Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Скільки часу дійсна декретна довідка з жк по вагітності і пологам? (Напротязі якого часу можна подати документи на виплати у звязку з вагітністю та пологами?)
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Колись ми питали в поліклініці, то спочатку робили круглі очі, а потім дільнича таки вияснила те питання, то там якась складна процедура була, треба було виписувати на спец бланку, через завідуючого поліклініки, коротше, чуть не через мінздрав :girl_crazy:. І то ще мала поліклініках включити договір з аптекою, і то з державною, щоб потім якось їм то компенсувати. Ми зрозуміли, що воювати без толку і лишилися того ровера. В тому положенні пише і про 50% комунальних, але вже кілька років то діє лише для малозабезпечених...
    Пізніше не цікавились, бо старша дитина закінчила навчання і ми втратили статус.
     
  3. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    6 місяців від дати відкриття
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Підкажіть хто знає - в яких приблизно числах (на початку чи в кінці місяця) нараховують виплати з центру зайнятості?
     
  5. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    З того що пригадую (можу помилятися), то перша виплата залежить ще від дати, коли вставали на облік. Якщо пригадую правильно, то мені виплачували частинами 2 рази в місяць (на початку і наприкінці місяця).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Я можу помилятись. Але мені моя інспектор казала, що виплата нараховується +/- 20 день після відвідування. Точніше нарахування йде після того як людина з'явилась на прийом, а от на карточку людині приходить на +/-20 день.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ще має значення як звільнилися з роботи, якщо, за власним бажанням, то перші три місяці нічого не нараховують. Ну раніше, принаймні так було, може щось змінилося
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ні, я за згодою сторін. Зараєструвалася 12 чиста, а з 20 починаючи, ніби, вже мала би нараховуватися виплата (казали через 8 днів після реєстрації, після того я мала ще 3 відвідування). От і думаю коли то її тепер можна чекати - в 20-х числах січня чи раніше бо наступна зустріч з ЦЗ 15.01 :)
     
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Мали б раніше прийти, ніж 20 числа.

    Подивилась свою виписку. Значить, я вставала +/- 6-8 жовтня минулого року, на облік. Перша виплата мені прийшла 26 жовтня. @Akina думаю, в перших числах січня маєш отримати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а які зараз в ЦЗ виплати? Я в декрет вже з біржі йшла то мені виплати відносно з/п рахували,та зараз декрет закінчився, напевно, знову буду ставати. І хто знає чи йде біржа у страховий стаж?
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В страховий стаж зарахують не весь період на біржі, а лише період , коли були виплати. Зараховується як стаж з мінімальної зарплати. ( Виплати призначають не зразу, і платять певний час, а потім стояти на біржі можна, але "безплатно", якщо не знімуть, коли ви щось там порушите)
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А
    А що означає не зразу? Чому? Раніше, ніби відразу нараховували. Ну і ,впринципі, не планую там довго затримуватися, бо реально хочу щось шукати, а стати хочу просто щоб стаж не втрачати.
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не зразу, пишуть що на 8 день починають після взяття на облік або навіть на 91...
    Виплати по безробіттю: що змінилось у 2017-му? — Будь у курсі — портал новин
     
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Та, ніби, нічого не помінялося. На восьмий день присвоюють статус безробітного . На 91, якщо звільнився за власним бажанням. Раніше теж так було. Але от стаж, він нараховується з мінімальної. На біржі мінімальної нема. То йде та біржа в трудовий стаж чи ні? Випитую, бо, впринципі, принципово то мені. Ходити мені до них трохи напряжно, та заради стажу потерпіла б. Ну бо то не факт, що з малою дитиною так аж дуже схочуть на роботу брати.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Мається на увазі, коли є виплата на біржі, навіть та " мінімальна біржова" , що минулого року була 500 з чимось, то зараховується стаж, ніби ви пропрацювали місяць на підприємстві на мінімалку. Коли виплат немає, то і стаж не рахується зовсім
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    На семінарі казали що зараз (певно, на честь збільшення мінімалки ) 700 з копійками (раптом комусь пригодиться така інформація:) )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    З сьогоднішнього дня моя особова справа з соцзабезу (виплати на дитину) буде пакуватись і переводитись в іншу область. Це вплине на своєчасність надходження грошей на картку в січні? (Зазвичай соціальні приходять 10го)
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Постановою ФСС на ВБ від 15.12.2017 р. № 149 установлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю з 01 січня 2018 року для застрахованих осіб, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, становить не менш ніж 6 місяців за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування, у розмірі 1440 грн. (до 01.01.2018 - 1280 грн).
    Для застрахованих осіб, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи, допомога, як і раніше, становить 544 грн.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Чула таку річ, чи так є ( Львів)....зараз як подавати на допомогу по малозабезпечених чи поновлювати треба до документів ще нести індефікаційний код дитини з податкової, може хтось стикався з тим
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Може трохи не по темі, але не знаю де спитати, тому питаю тут: що треба, щоб прописати дитину новонароджену? Бо все мені ніяк руки не доходять, а зараз терміново треба. Знаю, що можна в жеку, а можна в цнапі. Правильно? І що треба з собою мати? І чи потрібен батько?