Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. galagala

    galagala Member

    Читала це, дякую. Два дні з'ясування стосунків зі всіма інстанціями привели до такої відповіді: ОСББ видати не має можливості, бо немає ні бази, ні повноважень. Тобто немає фактичної можливості десь подивитися, прописаний хтось у квартирі, чи ні. У ЦНАПі це підтвердили. Домоправитель може видати таку довідку тільки, якщо це управляюча компанія (колишній ЖЕК). Лишається тільки подавати запит до міськради (відповідь до місяця часу о_0), або нотаріус "напрягатиме" голову ОСББ йти до міськради і пришвидшувати процес отримання цієї інформації. Тому і питаю, може хтось мав недавній реальний досвід оформлення цієї довідки. Бо пишуть одне, а реально стикаєшся із зовсім іншою ситуацією.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Так буває?
    :)

    Подала документи на початку червня на різні виплати (народження дитини, багатодітні, допологові). В липні не було виплати, бо треба було донести ще довідку по до пологовим та не було відповіді з Шевч.соцзахисту що чоловік на виплати не подавав.
    Вчора прийшли виплати - але чергові на третю дитину. На четверту нема.

    Дзвоню сьогодні в свій соц захист - кажуть, документи схвалено і виплати нараховані вчора.

    Почекати пару днів чи дійдуть (так буває?)? Чи я помилилась в банківських реквізитах?(
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Виплати нараховані вчора - не означає, що є гроші, і їх відправили вчора. Принаймі в Соцстраху так, не скажу за соцзабез. Я відправила заявку на лікарняний ще 5 травня, схвалено було одразу, але гроші прийшли аж 18 червня, і то була сума десь 800 грн., не багато. Ми вже дзвонили перед тим, то сказали, що "лише вчора прийшли гроші, тому завтра-післязавтра очікуйте; так і було. А декретні лікарняні - заявка відправлена на початку червня, 30 прийшли гроші.
    Я думаю, вони збирають, образно кажучи, раз на тиждень відомість нарахованих сум і подають заявку на казначейство. От коли приходять гроші, тоді на другий - третій день розкидають людям...
    Ну, але як ще тиждень не буде - звісно, дзвонити і питати ще раз.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Дівчата, виплати ФОПам на дітей в часі карантину ще діють?
     
  5. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Так, мені прийшли цього місяця. Не Львів.
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    в серпні останні виплати. з вересня відміняють
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, а 1700 цього місяця комусь вже приходили ( то на третю і дальше дитину)?
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Так, позавчора прийшли. Приват.
     
  9. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Мені 10 серпня прийшло 860 без 1700, також приват залізничний район.
     
  10. nomad

    nomad Active Member

    Всім привіт. Підкажіть будь ласка як працює сихівський ( і чи працює) соцстрах треба подати документи на посвідчення багатодітної дитини а там шось глухо і дні приймання вже призабула. Дякую хто відгукнеться)
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Телефонуєте або підходите, всіх в приміщення не пускають, є хтось черговий на вулиці або спеціалістів викликають по телефону. Якщо прийшли з документами, то кличуть по одному в хол.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мене сьогодні не пустили - сказали поштою відсилати
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Що там по компенсаціях послуг муніципальної няні? Кому цього місяця прийшли? Кому не прийшли, але Ви додзвонились в соцзахист - що кажуть?
    Я знаю про документи, що підтверджують працевлаштування обох батьків дитини (дуристика, але хай). В понеділок несу документи, обіцяли прийняти... Чи то через них така затримка компенсації за жовтень?
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Декрет з роботи не рахується? :girl_cray:
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Та от по ходу ні :sad:
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну якщо декрет, то дитину доглядає мама, логічно ...
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зважаючи скільки там грошей відшкодовують, то мамі хіба раз в тиждень кудись вибратись. Навіть як дитина одна.
    Я мовчу про те коли більше. Мама то доглядає, маму хто догляне...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я мала на увазі, що законодавство так побудоване - типу частково оплачуємо муніципальну няню, щоб мама могла працювати. Ну а якщо мама не працює...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Чи мав вже хтось виплату на соціальну няню за жовтень?
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я ще ні. Другу половину жовтня висиділа на самоізоляції. 2 листопада принесла в соцзахист підтвердження свого працевлаштування. Сказали, що взагалі не факт, що за жовтень буде компенсація при такому розкладі, але хай спробують не дати, я подам на них до суду (підстава: фактичне підтвердження професійної діяльності за весь період).
    В п'ятницю телефонували, сказали прийти поправити одне речення у заяві. Так що в понеділок йду ще його поправляти. Очікую три компенсації вкупі у грудні, ггг, та й ті Миколай принесе
     
    • Корисно Корисно x 1