Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    По місцю фактичного проживання.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Може чоловік подавати і на дитину там де робив собі, робиться 10 робочих днів, так не можете подавати на 1700 поки не буде посвідчення. Але на ту допомогу дали три місяці на оформлення, і обіцяють нарахувати за пропущені.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Хтось вже отримав цю доплату для багатодітних?
     
  4. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    тобто, навіть коли дитині вже є 6 років?
    --- дописи об"єднано, 5 Квітень 2019 ---
    так тільки ж документи почали на днях приймати
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дякую.
    Він сьогодні був, думав подати, але не прийомний день :).
    Наше свідоцтво в минулому році йому зробили за 2 години, реально без блатів чи ще чогось там :)
    Ми будемо робити так: я візьму з Київщини довідку, що я не подавала на виплати, а чоловік вже буде у Львівському соцзабезі подавати. Ще буду уточнювати, чи можна мою картку соціальну (банк.реквізити) давати, якщо чоловік подає.
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    :) тобто, подав хтось документи?
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ні, якщо дітям ще не має 6 років, то подаєте лише свої з чоловіком, але якщо є дитина старше 6 років то її посвідчення теж треба подавати.
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2019 ---
    Моя подруга в середу успішно подала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я сьогодні подала, без проблем. Навіть черги майже не було
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    батька теж треба ( навіть оригінал просили показати), і копія має бути тої сторінки, де штамп про одруження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А Свідоцтво по одруження треба?
     
  11. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не треба
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Сьогодні була, подала документи. Паспорт батька не потрібно, потрібні всі посвідчення, свідоцтва про народження дітей, паспорт і податковий номер, заява заповнюється на місці.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    ну,
    я з вами сперечатись не буду, я написала, що просили в мене
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я так зрозуміла, що то залежить від працівника, який приймає документи, +/- одна бумажка, так і працюють/пудрять мозги.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А посвідчення дитини якій є 6 років для чого? На неї ж не виплачується. І цього документу нема в переліку на сайті КМУ.
     
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, а саме свідоцтво дитини з багатодітної сім"ї- це в ЦНАПі тепер робиться?....Бо на виплату допомоги - документи в соц.захист, але до того потрібно мати свідоцтва на дітей більше 6 р. Я вже середульшого сфоткала. Коли ми собі робили ті свідоцтва- то подавала всі документи так само в соц.захист, там був якийсь окремий кабінет тоді. А коліжанка моя переконує, що на свідоцтво тепер потрібно в ЦНАП, й то ще десь там попередньо в черзі вони реєструвалися. Але то у Івано-Франківську.
     
  17. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Свідоцтво - то посвідчення багатодітних? Я якраз роблю посвідчення, то там треба фото батьків плюс дітей з 6 років, то все робиться в відділі соцзахисту. Для тієі допомоги з 1 квітня треба написати заяву і здати всі посвідчення, тому логічно спочатку іх зробити ( це я про дітей, яким більше 6 років). Хоча може ми всі не так зрозуміли і треба лиш посвідчення батьків.
     
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    та, посвідчення, ми маємо з чоловіком + старший син має, тепер, получається. що потрібно на середульшого. бо йому в січні виповнилося 6 років. Ну й питання - де зараз здавати документи - в ЦНАП, чи далі в соц.захист?...Й ще - хіба для виготовлення дитячого так само потрібно ще + фото батьків 3*4?....
     
  19. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Здавати у відділ соцзахисту, фото треба тільки дитини, просто я роблю для всіх, то мені всі фото треба
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    одне посвідчення батьків (там дві фотографії вклеюються), і дитини окремо.
    не потрібно
     
    • Інформативно Інформативно x 1