Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас звичні 860 щойно "пропікали"
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Та ні, мені звично прийшло. Подзвоніть у соцзахист Вашого району і запитайте їх або вони Вас скерують, куди звернутись. Подивляться всі виплати Вам і скажуть, що то за сума.
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Ну так, брєд якийсь ;(
    Йду дзвонити питати
     
  4. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Сихівський приват, прийшли гроші.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Вияснила.
    Нервова тітонька пояснила.
    Може буде ще комусь актуально.
    Були зміни по нарахуванню виплат тих хто йшов у декрет із ЦЗ.
    Комусь прибавили комусь відняли.
    Ця "акція" одноразова нащастя.
     
  6. sumer

    sumer New Member

    мене дуже нервує те , що не виплачують гроші одною датою. Коли хочуть тоді кидають, не серйозні взагалі!
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, розкажіть мені або тицніть де то можна прочитати: не працююча, маю в кінці вересня народжувати. На які виплати можу розраховувати і де та коли то оформляти? Прописка львівська, на обліку стою в Пустомитівському районі. Дякую!
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Непрацюючі йдуть у єдине вікно у районний відділ соцзахисту. І туди ж після народження дитини йдете за допомогою при народженні. До родів бажано зайти в приват банк ( чи ощад, але черги там нереальні) і оформити соціальну кредитну картку, на яку поступить друга допомога. Це все якщо Ви не фоп.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Arapeta, дякую за відповідь. І ще питання - а коли йти вперше? На якому терміні?
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Як тільки Вам оформлять лікарняний на декрет у поліклінніці. Подзвоните у свій відділ соц захисту і там Вам скажуть які документи взяти і який код рахунку треба відкрити у банку для виплат.
    А вже після народження зі свідоцтвом йдете до них ще раз. Чи чоловік може занести папери. Тут буде треба соцкартка привату.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Хтось робив на днях допомогу при народженні дитини? цікавлять -які документи потрібні.
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Свідоцтво про народження, паспорт, ідентифікаційний код (все копії і оригінали) і довідка з банку про відкриття рахунку
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А онлайн не пробували подавати?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ось тут читала, як подавати онлайн, але поки ще не зробила картки. В підтримці ПБ казали, що і до існуючої картки можна прив'язати той соціальний рахунок. Хтось таке робив? Які нюанси?
     
  15. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я прив'язувала до зарплатної. Писала заяву в відділенні і мені зробили зарплатну картку соціальною. Здається, без нюансів.
     
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В мене почався телефонний футбол з соцслужбами. Які документи і куди нести на посвідчення про багатодітність сім'ї?
    В інтернеті я знайшла інформацію, але це ж не факт. Хто робив?
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще цікавить чи реально є 50-відсоткові знижки при оплаті комунальних?
     
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Є з довідкою про доходи (малозабезпеченим).
    Я взагалі була прописана одна, і ми отримували ту допомогу -50%. Достатньо було, щоб сусіди підписали довідку з ЖЕКу, що в квартирі реально проживає 5 чол.
     
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Просто ситуація була б наступна - прописана я (в декреті) та троє моїх дітей неповнолітніх. Чоловік у іншому місці прописаний. Але там теж невеликий дохід. Мене цікавить саме пільга по багатодітності, а не як малозабезпечених. Якось так.
     
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Я ж і написала, пільга багатодітним є, якщо ви малозабезпечені.
    Всім підряд немає. Нам, наприклад, не виходить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1