Базовий гардероб: правила та поради

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vероніка, 24 Березень 2013.

  1. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    @Dominika в мене в шафі здебільшого джинси+100 мільйонів футболок, светрів,гольфів.
    а хочеться якогось класного кежуалу чи смарт кежуалу чи як там правильно, словом нетрадиційного вчительського "білий верх-чорний низ":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Khrystik я Вам щось пораджу зі своєї вежі, а що з цим робити - на Ваш розсуд. Робота вчителя не передбачає строгого бізнесового дрес-коду, і це величезне полегшення і щастя. На мою думку, варто цей шанс обернути на свою користь і зібрати гардероб, який буде максимально Вашим: у сенсі відповідності Вашим рисам, тілобудові, характеру і естетиці. Не першочергово кежуальним чи формальним, а першочергово Вашим. Тим більше, що ще рік - море часу, щоб встигнути і вкластися. Тим більше, що при літньому кольоротипі і неандрогінній комплекції надскладно вписатися в смарт-кежул підручними засобами з базарів-масмаркету так, щоб не виглядати змучено і недбало - це якраз те, що з літами роблять ці всі типові офісні складанки кольорів і фасони. Тим більше, що у Вас прекрасна робота, в якій є складова спадку для майбутнього, прикладу: я дотепер зачаровано згадую свою вчительку інглішу і в деталях пам'ятаю деякі її убрання, тепер - усвідомлюю, що це саме тому, що вони їй неймовірно пасували; у дитинстві ж такі речі сприймаються на несвідомому, автоматичному рівні, просто як "краса". І могти лишити у чиємусь серці відчуття краси на роки, на все життя - це така магія! Словом, я б радила Вам усі гардеробні зусилля скерувати на свою користь. Воно точно перевищить Ваші очікування і дасть більше всього-різного, ніж інкубаторний бізнес-лук.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Khrystik не набирайте купу всього оригінального - потім все з моди вийде або комбінувати важко.
    Беріть більш -менш класику але цікаві деталі:
    -Біла блузка - вишивка на манжетах чи рукавах
    -Спідниця - з якоюсь цікаво зашитою складкою
    -Оригінальна брошка/кольє до джемпера
    -Цікавого кольору колготи (фіолет, наприклад)
    -Висока талія в спідниці чи шортів (не пляжних :) )
    -Стильна сумка
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Khrystik ось є непогана стаття
    Как составить индивидуальный базовый гардероб: 7 простых шагов - VictoriaLunina.com
    І тут в доповнення Что нам мешает собрать идеальную базу - Модный блог

    Від себе лиш додам, що гарно виглядає поєднання класичного офісного одягу з модним/сучасним/молодіжним. Типу якщо жакет класичний, то футболка під низ. Або жакет і сорочка + цікаві джинси.
    І я би радила багато писати, міряти і складати готові сети, колажі. Так наочніше і легше.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, базовий гардероб на зиму) ось що мене зараз хвилює)
    я знаю що зима в розгарі, але дійсно холодно ще не було)) а я можу виділити зараз час на це, щоб потім як гримне мороз не бігати і не вибирати на скору руку (до речі, як хтось має якісь наводки на теплі штани/лосіни, то кидайте в пп. більші розміри теж можуть бути, щось може мамі пораджу)
    ну хоча б розкажіть чим самі утеплилися)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    То для мене різні пари взуття просто.
    Кашу 2 години місити - ґумаками з утепленням (колись купила собі Tretorn на 6pm, дуже виручають, на роботі мені заздрило все відділення))).
    А красиво - то модельне взуття, з якісних і дорогих матеріалів. До речі, то можуть бути і осінні з поміняною стелькою на зимову. В них вибратись в кафе, ресторан, театр.
    З малюком годинами по морозу гуляти - ще інше, Ecco неслизькі, термо, теплезні і легкі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І я, і я туди ж :girl_claping:
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Сплю і бачу нести малу в слінгу на каблучку , щоб побалакати з друзями в кафе. А красиве взуття має підпадати якраз під такі виходи з малою.
    Отакі недостатньо красиві. Додам, що маю парасольку в тон. Може і справді зрештою, це ж гумаки. За прорезинені саломони взагалі мовчу.
    12130901_2.jpg
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а як там з розмірною сіткою?
     
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Багіра Раз тема популярна, то продовжу агітувати за чомусь абсолютно непопулярні в нас снігоступи (snow boots). Вони шалено використовувані в Канаді і в Штатах, а там є місцини, де холод і такий, як у нас, і погірший. Проґумований низ, тепле нутро, висота, технологічні тканини - всьо там є. Раз взуєте - всі зими не вилазитимете. Тільки не дивіться на класичні Moonboots, бо можна раз злякатись і втратити охоту шукати снігоступи на всю решту життя. Moonboots Tecnica, Sorel, і все інше за ключовими словами snow boots / winter boots - те, що тре. Вибрати щось нестрашне майже неможливо - кому треба дизайн, коли там ЗИМНО :D Але вибрати щось мінімально страшне - цілком можна. От

    winter_sorel-boots-sorel-tofino-boots-black.jpg 5_snow_boots_tecnica-burgundy-soft-ii-moon-boot-leather-purple.jpg

    [​IMG]
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я не ношу взуття на підборах вже дуже давно, але красиве взуття - ношу :)
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ану покажіть.
    Отакі купила, то попали в ранг некрасиві. Я певно геть зовсім в моді не розбираюся
    black-tamaris-long-boot-fur-zip-ladies-shoes-side.jpg
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @HOPIC а як вам угги?
    Вони теплі (для гуляння) і всякі декоровані є (гарні)
    І не лише замш, а й зі шкіри (не намокнуть швидко)
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @HOPIC ось позбирала з різних сезонів улюблене
     

    Вкладення:

    • IMG_6833.jpg
      IMG_6833.jpg
      Розмір файлу:
      145,1 КБ
      Переглядів:
      100
    • IMG_6831.JPG
      IMG_6831.JPG
      Розмір файлу:
      94,3 КБ
      Переглядів:
      96
    • IMG_6830.JPG
      IMG_6830.JPG
      Розмір файлу:
      160,7 КБ
      Переглядів:
      95
    • Подобається Подобається x 7
  16. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    А мода тут при чому?)
    Для мене головне не черговий каблук нового сезону, а якість перевірених брендів, зручність (ну просто мега багато ходжу пішки щодня)та вигляд на нозі.
    Ваша модель є до середини гомілки. Це специфічно,якщо розглядати довжину ніг та наявність гардеробу. Така модель вкорочує візуально ноги,ніби переполовинює. Я таку висоту взуття ношу тільки під штани, або,якщо воно є модельним, в тон колготів.
    Але я не експерт)

    Обожнюю-обожнюю-обожнюю цю італійську марку. Маю хутряні,цікаво,скільки сезонів вони вже в мене живуть?))Цілий день на звірячому морозі?Запросто))Зверху хутро, всередині-зваляна вовна.Саме головне, що не раз попадала в ситуацію, коли виходила з дому в сніг, попадала в болотяне місто. Випрала їх і нічого їм не є)Після них буду далі купувати цей бренд, бо довіряю йому.
    Screenshot_2017-12-24-06-26-41-1.png
    В болото обожнюю Gant. Теж варті уваги, бо прибігаю в них на роботу, під кран з водою, ні цупкий замш(справді цупкий-цупкий)не промок ні разу, ні на балоновому голенищі розводів не залишається. Всередині - теж зваляна вовна. Що ті, що ті -по формі ноги, як в тапках. Люблю їх носити із коричневими шерстяними штанами в мілку клітинку та з коричневим кожухом.(то донька вже в "нашому" кожусі))
    ) 2017-12-24 07.05.08.jpg

    Вічні Бадури. Десь живуть з 2011 чи 12 року. Всередині - зваляна вовна. Пішки? Запросто з та на роботу. (5 км.) Зручний каблук та ідеальна колодка. Покрив воском - і весь догляд. Люблю під різного кольору куртки-пальтечка, можна під шубку. Люблю під сірі шерстяні брюки прямого крою.
    Screenshot_2017-12-24-06-23-00-1.png

    Люблю свої угги) Колись мамі по телефону сказала, що купила угги на каблуку, в неї такий розвинувся політ фантазії )))Вона уявила валянки та приліплений до них каблук. Поки я не пояснила, що ugg - це бренд, а не конкретний вигляд взуття) Теж ходжу пішки в них, як завертаю хутро, так ношу і напівчеревиками. Дууууже модельні і красиві на нозі. Взуваю до чорних котонових вузьких брючок з високою талією та до чорної замшевої спідниці на гудзиках.Шуба або плащ-пальто.
    2017-12-24 07.24.44.jpg

    Це я написала суто про зимове взуття, яким сто років,в яких мотаю кілометри, (в яких менше, в яких - дуже багато)тобто, в яких є дійсно зручно.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    @HOPIC Діана Госс виклала перелік зручного красивого взуття (там різновиди підборів)
    Instagram post by ⠀⠀⠀⠀⠀DIANA GOSS - СТИЛИСТ # 1 • Dec 24, 2017 at 11:08am UTC
    Я хочу в свій базовий гардероб балетки гостроносі (гострий ніс заміняє каблук) і босоніжки на шкільному каблуці. Маю оксфорди і сандалі. Ще треба замінити снікерси (міські кросівки) на нові. Їх взагалі можна комбінувати з чим завгодно як і оксорди, і гостроносі балетки. Діло за «малим»: знайти якісні і красивого підходящого кольору. В базовий гардероб краще брати моделі без прикрас, однотонні. Але то таке, може то чиясь фішка :)
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Отак з розбігу. На твій зріст і довжину верхнього одягу у них погана висота. Ні туди ні сюди. Враховуючи зимовість - краще вищі (сильно).

    Ну і я не бачу проблеми в 5см каблуку навіть з дитиною в слінгу. Хоча слінгокуртка здатна вбити насмерть будь-який неповсякденний образ.

    Якщо має бути взимку елегантно і з дитиною, для цього потрібна машина і/або помічник у транспортуванні дитини (власного транспорту зазвичай вистачає). Така реальність.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Подобаються мені на дівчатах снікерси і оксфорди до спідниць
    Але на собі не уявляю... ніяк не наважусь (мабуть, дорогі треба шукати, щоб форму гарно довге тримали ?)
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

     
    • Подобається Подобається x 1