Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Сьогодні прийшли.
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    У мене ще нема :sad:
     
  3. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мені вчора прийшли біля 18
     
  4. Ari

    Ari Well-Known Member

    Дівчата, якщо я поміняла карточку, на виплату дитячих, то потрібно повідомити в соцслужбу, чи банк автоматично перекидає із старої на нову?
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    перевірте картку, бо смс мені не приходила, а гроші зараховані ще вчора ввечері
    Приват Франківський р-н
     
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    У мене теж приват Франківський, але пусто :sad:
     
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    то ж десь недавно здається ПБ писав, що при операціях до 1000 грн смс не слатиме.
    Залізничний ПБ є. Теж без смс.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Нарід, а пенсії приходять у всіх в ту саму дату чи в різні?
    Ну, тобто, у мами моєї, пенсія по віку 12 числа, у малого - приходила все разом із дитячими, одночасно. А тут незнаю чи дурно себе настроїла що мають бути, чи як..
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, підскажіть таке. Я зробила собі ЕЦП через Приват 24. Хочу оформити допомогу при народженні дитини онлайн. Чи можу я відкрити соціальний рахунок для виплат в Ощадбаку? Бо близько біля мене є тільки Ощад. Чи якщо я вже зробила сертифікати через Приват, то і рахунок там треба відкривати?
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    багатодітна сім"я, але малозабезпечена!
    в нас не виходить малозабезпечена, тому ми оплачуємо обід, хоч багатодітні
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Думаю, воно не пов'язане одне з другим. Заяву на допомогу пробуєте подати з ецп від Привата, А рахунок вказуєте Ощадбанку. Я, наприклад, і з Приватовським ецп можу заходити в кабінет податкової, і з "податківським". Це ж просто Ваш електронний підпис.
    А якщо потрібно буде, то зробіть ще й Ощадбанківський підпис...
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так, можна, я так робила, правда ецп робила в податковій, а при реєстраціі вводила реквізити ві картки ощаду.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Відкрила вчора рахунок в Ощадбанку. Пізно ввечері, майже вночі відправила онлайн ту заяву на отримання допомоги. А сьогодні зранку вже прийшло повідомлення на пошту, що моя звернення розглянуто і мені призначили допомогу! Невже то можливо так швидко?;) Я й не сподівалася) Ну звичайно то ще час має прийти поки нарахують, ще картка не готова ( хоч рахунок відкрито).
    Тому дівчата подавайте заявки онлайн, бо думаю в соцзахисті і черги і довше часу тратиться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Дівчата, хто знає точно, чи недавно робив? 50% на комунальні зараз є для багатодітних чи тільки для багатодітних малозабезпечених?
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Угу, тільки за умови, що у вас однакове місце прописки та проживання, інакше пошлють куди подалі з тою електронною заявкою:girl_sad:
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    У вас то у кого? У мами, дитини чи і мами і дитини? Хіба треба вказувати місце проживання, якщо воно відрізняється від місця прописки? Я з старшим не вказувала.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    у того, напевно, на кого оформляється допомога
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мене. Відмовлено мені в оформленні, топайте ножками в собез сказали :sad:
    Ну і у мене глобально відрізняється місце проживання і прописка, то не те що я на одній вулиці прописана, а на іншій живу. Я в іншій області взагалі прописана, тому не вказувати різницю - теж не варіант.
     
    • Баян Баян x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А вона, та заява , подається в певний собез? Може, якщо в конкретний, то треба було вибирати той, що по місцю прописки? Я колись давно в паперовому вигляді подавала, кожний раз по іншому було, то взагалі не треба було форму про реєстрацію проживання дитини, інший раз треба було то терміново приписувала всіх ( там розходилися в кількості дітей), то ще довідку з собезу з іншої області, де прописаний чоловік, про те, що він ТАМ не оформляв дану допомогу..
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Akina, ще напевно треба робити заявку з міста Вашої прописки, що Ви за місцем прописки не отримуєте соц.допомогу. А якщо Ви колись там оформлювали соціальні - то ще тре чекати поки особова справа Укрпоштою (кіньми) дійде до Львову...