Більше ніколи б не зробила (ремонт, будівництво)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Rodionochka, 16 Жовтень 2015.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А чим у вас каміни зовні обкладені? Покажіть реальні фото, будь ласка:girl_tender: В гугл не відсилайте, я його знаю)), але хочу бачити, що вміють і роблять наші майстри.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    У нас таке))) але чоловік погодився тільки на 2 батареї. Весь підігрів. Рідко зимою включаю ,хіба в сильний мороз, щоб батареї не замерзли)))))
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Можу ще порадити відразу під час ремонту робити розводку під сигналізацію та камери відеоспостереження, а також тривожну кнопку. І відразу то все ставити, щоб потім не витрачатись на відшкодування завданих збитків.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хтось на попередніх сторінках питав про підвали і теплу підлогу. В нас весь поверх є підігрів, під -підвал, гараж. Тепло всюди, підлога зроблена по-технології, перекриття бетон. Якщо такий підвал єдине приміщення для зберігання овочів на зиму, то може й не бути придатним.
    В нас підігрів є під плиткою і ламінатом. Ламінат не спец, а навпаки якийсь не з дорогих, бо клали на тимчасово( в майбутньому має бути плитка). За чотири роки тому ламінату абсолютно ніц не є). Але без підігріву я й ступити на нього не можу- дубарняк.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і не забудьте, що від брами до хати теж тре кинути дроти, щоб потім вивести домофон, чи як там він називається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Привіт форумчани!Купили ми 1/2 котеджа і тепер не знаю де знайти хороших майстрів і за гарну ціну,бо ж влітку добрі майстри майже всі забеспечені робою аж до пізньої осені.Порадьте будь ласка нам тих,хто робив у Вас і Ви залишились задоволені.Бо в мене особисто купа претензій до моїх майстрів,тих що робили в мене в квартирі ремонт.От не пройшло і 5 років як плитка на підлозі де не де вже відвалюється-ходить.А короп мені просто знищили а не зробили.та й купа ньюансів.Прошу людей,які гарно виконують,добросовісно свою роботу.А якщо ще й працюють в купі,тобто разом плиточник,електрик,сантехнік-взагалі супер.Бо ж вони самі домовляться коли хто що робить.
    Форумчани мені дуже горить,бо відпустка не загорами,а майстрів гарних ще не знайшла
    І друге питання:хто з вас робив камін-топку з ціллю обігріву будинку?Порадьте гарного майстра.
    Наперед усім вдячна
     
  7. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    є тема ремонт
     
  8. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Про топки.Топка -це камін але закритий склом,можна робити розводку і обігрівати всю хату.Є топка що під"єднюється до батарей,а також повітряний вид опалення.Це не котел
     
  9. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Задоволена нашими на 4+. Якщо актуально, пишіть в пп
     
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Єдине, що мене на сьогодні не задовільняє в моєму ремонті - душова кабіна з піддоном. Дуже важко підтримувати в чистоті.
    У наступному помешканні вимуруємо піддон з плитки і встановимо дверцята.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Хочу Вам сказати, що такий душ теж не легко мити, на плитці постійно потрібно витирати осад від води, на скляних дверцятах також видно кожну краплину. Такий водяний осад теж дуже швидко в*їдається в підлогову плитку, в шви і треба прикласти зусиль, щоб його відтерти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Полакувати лаком до каменю-і ніц не в'їдається включно з цвіллю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    покажіть приблизне фото
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Yak-samostiyno-zrobyty-dushovu-kabinu-u-vanniy-kimnati.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Тільки дверцята хотілося б з скла "фабрік". По-перше, вони матові; по друге, на них набагато менше видно краплі і розводи від води.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Для цього є гумові скребки (як то правильно українською?), якими треба стягнути воду відразу після душу. І буде Вам щастя).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Де таке купити?
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2017 ---
    Дверцята, я Вам скажу, ще пів біди
    От плитка... І шви білі....стать цегляні в кутках від тої води
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    В юску є. Пар з дзеркала знімаю ним.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2017 ---
    Відмийте і полакуйте. На білу фугу брала матовий перламутр. Виглядає гарно. Але може з часом змиватися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Покажіть, бо щось не уявляю
    Лікували і шви і плитку? На плиті розводити ж будуть від лаку, ні?
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Я малим пендзликом малювала тільки фугу, але як попадало на плитку, не страшно, бо його не видно. Зручно мити і нічо не брудниться і накип так не кидається.
     
    • Подобається Подобається x 1