Бігаємо разом :)

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем La esposa, 14 Серпень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    серйозні бігуни, а які у вас відстані? я так читаю, що 2-3 км - це мало, а сама я нечасто п'ятірочку пробігаю
     
  2. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    я бігун-початківець
    Тренуюсь за програмою
    Бігаю на час, а не на відстань
    Але виходить, що зараз пробігаю 5-7 км 5 разів на тиждень
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Для результату та для здоров"я бігати рекомендують 3-4 рази на тиждень. Для початку 10 км в тиждень достатньо (наприклад, 4 тренування по 2,5 км). Але аж ніяк не 1 тренування в тиждень на 10 км !
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    В мене така сама історія була з бігом. Але причину я знайшла у іншому. Техніка бігу була нікудишня, тому прийшлося вчитися бігати заново. Зараз я обожнюю біг і це завдяки техніці, а також швидкості відновлення тіла, яке в процесі тренувань набагато швидше стало адаптовуватися до навантаження. Головна помилка початківців (якщо техніка добре поставлена) - це те що вони відразу біжать. Потрібен "розігрів" серця, тобто поступове збільшення швидкості бігу, а то й взагалі починати з швидкої ходьби (0,5км) і вже тоді легкий біг, і вже згодом можна і швидко бігти.
    Зараз біжу в середньому 4-4,5 км 4 рази в тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Щодо вимірювання пульсу, то браслети на руку не варіант, тут вже про це говорилося
    В моєму треба зайти в меню і прикласти пучок пальця і почекати, вимірювати в стані руху нереально, дає збій, а зупинятися коли в тебе 150 ударів в хв дуже небезпечно. Не знаю чи є браслети з іншою дією, але може отой нагрудний пульсометр краще ту функцію виконує. Щодо калорій, то як на мене оціняє калорії суто ходьби і бігу, якщо компануєте з силовими статичними вправами то буде неінформативно
    Зрештою можливо зараз є нові технології кращі

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    А ще важливо, щоб взуття було правильне і одяг гарненький :)

    Починала я бігати в кросівках для фітнесу. Вважала, що то трохи "глупо" тратитись на нові кросівки, якщо маю майже нові

    потім доросла до бігових кросівок Asics з гелевою підошвою - так м"яко і комфортно... мммм

    Ще мрію спробувати мінімалістичні кросівки типу vibram fivefingers. Цікаво як в них бігатиметься.
     
    Останнє редагування: 14 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я вже більше року в тих межах :), ну може трохи більше
    але в мене спосіб життя активний, тому мені наразі достатньо
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Зупинятися не треба, треба збавляти темп, або переходити на ходьбу. Інтервальні тренування побудовані на розгоні серця до високих показників в короткий проміжок часу з чергуванням на відновлення/відпочинок. Наприклад 20с швидкого бігу і 40с ходьби для відновлення нормального серцебиття. Або 1 хв швидкого 1,5 хв повільного і так 5-6 раундів.. але має бути правильний "вхід" в таке тренування
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я мала наувазі що пульсометр ніби для того, щоб виміряти пульс на високих показниках, але з браслетом його виміряти важко

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    А навіщо його міряти? Високий пульс вас сам зупинить. Чи ви думаєте, що з зашкалом в 180 ударів ви годину попрацюєте? Природа все розрахувала і продумала.
     
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    То є так. Можна ще пошукати плани тренувань для початківців. Наприклад, для 5К (5 км) є програми Walk-Run (ходьба-біг), Run-Walk (біг-ходьба)
    програми розраховані на 6-8 тижнів. І кожного тижня потрібно помаленько збільшувати навантаження

    ПАМ"ЯТАЙТЕ! Збільшування навантаження рекомендують до 10 % в тиждень. Починайте з малого і поступово "ростіть"!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Пульсометр - це копняк в пяту точку, щоб ви пришвидшили темп раче, ніж збавили.
     
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Пульсометр для того, щоб контролювати свій пульс протягом цілого тренування і будувати тренування відповідно до ваших цілей (спалення жиру, тренування витривалості, тренування швидкості)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Це я і мала на увазі, але не в тому суть, я доносила лиш думку, що з браслетом можливо виміряти пульс до і після тренування, це можна і самому зробити прощупавши свій пульс, тобто на браслеті це швидше забавка
     
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Cьогодні у мене по плану був вихідних день від бігу. Я пробіглась до парку (7-8 хв) і робила вправи на розтягнення та декілька асанів. Не вистачало мені килимка чи фантазії)

    @Rona і йожна компанія, а ви килимки на природу берете?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в в "нормальному" стані - в середньому 15 км в тиждень весною і восени, взимку - 10, літом - багаааато
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Підкажіть будь-ласка, яким повинен бути пульс під час пробіжки ? Бо я завжди думала, що це нормальне явище коли серце "вилітає"..
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2016 ---
    Підкажіть будь-ласка, яким повинен бути пульс під час пробіжки ? Бо я завжди думала, що це нормальне явище коли серце "вилітає" )))
     
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Для оздоровчої мети і спалення жиру - 60-70 % від максимального пульсу. Це десь 115-135 ударів за секунду
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. OlezhaNew

    OlezhaNew New Member