Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Рибка, дякую! А як вираховується ця малозабезпеченість? Я просто ще ніколи ніякими пільгами не користувалась, тому трохи не в курсі. То треба сукупний дохід на сім'ю? Якщо я не працювала до декрету, а в чоловіка дохід не високий. Але є власність: квартири, машини тощо? Ще й спадщину отримала минулого року (дачу від діда). Є якісь шанси? Хто б міг то порахувати чи та пільга нам випадає?
     
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    пільга рахується на тих хто приписаний. в нас приписаний чоловік і менші двоє, беруть чоловікову зарплату і вираховують. в нас виходить не багато, але що вже є. Дівчатам виробила посвідчення і вони їздять безплатно в маршрутках. Це нас дуже виручає, бо їздять багато. В нас теж прописка в Пустомитах. Достали як оформляли багатодітність, одна каже один набір документів, привезли, друга каже що ще треба якість. Чоловік був злющий, бо часто їздив.
    --- дописи об"єднано, 6 Вересень 2017 ---
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    За це все не питають (хіба би щось вже помінялось, треба уточняти).
    Виходять з прожиткового мінімуму, здається..
    Грубо, візьмемо 1500 (насправді це зовсім інші цифри, і для дітей мінімум інший, ніж для дорослих. То я написала для прикладу). То на п`ятьох мало б бути 7500.
    Якщо зарплата менша від тої загальної суми, то виробляєте допомогу.
    В соцзабезі все вам порахують і розкажуть.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ultra

    ultra Well-Known Member

    мені на одному форумі от так казали рахувати, за 6 міс береться дохід ваш і чоловіка, ділиться на 6 і вираховується за 1 міс. якщо менше того що на картинці то допомога вийде і плюс на кожну дитину додається 250 грн. Нам вийшло. [​IMG]

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Але є власність: квартири, машини тощо
    За це все не питають (хіба би щось вже помінялось, треба уточняти).
    це не питають але ви вказуєте їх у декларації яку заповнюєте самі про: відомості про житлове приміщення, про транспотрні засоби які є у володінні членів сімї, земельні ділянки і т.д
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата з району, чи отримали ви вже дитячі?
    бо так цього місяця чекаю на ті гроші як ніколи))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    треба довідку з біржі
    --- дописи об"єднано, 10 Вересень 2017 ---
    там різна сума, залежно від віку дитини. В мене в чоловіка мінімальна зарплата, я в декретній відпустці -нам не вийшло(
    і, до речі, може прийти комісія перевірити житлові умови -чи у вас там часом не хороми)
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    так, в п'ятницю
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Навіть якщо я там не стояла?
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    якщо ви там не стояли, вам її не дадуть:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А що може бути ще менше? Якось ну зовсім не логічно.
     
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я без поняття як вони рахують, я два рази вже здавала за пару років останніх, ні разу не вийшло(
    я дитячих отримую 2600, правда, але все одно на 5 чол. то мало
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Так ніби я тоді не багатодітна мама). Такі дибільні закони можуть бути тільки в нас.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    має бути хоч якийсь документ про доходи обидвох батьків або з роботи або з біржі
    це якщо для допомоги як малозабезпечені
    100%
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Я вам напишу те, що знаю від куми. У неї 3 дітей, то має пільги 50 % на кп. Але за газ це виходить половина від суми, а за світло 50% від норми на 1 особу. Тобто не від суми, а по розрахунку за їх формулою. По факту це виходить, десь 100-150 грн економії. Є 5 осіб. Це не дуже багато, бо живе в будинку і зимою за світло багато приходить.
    Цього року хоче субсидію оформити вже. Можна лиш щось одне на КП оформити.
    Але за субсидією приходить в опалювальний період велика сума на газ, десь 1500-2000 грн, залежно від осіб і площі житла. А за світло субсидія в районі 40 грн, принаймні в мене.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @loveterapy, дякую за інформацію. Я не дуже в тих пільгах розуміюсь. Хотілось би мати іх як багатодітна сім'я, а не як малозабезпечена. Щоб держава таки підтримувала тих, хто виховує іі майбутнє). Ну але поки певно то є нереально). Розумію, що в держави важкі часи, але якби д то ті гроші йшли саме туди, де дійсно потребують. Бо оте доказування, що ти не олень...
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    раніше було 50 відсотків (але в реалі то 30 виходило, бо норму завжди перевищуєш) незалежно від доходу. А тепер вже пару років -- тільки якщо недотягуєте до 1900 на людину. Тобто якщо вас 5 -- то це 9500 гривень, якщо немає -- то маєте пільгу. В нас ні пільг, ні субсидій немає, але мені здається, що субсидія -- то вигідніше
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так, в нас раніше була така пільга на кп -раз здав документи і маєш спокій до повноліття старшої дитини. Але тепер ця пільга залежить від доходів(((
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Підкажіть мені, будь ласка.
    Коли ФОП іде в декрет - це як? Копія трудової, довідка про доходи - за який час? Ще якась довідка має бути з податкової про відсутніть заборгованості з податками?
    І головне питання. Якщо стати на облік пізніше від 30 тижнів, то допомога у зв'язку з вагітністю і пологами все одно ж виплачується, тільки вже пізніше, вірно? І якщо так, то довідка про доходи має бути взята на момент постановки на облік у ЖК, чи все ж в 30 тижнів?
    @сніжна якщо знайдеться хвилька, дуже попрошу про мінімальне роз'яснення.
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    допомога із вагітністю -- оті 42 тисячі ітак після пологів. А лікарняне треба саме в 30 тижнів, бо то виплачую якось там за 126 днів