Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, глянула я у Приват. Була разова допомога у розмірі 10320. Потім скинули у січні відразу за 4 місяці по 860 (я так розумію вересень (мала з 29 числа), жовтень, листопад, грудень). У лютому отримала двічі по 860, у березні знову подвійна порція). І так мені впадло то виясняти))). Може самі додивляться і розберуться, а?
     
  2. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Rodionochka, нє, якщо мала з вереснч, то у січні було за жовтень, листопад, грудень, січень. Дають за поточний місяць.
    Додивляться, звісно, але коли, невідомо. Тому йдіть до них самі, бо як додивляться і почнуть знімати, то півроку будете без виплат.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Siania

    Siania Love Life

    Я б не йшла))) ну не буде потім виплат, то й не буде. Туди попасти, треба ще півдня стратити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Я так отримувала допомогу від держави, отих 130грн. Вона фактично виплачувалась колись, якщо не працюєш до трирічного віку дитини. Я вийшла з декрету на повне навантаження у 2 рочки доці, а гроші нараховувались до 3). Мені їхати щось виясняти було по-перше, ніколи, по-друге, і смішно, і грішно. Що таке 130грн зараз чи півторироку тому?
    На всякий випадок відклала я собі конвертик з 1000грн . І так певно, до сьогодні десь лежить собі.
    Від себе заяву заповняла, а їх недопрацювання мене не особливо цікавлять)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А мені ще пів міста треба проїхати. Ну і про відношення там до людей можна багато писати.
     
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. diedyk

    diedyk Member

    Скажіть, будь-ласка, картку на яку будуть поступати кошти по догляду за дитиною потрібно виробляти нову і лише соціальну? Чи можна вказувати свій рахунок (картку), на який поступала зарплата? і чи має значення якого банку буде картка?
     
  8. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    Мені перераховують на зарплатну, просто пішла у відділення пояснила, що треба для соцвиплат і мені видали довідку про рахунок для соцзахисту. Я користуюсь приват щодо інших не знаю.
    Запитайте у соцзахисті чи важливо який банк, бо правила у них мають властивість змінюватися :)
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    У Вас трішки інша ситуація, вони як і "провтикали" Вашу заяву, і платили до 3 років, то мабуть могли її "загубити ", та й по всьому, контролюють то ж вони самі дані беруть з податкової. А тут ситуація, що платять 2 рази те саме. Як виявлять, то обов'язково будуть забирати зайве, бо за таку перевитрату бюджетних коштів їх по голівці не погладять. Вам розрахували до 3 - х років і видали один в один, а тут дають більше. По любому, якусь звірка даних чи звіти мусять робити, то можуть і знайти свою помилку. Якщо за кілька місяців - то недоплатять, а якщо рік ? Хоча інфляція - і вигідніше гроші вперед? А потім нехай не платять? :girl_crazy:
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, вони не мають жодної технічної можливості забрати, тільки якщо людина добровільно віддасть.
    Соціальні рахунки захищені. Вони можуть тільки рвати на собі волосся.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мала на увазі, як виявлять, поки ще є виплати, то можуть недодати.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не можуть. Технічно навіть не можуть.

    Був випадок в форумлянки коли їй присилали її гроші, і гроші жінки з однією буквою різниці в прізвищі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, це ЇХ обов'язок надавати тобі медичну допомогу. А твоє право обирати об'єм допомоги.
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Я б теж не йшла. Якщо потім не буде виплат, то вважайте вам скоріше виплатили всю суму). То навіть краще бо інфляцію ніхто не відміняв. Якщо б мені подзвонили і сказали повернути переплату, то б повернула звісно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тут ситуація така, що кожних пів року беру у них довідку про отриману допомогу. Наступного разу буде у липні. Тоді і стане ясно про переплату. Мені чужих грошей не треба, але витрачати свій час на з’ясування теж бажання нема.
     
  16. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Ну... А якщо вам теж нараховують "чужу" допомогу?
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І що? Тепер мене має почати мучити совість, що десь живе у Залізничному районі бідна жінка, яка не отримує допомоги?
    Якщо б мені не нараховували, то я б пішла виясняти. Правильно? От хай і виясняють, розбираються, то робота совбезу. Не думаю, що мені хтось щось буде дарувати. Навіть на то не сподіваюсь, але зараз з 5-місячною дитиною не збираюсь їхати через все місто і їм допомагати. Не думаю, що питання грошей буду вирішувати з ними по телефону.
    Вже писала, що кожні пів року беру у них довідку про отриману чи неотриману допомогу. Останні років 4. І допомогу я почала отримувати лише з народженням, до того довідки були пусті. Щоб отримати ту вибачте за слово «срану» довідку мені треба було двічі їхати: спочатку вистояти годинки 2-3 щоб замовити, потім чекати 4-5 робочих дні, щоб написали, потім знову 2-3 години в черзі щоб забрати. Це Залізничний совбез. У Личаківському виписували цю довідку при мені, рівно 2 хвилини, ще підпис начальника + 2 хвилини. Були рази, що приізжала забирати в обумовлений час, а ця довідка була ще не готова. То нормальна робота? Це таке відношення до людей, їх реально не хвилювало, що хтось губить пів дня, щоб ту довідку забрати. Тоді то були мої проблеми, тепер то їхні.
    Ну і ще раз повторюсь - мені чужих грошей не треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  18. Dudka

    Dudka New Member

    Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, чи діляться доходи мого чоловіка на дітей від попереднього шлюбу.,він не оформлював опіки над ними і не всиновлював .Зараз перебуваємо в шлюбі і маємо спільну доньку.Відмовляють надати малозабезпеченість на 5 дітей.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я щось не розумію. Якщо діти народилися в першому зареєстрованому шлюбі, то ніякої додаткової опіки над ними не треба встановлювати.

    Окремо зробіть мало забезпеченість на нову сім'ю, якщо є підстави (офіційно платить аліменти на перших чотирьох дітей і вам відповідно не вистачає). І там мама хай так само зробить, якщо розмір аліментів не перекриває планку малозабезпеченості. Я не бачу проблеми.

    "Малозабезпеченість" не дають "на дітей", а на сім'ю.
     
  20. Dudka

    Dudka New Member

    Річ в тім,що і елементи я не отримую,вже борг за колишнім чоловіком 22.000 і ніхто нічого не робить щоб стягнути їх,вже і заяву писала,щоб притягнути до кримінальної відповідальності.А коли вдруге вступила в шлюб і народила 5 дитину від теперішнього чоловіка,ще й малозабезпеченість забрали по причині того ,що в нього ставка 4200 і я отримую 860.Говорять не виходить по доходах,тільки я не розумію чому ділять його дохід на 4дітей від попереднього шлюбу.