Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я вас неправильно зрозуміла спочатку.
    то щось все дуже заплутано. Я не знаю як вони в таких випадках рахують. Може хтось краще вам пояснить.
     
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я Вам раджу звернутися, чи хоч подзвонити у Самопоміч, що на початку Коперника. Там сидять молоді юристи і безкоштовно консультують по юридичці. Моя свекруха до них щодо субсидій зверталася. Там теж ньюанси були. Вони реально толково дали консультацію. Навіть по телефону потім дещо уточнювали. Але краще сходити, звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А в цьому місяці буде затримка соц виплат на дитину? 10те число, зазвичай до 16ї години приходило, а тут ще ніц :)
     
  4. sumer

    sumer New Member

    Напевне буде затримка, в них є ще інша робота, треба паску доїсти , а тоді за нас будуть думати.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені в цьому місяці страхові кошти прийшли через ощад, йшли довше удвічі. Також думаю про паску :)
     
  6. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    В мене вже є, район.
     
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Прийшло після 19ї..
    Мда...
     
  8. iriwa

    iriwa Особлива мама

    А у Львові комусь прийшло? Я ото виглядаю, бо нема :sad: нетерплячка..
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. sumer

    sumer New Member

    У мене немає, залізничний район:girl_sad:
     
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Франківський вже є!
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Личаківській є.
     
  12. sumer

    sumer New Member

    Комусь прийшло на Ощад ? Чи тільки приват?
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Приват
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Залізничний приват, прийшли, ще десь 3 години тому)

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчата, знаю що тема вже не раз обговорювалась, але підкажіть ще мені

    Після отримання листка непрацездатності у ЖК я йду у відпустку у зв"язку з вагітністю та пологами. Роботодавець мені виплачує одноразову допомогу

    Після народження дитини я несу пакет документів в органи соцзахисту. Мені дають одноразову допомогу + виплати щомісячні протягом 3-х років
    Все вірно?

    Додаткових виплат немає ніяких?
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2018 ---
    чула що податкова перевіряє рух коштів по карткам мам в декреті, то правда?
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Вперше чую. З якою метою їм то робити?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Все правильно.

    Нічого податкова не перевіряє. Але не раджу цю картку використовувати як дебітову (в сенсі щоб вам туди переказували кошти інші особи), бо якщо в соцслужб буде якийсь ляп, то потім довго будете відділяти "свої" гроші від "їх".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені бухгалтер, яка допомагала з оформленням декрету, казала, що перевіряють рахунки підприємців в декреті (власне, 4 міс "лікарняного").
    Причому казала, що перевірки ці не конче законні, але довести щось важко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якась логіка в тому є. Якщо підприємець на оплачуваному лікарняному - то не мав би працювати і мати дохід. Найманому ж на роботі можна або зарплату, або лікарняний... Чи законні перевірки - то справа десята, але краще по можливості за час лікарняного не "світити" доходи від підприємницької діяльності, щоб на рахунок не потрапляли, і відповідно, в книгу запису доходів. Якщо все ж заробіток буде, домовлятись з контрагентом про оплату пізніше, після кінцевої дати лікарняного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    З найменшою йшла в декрет будучи ПП, в мене є найманий працівник, вона працювала, то як тоді? Мені подружка з податкової нічого не казала, що щось не правельно і перевіряють.