Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ще знайшла
     

    Вкладення:

  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    По першому скріну - це один з пунктів програми Порошенка, найімовірніше раніше нового року не буде, бо цього року не закладено в бюджет (хіба бабла в бюджет багато поступить, то можуть переглянути, але через Верховну Раду і зміни до бюджету.
    Щодо другого, то видається мені що це аналог податкової знижки, яка розповсюджувалась на батьків, які оплачували навчання дітей в Вузах. Ми один рік колись скористались, але там якось дозволялось лише 1 раз за 4 роки бакалаврату(ну або податкова так трактувала, щоб не вертати). Суть в тому, що вертали частину сплаченого з зарплати пдфо, але не більше якоїсь суми, вже не пам'ятаю. Треба було здавати декларацію, довідку про зарплату і інші доходи, квитанції про оплату навчання.
    Можливо, вирішили поширити і на інші освітні програми, я чула лише про платні школи, що їх мають включити на правах оплати за ВНЗ, про гуртки і т.п. не чула і спеціально не цікавилась.
     
  3. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Ого, мені до захисту дітей ніколи нічого не приходило ) Цікаво. А можна детальніше що приходило хоч?
     
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    У мене син має інвалідність, тому мабуть приходило.
     
  5. rysja

    rysja Well-Known Member

    Дівчата, комусь прийшли дитячі гроші?
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Прийшли в обід, Пустомити
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    У мене нема :sad: Франківський приват..
     
  8. rysja

    rysja Well-Known Member

    Личаківський приват, нема досі
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Комусь дали вже сьогодні гроші?
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Поки нема, видно всі гроші пішли пенсіонерам))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. iriwa

    iriwa Особлива мама

    У мого сина пенсія, то нема, а батькам дали ще вчора.
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

  13. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Сихівський р-н нема.
    ПП не знає, як втриматися... І вирішив всі гроші пенсіонерам дати. А раптом поведуться...
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я чула (хворію, вірю їсти на кухні під телевізор). Запостила в темі для багатодітним, так би мовити для цільової аудиторії. Ви мали би отримувати з квітня на одну дитину тих 1626 грн. допомоги (прожитковий мінімум для дітей до 6 років) і так до 6 років, сума буде зростати з ростом прожиткового мінімуму. Дівчата, в кого 4 дитини, і 3 і 4 дитина ще не мають 6 років - дві таких допомоги, як 3я дитина досягне 6 років - лише 1 допомогу на 4 дитину до досягнення нею 6 років.
    Мабуть, треба буде подавати якісь документи в соцзабез, але порядок ще напевно не розроблений, рішення щойно затвердили в уряді.
    Правда , це казав Рева, а Гройсман пропонує по 1700 і до кінця року, а піднімати лише раз в рік на 1 січня, а не 3 рази в рік...
     
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    От мені цікаво, чому тільки до 6 років, не 10-12-14? В моїй сім'ї більше коштів іде на дорослих дітей. Одяг і взуття, якраз малявки доношуюють один за одним , а з старшими так не виходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Х.з. та добре, що так буде допомога. На котру дитину її спрямувати , то будете вирішувати самі. Я так міркую, що вважається, поки діти малі, то мама часто не має змоги працювати, тому і буде та невеличка допомога. А діти в школу - мама на роботу, якось так... це ж не утримання дитини, а лише допомога.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Залізничний ще нема
    певно, виходять з того, що із старшими дітьми батьки можуть повноцінніше працювати.......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Нині видно чекати вже нема чого ті гроші. Один раз було таке запізнення, шо дали 14 числа.. і на маєш. Вибори важливіші ніж діти напевно...
     
  19. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Щойно кинули гроші Сихівський р-н, Приватбанк
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дзвонила у Франківський соцзахист, кажуть гроші до кінця тижня мають прийти, фіксованого дня видачі немає - чекайте.. Я в шоці..