Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Отримаєте. Ви ж листопадові. Ми з 5 жовтня, @Zaychenya з 4 то в жовтні прийшли
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то народ з розуму сходить. В 2019 році усі виплати залишаються , як були і в 2018 р. І навіть вихід на роботу до досягнення дитиною 3-річного віку не скасовує виплат щомісячних 860 грн. І "податкова пільга" відповідно до інституту "муніципалних нянь" , в розмірі 1492 грн на місяць ( які компенсовуватимуться разово в кінці року тим, хто цим таки скористається) не зобов язує нікого кидати дітей і виходити на роботу. Все залишається як і є зараз: і декретна відпустка, і відпустка по догляду за дитиною до 3 років, і виплати по вагітності та пологам, і виплати при народженні дитини
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Witlof

    Witlof Member

    Чи хтось зі Львова вже отримав дитячі?
     
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вчора приват Шевченківський район були
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Скажіть, будь ласка, 50% пільгу на комунальні послуги мають всі багатодітні сім‘ї чи від рівня доходу залежить?
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Від доходу
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. maty

    maty Well-Known Member

    А не підкажете, як вони падають той дохід? Теж 3 мін. зарплати для непрацюючих, як на субсидію ?І скільки має бути на 1 особу, щоб мати право на пільгу?
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Точно не скажу, колись брали весь дохід , ділили на кількість членів сім'ї, і якщо там на кожного не дотягувало до прожиткового мінімуму, то давали пільгу (ще раніше давали всім хто оформив статус, незалежно від доходу). Чи є якісь новації зараз (маю на увазі не працюючих осіб які не стоять на обліку в центрі зайнятості) і чи нараховують їм "умовний" дохід, як на субсидії, не знаю, треба брати довідки про доходи , посвідчення про статус і йти в соцзабез питати...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. via

    via Active Member

    Доброго вечора! Виявили в мами діабет 2 типу. Ендокринолог виписала ліки, які мали б бути безкоштовними, але сказала, що їх немає, бо немає фінасування. Хтось має справу з безкоштовними ліками, їх реально отримати?
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя баба і свекор отримують ліки безкоштовно, обоє в свого сімейного лікаря. Хіба саме ті, які виписали вашій мамі не входять до переліку безкоштовних
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. via

    via Active Member

    Виписали діабетон. Подивилася, що діюча речовина гліклазид. Ліки з найменуванням гліклазид є в переліку. Тобто я маю на увазі, що виписали їй ліки з діючою речовиною, що є в переліку, але саме цієї комерційної назви там немає. На момент консультації мама ще не орієнтувалася в цьому, тому прийняла її відповідь, що безкоштовних ліків немає. Ваші родичі у Львові отримують? В поліклініці, чи виписують рецеп для аптеки? Моя мама з районного центру.
     
  12. via

    via Active Member

    До слова, двоє маминих знайомих-діабетиків (одномістяни) їй також казали, що ліків їм не дають за тієї самої причини, купують самостійно...
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Свекор спочатку був у Львові в ендокринолога, йому виписували рецепт, тепер підписав договір з сімейним у сільській амбулаторії і він йому на прийомі дав дві пачки таблеток безкоштовно і ще здається виписав інші, що не входять у список. Баба також була в сімейного у сільській амбулаторії, схема точно така ж
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. via

    via Active Member

    Не зрозуміло, чи то обманюють у нас, чи що (((
    вдячна за інфо!
     
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Згідно закону безкоштовно видають тільки дешеві ліки, а діабетон французькі і дорогі, хоча бачу дозування там практично одинакове. Я би просила ендокринолога змінити ліки, якщо це можливо. Або знаю, що можна доплатити різницю в аптеці за дорожчі ліки
     
  16. via

    via Active Member

    Ендокринолог одразу сказала, що безкоштовних нема і виписала ці.
     
  17. ultra

    ultra Well-Known Member

    Кожна міська/ сільська рада виділяє кошти на безкоштовні ліки. Якщо у вас в районі не виділили, то можливо і не обманюють

    Надіслано від мого SM-J730FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. via

    via Active Member

    Зате з екранів говорять, що безкоштовними ліками всі забезпечені...
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Хтось стикався з пільгами 50% за використану електроенергію при опаленні виключно електроенергією?
    Будинок має бути введений в експлуатацію? :)
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Дівчата, комусь виплати вже приходили?