Базовий гардероб: правила та поради

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vероніка, 24 Березень 2013.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    не знаю чи писали, але може вам будувати капсульний гардероб, а не база+решта ?
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А я якраз зараз ношу бежевий пуховик і бежеву шапку і шалик)) Мені подобається, але якби шапка була вишнева, наприклад, то було б контрасніше напевно.
     
  3. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Так, напевно моє бачення і є близьким до капсульного гардеробу)
    Просто воно все одно перетинається з базовим, ну, у мене принаймі якось так виходить, що немає аж таких чітких капсул (це зрозуміло, бо навмисне ніколи їх не формувала, просто формувались по факту), а деякі речі часом мають досить широке застосування і кочують по капсулах (якщо вже так умовно їх виділити). Але я справді тяжію до капсул, треба тепер в тому напрямку впорядковуватись)
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Знайшла таке відео про правила для гардероба, в принципі все наче відомо)

    А ось як впливає ваш образ на сприйняття вас людьми
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Треба якось і собі прикинути свій гардероб. А то мені іноді здається, що люди косо на мене дивляться, а мені подобається те, що я вдягнула))
    Особливо людей на вулиці шокує одна моя куртка, а чоловік її взагалі на дух не переносить ;) Хотіла фото знайти, але немає наче такого)
     
  6. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    В нас взагалі люди якось аж задуже переймаються хто як одягнутий. Багато є таких, які люблять так безцеремонно порозглядати, оцінити з ніг до голови. Це при тому, що людина не одягнута в кольорове пір'я, а просто може не відповідати чиїмось стандартам.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Sera , давай тут тобі скину ту картинку :)
    1.jpg
    Варіанти базових кольорів для м"якого літа. Ти казала білий-синій(сірий)-коричневий. Я голосую ще за зелений, або отакий фіолетово-рожевий (ягідний) (бо в твоїй палітрі багато є таких смачних "червоних" ягідних кольорів - гріх їх не використати :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ось тут є рекомендовані кольори для типажу Літо Цветотип Лето - Самые выигрышные цвета. Подбор цвета одежды, Фото . На тому сайті докладно можна знайти бажаний макіяж, прикраси та кольори по 4 типажах (літо, весна, осінь, зима). Все докладно пояснено.
    Для себе обрала систему "капсульного" гардеробу, так простіше комбінувати речі, знаєш що до чого вдягти можна, а не шукати годинцу що з чим вдягти і в результаті мати пів шафи непотрібних речей. Але щоб його нормально скласти, треба: рішуче позбавитись всього що не носите, вийшло з моди і не подобається, купувати нове тільки після узгодження з чим будете носити. То виходить дуже зручна система, і речі купуються продумано, і нехай дорожчі, зате якісні і які точно підійдуть до вашого одягу і аксесуарів. Бо оте купування "базових речей" спеціальних кольорів у мене не прижилось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Але поділ на чотири групи дуже умовний, бо, наприклад, різним зимам підходить абсолютно не одне і те ж :scratch_one-s_head:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так, але я от довго не могла визначити який я типаж (перечилала повно різних сайтів і тестів), а там глянула і тепер впевнена що я весна:girl_dance:. Та тести є, доволі легко то визначити. Але якщо тип змішаний, то буде поєднання двох типажів, десь 50 на 50, тому таким людям йдуть рекомендації і одного і іншого типажу, це теж можна визначити або проаналізувати за власними спостереженнями.
     
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та на разі все сходиться, бо кольори весни мені однозначно більше підходять ніж літа, а осінь і зима навіть не розглядала (я точно світлий тип, з дитинства блондинка, очі зелено-сірі, брови світлі, загар теплий, судин немає на шкірі, веснянки як є то золотисті, темне волосся не пасує, особливо пепельне). Проаналізувала колір очей, шкіри, веснянок, волосся, прикрас що підходять і виходить що я теплий тип:girl_dance:. Після того всього що я перечитала і передивилась там остаточно впевнилась що я весна. А з стилями по Кіббі пробувала визначити, то вийшло що я Класік, або Софт класік. Вроді тепер з тим прояснилось і стало зрозуміло чому мені пасувала чи не пасувала та чи інша річ:girl_yes2:
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Насправді і базовий, і капсульний гардероб формуються за схожими принципами. Просто капсули - більш "жорсткий" і вужчий варіант (але дійсно підходить тим, хто не любить витрачати час на одягання), а при наявності бази і небазових речей (які теж купуються не хаотично а продумано!!!) з"являється більша варіативність образів і простір для "маневрів" і фантазії.
    --- дописи об"єднано, 27 Лютий 2016 ---
    Ще порозглядалася трохи на тому сайті.
    То тільки мені здається що їй зле в цих кольорах?
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    То взагалі якесь минуле століття, пардон) і я шось не впевнена що типажі добре їм підібрані, а відтінки хотілося б сучасніші

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та, є таке, там ті моделі зачесані і вдягнуті як з 80-х :girl_crazy: Але суть викладена добре, принаймі я розібралась) Ще зауважила що частенько в неті бачу приклади як треба а як не треба - і мені не подобаються ті варіанти що радять :girl_yes2:Ось тут мені наприклад не подобається як жінці на фото у теплих кольорах :girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата, от читаю-читаю і не можу зрозуміти яка різниця між 'капсулою' і 'базою'. Може на хлопський розум мені хтось на прикладі поянити? Буду вдячна )))
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Знайшла такі весняні поради для красунь:girl_smile:
    Что надо сделать в первые дни весны, чтоб быть стильной и красивой:

    - разобрать гардероб, сменить размещение вещей в шкафу, убрать самые тёплые вещи подальше на полки и примереть все весенние наряды из прошлого сезона. Вещи, которые не сели, не носились и в прошлом году - выбросить, вещи, которые не с чем носить - вписать в шоппинг-лист и подумать чем дополнить;

    - посетить косметолога, увлажнять кожу и обновить средства домашнего ухода (сменить из зимних на весенние);

    - привести в порядок волосы, записаться на салонные процедуры по уходу, попробовать новинки или сделать маску для волос в домашних условиях, напитать волосы и придать им блеска;

    - обновить косметичку и декоративную косметику, проверить сроки годности всех средств, написать список покупок, сменить цветовую палитру зимы на весеннюю;

    - просмотреть тренды сезона и определить, что из самых хитовых вещей идёт Вам, на что обращать внимание, какие новинки в мире моды, гаджетов и аксессуаров (это не только для будущих покупок важно, но и для того, чтоб тренировать свой вкус и быть актуальной по образу).
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    На днях перетрясла свій гардероб і зрозуміла, що у мене, виявляється, є майже все з базового: і спідниця-олівець, і класичні чорні брюки, сині класичні джинси і т.д. От чого немає, так то сорочки. Не люблю їх, почуваюся некомфортно. Але загорілася ідеєю доповнити свій гардероб сорочкою з тоненького джинсу. Особливо мені подобається поєднання такоого верху і чорної класичної спідниці. Не люблю класику в її чистому вигляді, а от таке поєднання додає якогось демократичного настрою такому ансамблю. Залишилась дрібниця - купити десь СВОЮ ідеальну джинсову сорочку:girl_in_dreams:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    і я останнім часом задумуюсь про джинсову сорочку, тим паче, шкіряна (ну ладно -- із замінника) спідниця є.
    --- дописи об"єднано, 15 Березень 2016 ---
    і ще хочу пачку. Рона мене зацікавила своєю. Пачка і джинсова сорочка -- буде ок? (бідні, бідні мої сусіди, вони ітак з мене в шоці, а тут ше й пачка...)
     
    • Подобається Подобається x 1