Бігаємо разом :)

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем La esposa, 14 Серпень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я сумніваюся, що там є чашка більша за D, а менші розміри мені видається не так важко купити
    Замовляла і на спортдіректі, і ще на якомусь сайті,то або широкі під бюстом, або тримають погано

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
  2. Hanny

    Hanny Active Member

    ну так, мені нема що дуже підтримувати з обхватом 87, тому мені ок , але і без бюстгалтера некомфортно
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    некст в мене такий - 34E тримає (і 34FF тримав)
    і я про те. Поки пристрій (будь-який) роздуплиться, можна й вклякнути.
    я скептично ставлюся до таких розрахунків. І що нема користі від того що я бігаю 5 км за (умовно) 30хв? Сильно сумніваюсь.

    більше 40хв бігати для багатьох мам з малими дітьми - велика розкіш. І краще 15хв, ніж диван. На мою нескромну думку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    та то так звичайно!
    мені власне треба для спалювання жирку тому шукала інфу. В мене вредний організм, раціональне харчування плюс тренування 3рази на тиждень - це для підтримкииі стабільної ваги, а щоб скинути хоч кілограм треба добре попотіти, а скидати є що.
    Біг дуже люблю, по вечорах, на великому порожньому стадіоні біля парку, з улюбленою музикою.... Чоловік з доньою на велосипеді поруч, ляпота, 40-50хв якраз добре
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ммм, клаасний
    а підкажіть щодо розміру і розтягнення - тобто брати на розмір вужчий під бюстом не буде занадто?)) щоб через певний час носіння якраз сів..
    чи все так якісно і добре (+ він ж не котоновий, щоб аж так розтягунутися) і брати розмір в розмір?
    п.с. в мене колись був з серії Класік від Тріумфу, теж не котоновий, добре тримав, але всерівно трохи розтягнувся, правда то було не дуже дискомфортно, бо чашки такого типу добре фіксують і тримають
     
  6. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Стосовно бюстгальтерів, то найкраще з того що я пробувала - Victoria's Secret. Лиш ціна кусюча. Мені на день народження подарували подарункову карту звідти, то я собі і замовила :))
     
  7. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Я колись на секонді купила новий топ для бігу від reebok, дуже ним задоволена, не знаю, як б я бігала без нього.
    Бігаємо ми з @irushka разом і я свого життя без бігу не уявляю, на вихідні робимо відпочинок, мотивуємо одна одну і отримуємо неабиякий заряд позитиву:) А який ажіотаж ми викликаємо у місцевого населення (бігати в нас не "прийнято", це щось дике, нове, кожен пробує щось покоментувати))) От тільки задумуємося над тим, що потрібно нам якось порахувати, скільки км ми набігаємо, по часу-близько години, девайсів не маємо жодних, хіба встановити собі програму на телефон.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене бували приколи що через 15 хвилин після початку пробіжки щось траплялось і треба було додому з прискоренням. Я теж вважаю, що краще 15 хв ніж нічого.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені був трохи затісний якраз, то я ще брала розширювач
    ні він зовсім не бавовняний )))
    в них нема чашок більше DD
    Runkeeper або Nike+ Running і ще багато є. Якщо щось будете ставити, то кажіть ніки. Будемо дружити )))
    те саме ))) але коментують часто класно
    кстаті да. А то як я кажу які суми в мене на це йдуть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я бігаю на стадіоні школи, куди ходить Дми
    ми щодня заходимо до школи і вітаємось зі всіма вчителями і працівниками ,яких зустрічаємо у вестибюлі.
    якось заходжу - і прибиральниця підходить так до мене і каже: "ні, це точно була вона! мама трьох дітей бігає! клас!"
    теж маю пару знайомих, які кажуть, що "як нєфіг дєлать, то можна і бігати.."
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2015 ---
    суми йдуть на все, що стає частиною життя. В тебе біг - це частина життя, яку ти ще і несеш у маси (блогом і прикладом). мусиш тримати марку.
    якість життя - це так важливо. Відколи розжилась нормальними кросівками, просто не знаю, як я взимку бігала в казна-чому.
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2015 ---
    ну і маю перший позитивний результат однозначно від бігу. Мої варикозні ноги сказали велике дякую: на правій нозі бяка була менш виражена, то зараз не видно нічого. На лівій нозі зник рельєф, є лише малюнок.
    По відчуттях - наче ще один шар шкіри зявився, і то пружної і прикольної. Серце розганяється, організм відновлюється, судинки не відстають.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    бу-га-га
    народ віджигає

    в мене дуже класна форма ніг стала - я прямо сама ними захоплююсь *скромняга*
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. gnoma

    gnoma Member

    Хто бігає на СКА?
    Може знає чи є там доступ до бігової доріжки навколо стадіону?
    Пам'ятаю колись там було закрито...

    Або поділіться місцями де в тому районі можна побігати :)
     
  13. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Дівчата, а як під час критичних днів? Бігаєте?
     
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    стосовно спорт-бра. Якщо у вас обхват під грудьми 32 - беріть краще 34. І так далі. Або якщо розміровки XS, S і тд, то на розмір більші.
    Купила свій перший XS розміру - тиснув. Купила потім інший S - саме то. Потім купила ще один 34B(звичайний бра 32В) - теж саме то. Під час бігу ви дихаєте глибше, важливо щоб не тиснув і зручніше коли груди трішки приплюснуті.
    --- дописи об"єднано, 12 Червень 2015 ---
    перший день через дискомфорт - ні. А решту - так
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    до речі, про час пробіжок. Я ж все казала, що я не ранковий бігун. А потім в чоловіка змінився графік, і треба було або переходити на ранкові пробіжки, або забувати про біг взагалі. Ну і я вибрала перше :)
    Бігати виходжу 06.50 - 07.00. Рідко коли трохи пізніше. Плюсів зараз море: вільний день, в таку рань нежарко, пси з господарями сплять, та і бігунів ще небагато.
    загалом, все міняється. На краще :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так це коли B, а коли більше, то треба-таки щоб під грудьми тримав.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А як на рахунок штанів-шортів-лосінів? Якісь спеціальні купляєте? І щодо красовок теж цікавить :scratch_one-s_head:
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Щодо кросівок то мкю скетчерс run чи як та серія називається, мені підходять як любителю, а от одяг вибираю зручний, маю котонові чорні лосіни, куплені давніше в Польщі, дуже класні, нічим не гірші від синтетичних спеціальних ( а котон я люблю), ну як жарко то шорти звичайні спортивні... От якшо матиму пристрасть бігати взимку то є класний термоодяг, колись читала в неті статтю. На вигляд все тонке, ніби холодне літо, а насправді якраз бігати взимку, якщо знайду статтю то скину ( правда зараз в таку спеку неактуально, але може навпаки можна закупитися зі знижкою)

    Надіслано від мого D5503, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Натуральні тканини для бігу не рекомендують, бо вони утримують вологу в собі, на відміну від синтетичних, які ту вологу виводять на зовні. А отакий мокрий холодний "компрес" на розігрітих від бігу м'язах може призвести до травм і розтягнень. То більше стосується пробіжок в холодну пору року, але і літом набагато приємніше бігти в синтетичному і сухому одязі, ніж в натуральному, але мокрому :)
     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    ого, вперше таке чую. Бо я теж бігаю зараз в котонових лосінах