безпека дітей в школах

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем pelagiya, 4 Грудень 2007.

  1. pelagiya

    pelagiya New Member

    друзі, поділіться враженнями від того, наскільки безпечні львівські школи для дітей. чи спокійні ви за свою дитину, коли вона знаходиться в школі? якщо ні, то з яких причин? які небезпеки чатують на наших дітей в школах?
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: безпека дітей в школах

    дегенерати -однокласники

    Додано через 1 хвилину
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=30462
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: безпека дітей в школах

    а можна якось конкретніше...
     
  4. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: безпека дітей в школах

    А ще бувають дегенерати-вчителі. В мене була вчителька, що кричала доки не доводила учнів до сліз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: безпека дітей в школах

    я не вчитель ..але працюю в багатьох школах...є така ще небезпека як самі діти дегенерати...розпущені в край..кожне окремо -нормальні діти...в класі гуртом-стихійне лихо:crazy: ( щоб не висловитись грубше) ...небезпеки в школі мало крім них самих..:suicide: .бо майже в 99% навчальних закладів є охорона..яка слідкує хто коли і до кого прийшов..звичайно бувають виключення ...не хочу здатись старомодною...але ми такі не були:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Forest

    Forest Active Member

    Відповідь: безпека дітей в школах

    від чого вона охороняє?!
     
  7. malyatko

    malyatko Guest

    Відповідь: безпека дітей в школах

    повністю згоден про однокласників - дегенератів..
    здається не так давно закінчував школу і вчителі раділи так як в насбув клас один з найгірших..але те що я побачив в своїй школі роки через два..я в шоці... :-( дуже неприємно ...

    а чисто по темі:ви хіба не бачили і не чули про зазняті відео про знущання над однокласниками..:? чи цього мало:?

    а охоронна ні від чого не захистить а може навіть погіршити ситуацію..бо ніби захистить на якийсь час .а в нападників ще більше збереться злості через те що їх зупинили а за межами школи вже може і ніхто не врятувати... :-( сумно це все..хоча ще не маю дітей але вже серйозно задумався над тим що я не дуже хочу щоб моя дитина ходила в звичайну школу..хоча ніхто не застрахований що такого немає в інших навч закладах...
     
  8. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: безпека дітей в школах

    охоронці слідкують чи не притеснуло якогось малого терориста вхідними дверима:p ....ну а якщо серйозно...то слідкують щоб хтось чужий не шниряв по школі..а якщо заходять...то питаютьхто? до кого і з якою метою...на перерві дітей на вулицю не випускають.....шоб не линяли з уроків..( хоча це мало допомагає)...або розтягують малолітніх бандітів коли ті счепляться...вони ж там зараз не контрольовані ...один крутіший другого...
     
  9. malyatko

    malyatko Guest

    Відповідь: безпека дітей в школах

    але ж це все вони контролюють тільки на порозі школи (чи на якомусь іншому місці дислокації їхньою) а що твориться за метр від школи вже ніхто не скаже..чи в туалеті чи в роздягалці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: безпека дітей в школах

    У мене діток ще нема але маю племінницю, за яку хвилюсь майже завжди, окрім часу, коли вона у школі. Вона начається у гімназії ім. Симоненка (школа №85)- там і я навчалась, і моя сестра. Гімназія має високий рівень у всіх питаннях. А щодо однокласників, то я також не дуже переймаюсь. Анастасійка не конфліктна, не попадає під дурний вплив, а саме головне ми з нею завжди щирі і відверті, вона у мене балакуча і усе розповідає, ділиться усім (переконана!). Саме головне привити дитині впевненість у собі і вміння відстояти свою думку. Вона у мене розумниця і я нею пишаюсь ! :)
     
    • Подобається Подобається x 2