ніхто не живе років 7 вже..Хто знає воно піддається ремонту? мож тре когось привезти щоб глянув проконсультував щодо неї, а кого?.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Привезіть архітектора. У мене сусіди продають будинок вже років 15. Теж тріщина по будинку. Багато хто цікавився, привозили спеціалістів, в результаті хата продається досі..
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @ГаЛоЧкА , якщо тріщина в фундаменті -- то навіть не повертайте в ту сторону. Якщо стіни --то можете показати-порадитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Redshama

    Redshama New Member

    Доброго дня. Порадьте хорошого сантехніка для невеличкого ремонту у ванній кімнаті (деякі речі явно потребують Термінової заміни, бо дуже вже старенькі були але працювали справно до недавнна) заміна унітазу. Ремонт в ванній то зараз задоволення не з дешевих особливо коли не робився багато років і хочеш замінити там абсолютно ВСЕ!
    Головне щоб людина була нормальна як професіонал, зробив все добре і не здер три шкури за той унітаз). Дякую всім хто щось відпише. Може в приват.
     
  9. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, порадьте де купити цеглу не за всі гроші
    в ідеалі Жовківський район
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і ще маю питання(муж дав доручення опять). де краще замовити дерево на конструкцію даху?
    @raspberry Ви певно все знаєте. буду вдячна за наводку :give_rose:
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Khrystik, дивіться, щоб було зі строни вашої будови. Ну і марку цегли і розміри брусів мусите знати.
    Ми колись брали 2 типи цегли--150 і 100... Городок і Летня...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми замовляти аж з Закарпаття. Якщо підходить, візьму в чоловіка контакти, або нехай Ігор йому подзвонить:girl_smile:Дерево, це єдине, що чоловік замовляв. Все решта шукаю я, так що питайте:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Khrystik з деревом тут біля Львова тугувато і ціни- космос. Ми своє також аж з Прикарпаття везли.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    ок. передам чоловікові.
    дуже дякую за контакти.:ThankYou:
    знайшла ще цеглу на Скнилові, але ще не дзвонила.

    зрозуміло. "будєм іскать"(с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ми колись (7 років тому) брали на свій будинок в Підгірцях. Було дуже бюджетно.