Бігаємо разом :)

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем La esposa, 14 Серпень 2009.

  1. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Бігати це добре,але я щось ніяк не можу підняти себе так рано)Хоча знаю,якщо зранку встати,то стільки всього можна встигнути зробити:girl_crazy:Тому займаюсь вдома або в тренажерному залі.
     
  2. lecpoir

    lecpoir Member

    Всім привіт.
    Шукаю компанію для вечірніх пробіжок. Сихів.
    Сьогодні біжу сама, але ще не знаю де на Сихові зручніше бігати. Порадьте та приєднуйтесь.
    Таня.
     
  3. VasylynaY

    VasylynaY New Member

    Привіт. Живу в районі Стрийського парку. Хочу почати бігати, шукаю компанію :girl_smile:
     
  4. Azhielka

    Azhielka New Member

    Живу в районі Зелена-стадіон Україна-Погулянка. Шукаю компанію для бігу!!! Пишіть =)
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

  6. gnoma

    gnoma Member

    Хто бігає в районі високого замку? Шукаю компанію)
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ку-ку, бігуни, як ваші справи, які у вас досягнення останнім часом і чи нема в когось крім мене планів на забіг 10 км?
    Моя дистанція зараз 7 км, і хороша досягнута середня швидкість на ній 6.26 хв на 1 км.
    Про забіг наразі знаю щось дуже туманне типу "десь там у вересні в рамках львівського марафону він мав би бути", але готуюсь всерйоз.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ми тут з тобою двоє. Я 10 біжу. В смислі - могу. Ще десь мала бути Львівська десятка. Ранстайл нічого не каже?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ну то хто перший знайде реєстрацію, той реєструється :) маю чуйку, що може це все співпасти з одним іншим важливим заходом, на який я йду однозначно, і тоді я побіжу свою десятку на районі і без антуражу:)
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    17 вересня буде. Реєстрація ще не відкрита (та, вони такі бистрі). Тутка-во.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Квартирна спека 9 поверху заставила мене змінити формат тренування.
    Одного дня просто перемкнуло "а чого б не спробувати біг". Тим більше, що бігові кроси десь є в загашнику.
    Спробувала :) Минулого тижня було три пробіжки. Темп повільний, але ж біжу )))
    Щоб ви розуміли, біг для мене то страшний сон. Я 200 разів краще присяду )))
    Бігаю зранку, стараюсь вийти до 7 години. Бо встаю переважно біля 6 години. Сніданок і через 40-45 хв виходжу.
    Тепер головне ввести це в звичку і не закинути.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ви молодець. Я вже місяць збираюсь таке зробити. а кроси купила ще раніше... Може, тепер стане соромно, і таки побіжу. Бо хоч і можу вмикати кондиціонер, та щось гріх в таку пору року і погоду не скористатись. Треба будильник на раніше поставити, бо в 15 хв., як зарядка на 1 милю, не вкладуся. Якщо що, то відзвітуюся :girl_wink:.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата і я почала бігати, правда поки 2,5 км, але буду збільшувати дистанції, хто на сихові бігає після 19 пишіть в пп, будемо разом бігати. і ще буду вдячна, якщо порадите хорошу програмку на телефон для бігу.
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Як на початок, то люкс ;)
    Я теж біжу 2,5 км. Правда ще кілька кіл прохожу перед бігом і після. Така собі розминка і заминка.
    За програми не підкажу, бо поки не купила тримач для телефону, а в руках тримати і бігти якось тойво...
    Бігаю, переважно, зранку. Сьогодні спробую після 20 год.
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2018 ---
    І про користь від бігу. В нас капремонт ліфта. То прийдеться більше місяця (а може й до кінця літа) ходити пішки. То вчора я аж не повірила, що так легко вибігла на 9 поверх.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2018
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я окремо роблю розминку. А ви теж на сихові, де бігаєте?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Matvijko ой, ні :)
    Я на Торпедо (Шевченківський р-н), або біля 44 школи.
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    От якби мені хтось в 2010 сказав що я буду тут писати і колись ще й " БІГАТИИИИ" , просто посміялась би і подивилась як на варьята.... По факту: ми (я, Пусік і Ася) щодня "бігаєм" біля Арени. Про Пусіка не буду, бо то шалений олЕнь - язик на бороду і 10-12 км крос. Я і Ася трохи бігаєм, трохи гуляєм: маршрут 7-8 км і = 700 калорій по IWatch. 2 круги від Арени до КК і разок згонити від Арени до парників біля Автовокзалу. Паралельно з роверистами і байкерами потриндіти, зайців поганяти, малину підгризти, по болоті перебігтися, Деревію і звіробою зібрати. З псом, букетом і парасолею , приспівуючи шось собі на завтра спланувати... За 3 тижні "зігнати" такими приємними прогулянками 4 кг.
    Як є бажаючі приєднатись - ВЕЛКАМ. Щоденно біля крайньої стоянки Арени, 18-19 год. Або як "засікли " наші з Асюхою мордахи на районі. Або ППшаєм мені тут..
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, а в котрій годині бігають ті з Вас, хто бігає зранку?
    Я поновила свої пробіжки і зіштовхнулася з проблемою того, о котрій годині зранку бігати...
    умова така, що я не бігаю на стадіоні - там скучно бігати, тому по дворах, між будинками, по тротарах і т.д.
    о 7 на вулицях собачники з собацюрочками без повідків - і то трохи страшить мене, не хочеться покусаною бути.
    о 8 я викликала який божевільний резонанс .. і то геть не мотивує, а навпаки злить мене дико...
    на разі вибрала собі 6-6:30, вставати важко, сонна, але ніц не поробиш :)
    тому і виникло таке чисто з цікавості питання, а в якій годині бігаєте Ви)))