Білизна для вагітних/годуючих грудьми

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем guculyanka, 7 Листопад 2008.

?

Який розмір станика ви носили при ГВ?

  1. 75B

    3 голосів
    6,5%
  2. 80B

    8 голосів
    17,4%
  3. 80C

    5 голосів
    10,9%
  4. 85B

    2 голосів
    4,3%
  5. 85C

    4 голосів
    8,7%
  6. 90C

    2 голосів
    4,3%
  7. 90D

    1 голосів
    2,2%
  8. 95C

    0 голосів
    0,0%
  9. 95D

    0 голосів
    0,0%
  10. інший

    21 голосів
    45,7%
  1. vovchenja

    vovchenja Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Мамусі фірма Alles пропонує якісні бюзгалтери, як для годуючих так і просто, я зі своїм 70 D, саме тут знайшла, що треба. Єдиний мінус супер сексуальної білизни цієї фірми я не бачила.
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Зараз годую і ношу 75F. Перші місяці користувалась спеціальними ліфіками, що з чашечками на кнопках. Тепер ношу звичайні.
    До вагітності мала 70D.
     
  3. Alka

    Alka Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Я придбала бютгальтер фірми Alles для годуючих грудьми будучи вагітною на останніх місяцях. Приміряла ніби у хорошому магазині і продавець була дуже милою, але .... В магазині перед дзеркалом здавалось, що це мій розмір (75D): ніщо ніде не вилазить, все гарно підтримує, якісна тканина. Запитала чи не буде малуватим після пологів, адже груди збільшаться мабуть ще на розмір, то продавець сказала, якщо зараз додатково влазить у чашечку кулачок, то значить і груди влізуться, чашка розтянеться і т.д... Після першого дня носіння на грудях з"явились червоні "рейси", а все від спеціального крою чашечок, а через місяць груди у цьому бюстгалтері вигядають перетиснутими, вилазять з усіх боків :sad: Все ж напевно тому, що груди - це не кулачок, вони не так тверді і все ж треба було брати певно на 2 розміри більші. Шкода викинутих 175 грн. на вітер...
    У когось з"являлись такі червоні смуги на грудях від бюстаглтерів такго типу?
     
  4. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    До вагітності - 75D,під час годування - 75F. Мала теж проблему з бюстгалтером для годування, так і не знайшла нічого путнього.
     
  5. Latane

    Latane Well-Known Member