Білизна для вагітних/годуючих грудьми

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем guculyanka, 7 Листопад 2008.

?

Який розмір станика ви носили при ГВ?

  1. 75B

    3 голосів
    6,5%
  2. 80B

    8 голосів
    17,4%
  3. 80C

    5 голосів
    10,9%
  4. 85B

    2 голосів
    4,3%
  5. 85C

    4 голосів
    8,7%
  6. 90C

    2 голосів
    4,3%
  7. 90D

    1 голосів
    2,2%
  8. 95C

    0 голосів
    0,0%
  9. 95D

    0 голосів
    0,0%
  10. інший

    21 голосів
    45,7%
  1. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    При вагітності і ГВ груди збільшуються, стають чутливими..., тому важливо підібрати зручний бюстгалтер.
    Поділіться, будь-ласка, де брали, якість, враження, ціни, поради... :)
     
    Останнє редагування: 7 Листопад 2008
  2. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    В мене не змінився майже розмір...
     
  3. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Даруйте, а який сенс запропонованого опитування?
     
  4. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми


    В темці можна балакати про багато чого: купальники для вагітних, бандажі всякі - користь/зручність, колготи (благо, мені останні місяці припали на літо)...:)

    А опитування потрібне мені, тому що зараз формую склад магазину для мам, і хочу приблизно визначити, які розміри серед мам найбільш поширені. Замовляти білизну всіх розмірів трохи накладно, бо ще ж хочеться зробити вибір моделей, кольорів :clapping:(постійно мами нарікають, що нема вибору стаників для годуючих, що, поки годуєш дитину грудьми, про гарну білизну можна забути...). Тому і... :)

    Дякую завідповіді.:)
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми


    О, ідея просто чудова :clapping: Відповідь на те питання зможу дати за пару місяців :xaxa:

    Так поки нічого не купувала, щоб гроші на вітер не викинути. Але в тих магазинах, що бачила, вибір дійсно не дуже :umbrage:
     
  6. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    А в мене нема варіанту! До вагітності носила 70 або 75 В, а з останніх місяців вагітності 75 С або D (!!! - в мене був шок, як підібрала). Зараз 75 С - норма
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    В мене завжди був 75 С і зараз так. Перші 2 місяці годування була D. Але проблема, що в ту чашечку ще тре прокладку впхати, тому і купляти приходиться більші. Спеціальними для годування користувалася тільки спочатку, тепер звичайні. Хоча справді, знайти гарний 75D - проблема:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Знайшла гарну статтю, про вибір білизни для вгітних, зацитую тільки частинку.

    Белье для беременных

    "Самый важный момент при выборе белья - материал, из которого изготовлена модель. Ведь обостренная чувствительность кожи, ее реакция на изменение температур * явления, типичные для беременности. Ткань должна прекрасно пропускать воздух, поглощать влагу и быть гипоаллергенной. Идеален, конечно же, старый добрый хлопок. Но прогресс не стоит на месте! Открытием последних лет стала шелковистая микрофибра, которая отвечает всем гигиеническим требованиям и обладает уникальной способностью сохранять оптимальный температурный режим для кожи, не переохлаждая и не перегревая ее. Эластичное белье из микрофибры прекрасно поддерживает и облегает фигуру, как вторая, более упругая, кожа. Кроме того, модели из микрофибры в комбинации с хлопком “растут” вместе с округлостями будущей мамочки, не растягиваясь, не деформируясь и сохраняя свои поддерживающие свойства."

    http://maxybaby.net.ua/index.php?loc=art_hc&art=belie-dlia-beremennih
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Не можу допомогти, бо в нас iншi розмiри, в Українських я нiц не розумiюсь.
     
  10. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Ооо в мене була дійсно проблема знайти такий станик щоб і по об’єму і по чашці мені підходив а потрібно було 75-F:o, я і до вагітності мала проблему де знайти на моє багатство гарну білизну, а з годуванням то була катастрофа, можна було знайти щось на таку велику чашку але по об’єму було завелике, то знайшла два більш-менш але я ними не була задоволена, це не те що мені було потрібне, потім знайшла звичайний( не для годування) але такої форми і розміру що мені підходило і купила два. То радості було що мої груди на кінець будуть нормально виглядати, а то ходила як доярка з Попівки, груди висять на животі:ninja::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Наскільки я розумію, розміри вказані в голосовалці - це не є суто українські розміри. Це сітка розмірів якою користуються у Європі, ну і ми також.
     
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    А я не в Європi :Д в Америцi все асобєнноє ;) Вам 36D про щось говорить? Напевно нi. Так само як i менi 85C чи D? :confused:
     
  13. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Якщо таким способом обмірятись, то будете знати свій "європейський" розмір.
    Koza-Dereza, то ваш є 80D. :)


    ------------------------------------------------------------------------------
    Как измерять размер вашего бюстгальтера?

    Для этого нужно измерить обхват груди под бюстом (положение А). Округлите полученное количество сантиметров до ближайшего размера бюстгальтера. При исчислении в дюймах, добавьте 4 дюйма к полученному числу для получения размера вашего бюстгальтера.

    Затем, измерьте обхват вашей груди в ее наиболее полной части (положение Б). Разница в сантиметрах между А и Б определяет размер чашечки. При исчислении в дюймах, разница между измерением полного обхвата груди и размером бюстгальтера определяет размер чашечки.
    Перевод см в дюймы:
    Обхват груди под бюстгальтером в см / обхват груди под бюстгальтером в дюймах: 75/34; 80/ 36; 85/38; 90/40; 95/42; 100/44.
    Размер чашечек, см/дюймы:
    В = 13-15/1; С = 15-17/2; D = 18-20/3; DD = 20-22/4; E = 23-25/5; F = 26-28/6
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Сьогоднi побачила,що на вул.Iв.Франка вiдкрився магазин для молодих мам,так що користаемось моментом!)
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    О! Тепер i я свої 5 коп вставлю :) коли годувала груддю носила 80D! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    А я як була без грудей, так без грудей і залишилась, незважаючи на таку кількість людей. Всі груди у мене забрала племінниця.
    При годуванні носила 75С
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    А поділіться де купляли мені те ж майже (75D)такий потрібний, і з тим маю вічну проблему:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    В мене зараз75С. до вагітності був 75В. Купляю лівчики звичайні не для годування, але без кісточок, інколи можна знайти навіть дуже непогані, які добре тримають груди і гані на вигляд. А не парашути))
     
  19. zara

    zara Well-Known Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    І в мене 75D, як знайдете щось гарне, то і мені не забудьте сказати, де.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. алюся

    алюся New Member

    Відповідь: Білизна для вагітних/годуючих грудьми

    Перші два рази носила 75 Д, зараз виглядає, що так само.