Більше ніколи б не зробила (ремонт, будівництво)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Rodionochka, 16 Жовтень 2015.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Чим справжній камін відрізняється від як Ви кажете топки?)
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2016 ---
    У нас плитка а не паркет
    Комин вже є
    Треба буде лише конструкцію спорудити
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я так зрозуміла, що це буржуйка. Але якщо колись це було найдешевшим видом обігріву, то зараз ці буржуйки такі крутезні))))
    Різниця, звісно, між каміном і буржуйкою (топокою) є, але топка -- це просто, гано, елегантно і не так затратно, як камін. Зара фотки пошукаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    це однозначно, бо гроші великі в будь-якому випадку, а робота часто просто ніяка

    ну котли є комбіновані, і на дрова теж...
    якщо чесно ,не знаю які то мають бути індивідуальні умови, щоб треба було 2-3 рази за ніч підкидати ,і обовязково шастати вночі по дворі
    дитина що вночі повзає чи що
    зі свого досвіду, за день можна так підтримати тепло, і наніч побільше закинути, що до ранку вистачить спокійно, ну чи буде прохолодніше вже, то якраз зранку поновити (ну але як єдине джерело обігріву то нєє)
    можна спокійно придумати якусь ємність на дрова, щоб дитина до неї не дотягувалась і можна зробити запас на пару разів хоча б
    ну може бути трохи опілок біля самого каміна ,але ітак треба за дитиною дивитись щоб до каміна не лізла, тому...
    чи то стіни не утеплені, чи то люди звикли до підвищеного тепла, чи камін так гріє, чи розпалювати треба ще вміти ,не знаю, але то якісь дивні речі

    але я якби зараз будувала щось то теж би 10 раз подумала чи мені то треба, ну і щоб в майстрах була впевнена і витрати щоб зовсім не обтяжували, то може..))
    для обігріву теж мені камін не альо, повітря засухе, сухіше ніж від інших джерел тепла, але може комусь дуже повезло з тим
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ну я взагалі то так собі то розрізняю...є камін, а всередині стоіть топка. До слова, вартість тих топок є прерізна, але ввони зовсім не дешеві. Знайомі за такий камін із топкою, який має обігрівати пів хати заплатили 40 тис.
    А є відкриті каміни
    То я думала, що тут як кому нра., а не якийсь камін а якийсь якась там топка. Во
     
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Вони недавно переїхали ,кажуть хата сира, по вікнах тече. Я дуже не вникала, бо не розуміюсь у всій концепції тих камінів.
    Та то звичайно, може просто ще не обжились толком. Якщо є камін, то треба враховувати всі нюанси. Ну і на дворі ті дрова теж треба в чомусь зберігати , щоб не натягували вологи.
    У нас кладовка під сходами, там нема підігріву, а всюди решта є. То там стоять всі овочі, закрутки ,все нормально. Явно не за тепло.
    У нас всюди є підігрів, ну це класно, велика різниця. І при чому я завжди в тапочках або шкарпетках.
    Підігрів працює з листопаду по квітень. Минулого року і в травні включали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    що ви маєте на увазі -- всюди? його ж можна хіба під плитку -- а під паркет-ламінат-дошку-лінолеум-ковролін не рекомендують. То у вас всі 120 м плитка?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Тепліше то точно. Батьки тепер в підвалі тільки закрутки тримають, а овочі довго там не вже не лежать, як колись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ari

    Ari Well-Known Member

    питанням теплої підлоги почала цікавитись недавно, але по логіці, якщо стелити фольгоізолят, то обігрів має іти в одному напрямку, але людина яка вже давненько має обігрів мене спантеличила, бо каже що підвал став теплішим, а в такі деталі, як технологія я не вникала, а щодо 15 см. бетону я думаю реально прогріти.
     
  9. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Плитка у коридорі-ванні-туалеті-кухні. На першому поверсі у вітальні, кабінеті, кладовці ламінат спеціальний під підігрів, і все що під ламінатом ( підстилка ітд)теж під підігрів йде. Другий поверх-батареї ,підлога дубова.
     
  10. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    о, ви мене втішили! Бо я не знала, що таке буває. Бо я просто дуже не люблю плитки. Мене після неї спешу пятки печуть, а потім поясниця болить((( Але від усіх сусідів чула і бачила, що підігрів лише під плитку. А як ламінат -- то супер, я б тоді весь перший поверх утеплила. А скільки приблизно він коштує і де продається? Бо в епіцентрі такого не було (7 років тому, коли ми робили вдома ремонт, а тепер я через незнання навіть і не думала таким цікавитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Ми брали в "Хаті Ламінату", 2 роки тому 400 грн за м кв, ну + ті всі підстилки.
    Ще ставили гребінку внизу. Я можу в любий час виключити кожну зону підігріву. Можу залишити одну кухню, можу виключити підігрів в туалеті та ванні ,або в коридорі, всюди решта залишити. По такому принципу.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2016 ---
    Товщина ламінату має бути не менше 8-10 мм
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2016 ---
    Ламинат Wineo (Witex) цена | Купить Ламинат Wineo (Witex) в Киеве в интернет-магазине Хата Ламинату
    Тут брали. Серія Marena
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну зонування підігіву я теж планую. просто не знала, що то і під ламінат можна.

    Але от питання -- чи є потреба мені весь перший поверх стелити підігрівом. У мене там 65 метрів -- якщо я всюди покладу підігрів, приїду взимку -- і включу -- чи достатньо буде, щоб 2-3 дні там пожити? чи все ж потрібно додаткове опалення? Бо як потрібно -- то я навіть не буду заморочуватись із тими крутими ламінатами і підігрівом під ними. Посталю 20 метрів плитки із підігрвіом -- а далі батареї (такі, в розетку)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Та які батареї в розетку)) Ви просто не мали підігріву ,і не уявляєте що це таке))))
    Достатньо, аж забагато ,просто треба буде 2-3 години щоб нагрілося. Якби йшла мова про батареї від газового котла, то можна мати як альтернативу , бо не знати, що буде з тим же світлом/газом. А так якщо і те, і те електрика, то батарей не треба. У нас за всю зиму включено 2 батареї))) у спальнях. В кухні не хотіла батареї, а у вітальні та 2-х метрова батарея, яка висить без діла, мене вбиває.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2016 ---
    Єдине що з ламінатом і всюди підігрівом буде значно дороще , ніж
    але ж це теж на купу років робите.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    електричний підігрів прогріє хату набагато швидше та рівномірно ніж електричні батарї!!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ФУ, видохнула... Бо то тема обігріву мене дуже хвилювала. Дякую!!!! Ставлю тоді підігрв підлоги -- і гуляю (ну бо дача мені потрібна для святкувань, а вони у на всі взимку -- це я навіть не про новий рік і Різдво, а (для себе нагадаю) --
    2 листопада -- Артемка ДН
    28 листопада -- СВЕКРУХІНЕ ДН
    2 грудня -- чоловік Романович
    4 грудня -- мій ДН
    13 грудня -- Андрія
    16 грудня -- Андрійка ДН
    миколая пропускаєм -- його і у Львові можна відмітитиє
    26 грудня -- чоловіка ДН
    28 грудня -- мами ДН
    31-1січня
    3 січня -- Юліанни іменини
    6-7-8 -- Різдво
    12 лютого -- Віталінки ДН
    14 лютого -- день закоханих

    ОГО-ГО -- і то все бажано на дачі -- в лісі -- відмітити, тому гарну і теплу підлогу треба
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Навіть собі вже зараз не уявляю ванну без підігріву підлоги (вже 10 років маємо). Це дуже комфортно. Тепла підлога, тепло у ванній. У нас зараз ванна велика, то ще й змієвик гріє. Комфортно і душ прийняти, і ванну, і простобосому ходити.
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2016 ---
    Я певно балувана, але мені якось ну не альо в туалеті холодному сидіти))).
    І у кухні теж підігрів класна штука, в ноги зовсім не пече, я б навіть сказала - літня така підлога. Тепло, сухо, ніяких батарей.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Я взагалі дуже хочу зробити підігрів на всьому поверсі, єдине ще не впевнена за ті площини де буде не плитка.
    Та й на терасі хотіла, але сказав мій мімік що гріти вулицю це вже зовсім не альо, пообіцяв купити типу уфо і поставити над головою щоб було тепло:girl_crazy:, але я от думаю що буде тераса то буде і підігрів:girl_dance:+планую ще поставити розсувні склопакети щоб на зиму закривати.
    Навіть боюсь думати скільки таке щастя вийде:girl_blush2:, але нема нічого гіршого як я чогось дуже ХОЧУ
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну я не казала про холодний, я пишу про сусідів. У нас новобудова, все утеплене, зі всіх боків все гріється, в туалет--ванні є змієвики, тому і підігрів не потрібен, звісно, що у кам"яниці без цього ніяк
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    На вечір йде приблизно 2 відра дров: посидіти і погрітися (то на +/- 4-5 годин). За цей час встигають прогрітися кімнати в які є вивід.
    Ну так як ваші сусіди використовують камін як основне джерело обігріву, то ясно, що вночі мусять підкидати. Але реально можна знайти можливість поскладати дрова в спец. ємкості. Недавно бачила десь в інтернеті такі, що кріпляться на стіну.
    Однозначно, бо скло дуже нагрівається і для дитини це небезпечно. Мабуть треба ставити такі решітки, щоб діти не дістали руками до того скла.
    Тоді я думаю проблем не буде. Але все ж я би радила привезти майстра який буде робити (або просто якогось толкового майстра), щоб на місці подивився, які ще моменти можуть виникнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Муська

    Муська Well-Known Member

    Якщо будинок взимку не опалюється, то щоб він прогрівся нормально треба день-два. Якщо будинок не утеплений і великі тепловтрати, то одного підігріву(я про елекртичний підігрів) може не хватити. Тоді і варто мати додаткові батареї електричні(бажано не найнижчої потужності).
    В мене в когось в знайомих, були тільки електричні батареї на дачі, то хату зовсім не прогрівало їм. Було тепло тільки біля батареї, а решту - дубак, підлога холоднюща.
    знайдіть хорошого майстра який вам порахує чи витягне електричний підігрів.

    І ще, тут дівчата, скоріше за все описують підігрів водяний підлоговий.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1