Бавимося з дітьми

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 18 Березень 2010.

  1. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Я вже давно якось підсвідомо розсортувала іграшки по декількох кімнатах, після ремонту займусь цим ще конкретніше. Зауважу, що до всього доня має доступ. І так - маленькі книжечки у шуфляді біля ліжка, великі - на полиці, усі м'які іграшки у ліжечку ( ми його зовсім не використовуємо), розвиваючі іграшки, рамки-вкладки, сортери - у великій тумбі, яка має скляні дверки, там же сумочка ( з-під палатки) з альбомом, олівцями, маркерами. Ще є манеж ( який теж суто для зберігання іграшок) там конструктури у кульоках, м'ячики, велика мозаїка і великий кошик зі всякою дрібнотою - час від часу його висипаємо і мала знаходить багато нового)))
    Мені такий порядок дуууже подобається. І надзвичайно бісить, коли хтось складає ці іграшки не так і не туди, де потрібно. Нехай я витрачу більше часу, але я все перескладую)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    О, я теж така, в нас всі іграшки по пластикових прозорих коробках з кришками, я їх отримала бонусом від фірми, яка закривалася. Дуже зручно і все посортовано. В одній коробці невеличкі м`які іграшки, в другій більші, в третій -посудка і всі аксесуари до кухні (овочі, фрукти, продукти), в четвертій -іграшки на батарейках (каса, мікрофони, ляльки, що співають тощо). Ще є така коробка для лего дупло, менша - для лего френдс, окрема- для всіх дохторських приладів і ще менша- для іграшок з кіндерів, фігурок пеппи і із інших мультиків тощо. І мене страшенно нервує, коли хтось бавиться з дитиною і потім все складає до коробок вперемішку і абияк:girl_devil: І я таки раз-два в тиждень стандартно то все впорядковую під час прибирання. Та й дитина вже сама знає, що в якій коробці має бути і старається туди складати. Ну і плюси цього- будь яка потрібна іграшка знаходиться за лічені секунди.:girl_curtsey:
    А для книг у нас цілий стелаж і там теж порядок - по видавництвах, по серіях, по розмірах. Найбільше мене бісить, коли щось потрібне неможливо знайти, тому стараюся не зраджувати установленому порядку ніде:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    [​IMG]
    Зімпровізували сьогодні такого лева
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Креативно Креативно x 1
  4. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    О, запрошую Вас до мене - зробити порядок))

    Якщо серйозно, в нас раніше були просто великі коробки, де скидались майже всі іграшки (деякі були ще пофасовані в пакети, пакет кидався в коробку) , і коробки давала малому по черзі (як і мене в дитинстві). Зараз вже купа дрібноти, лего дрібніше зокрема, кіндери, мушу теж купити нарешті купити прозорі ємності з кришками.
    Дівчата, а як тримаєте канцтовари? В нас мільйон всякої дрібноти, окрім олівців, фарб, пластіліну.. малий всякий непотреб (для мене) складає, потім з того щось майструє і як викинути, страшно ображається. Не дам ради наразі то посортувати. Дитячої (меблів тобто) наразі нема.
     
  5. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    В нас всі прибамбаси для творчості плюс пазли в кухні на столику малої (столик ікеївський мамут звичайний).Маса для ліпки в коробці вузькій від печива, олівці в банці з-під кави, фломастери в аналогічній банці, є ще окрема велика коробка формочок для ліплення, ножів, ножиць, витискачів тощо і коробка для саморобок з пластиліну, паперу ще чогось важливого для малої Там же на столику є альбоми, розмальовки, кольоровий папір. Це все постійно в зоні доступу. Фарби і пезлики тримаю під мийкою, деякі книжечки і лишні розмальовки на холодильнику. Столик під стіною, всі коробки і папери гарно складаються одна на одну, тому місця дитині вистачає, щоб і поїсти там же і щоб "потворити" там же. Під столиком є пластикова коробка з кінетичним піском і формами для нього. Але от полички над столиком мені би дуже були потрібні, може з часом так і буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  6. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Аналогічно

    Дівчата, дякую за коменти тут і в карму, і , основне, за натхнення)
    Сьогодні, з понеділка, перебрала малого речі, поскладала в малу коробку із взуття всякі "скарби", в більшу коробку готові вироби, які син мені дарує.
    Олівці, фломастери та інше посортувала, порозкладала, розфарбовки, кольоровий папір теж склала на купку
    Сподіваюсь, вдастся нам такий порядок підтримувати
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    От ми нарешті дійшли до книжок.
    Але то вже якась манія в дитини, всюди з ними
    Книжечки не для читання, тому мені постійно треба щось нове розказувати по малюнках.
    Маємо поки такі.
    [​IMG]
    Їх є дуже багато, до 11 років.
    Видавництво '' Навчальна книга-Богдан''
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 5
  8. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Сьогодні малювали такі хатинки
    [​IMG]

    Загалом в малюванні сюжет в нас завжди губиться, а сьогодні намалювали всіх, хто в хатинці живе, меблі, декори, ну і ззовні теж пофарбували дах і стіни. Від мами старань - на 5 хв, а радості дитини не було меж
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    рекомендую "Аплікації з розмальовкою" в-во Ранок, є 4 види. В Ашані є.
    [​IMG][​IMG]
    Дещо треба вирізати і наклеєти, дещо домалювати.
    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

  11. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    А нам з Ашану дуже сподобалася оця книжечка з наліпками
    243843743_w640_h640_6481.jpg
    Дуже класна розвивалка, рекомендую, цікаві і різноманітні завдання і для моєї 3,5річки було ідеально. Там і які плоди і листочки якому дереву належать, які тварини свійські, які дикі, кольори, овочі, фрукти, ягоди, гриби, мами і малята, комахи, які продукти хто дає, хто де живе, одяг зимовий і літній, дівчачий і хлопчачий, меблі і побутові прилади, транспорт, професії і інше. І все в одній маленькій книжечці:) Поки що краща зі всіх розвиваючих, які ми мали з наклейками. З цієї серії є ще 2 книжечки про букви і цифри, планую купити, але оця про довкілля, як на мене, найкраща. Із задоволенням би прикупила таких подібного типу. До того всі дошкільні мозаїки від Махаону мали, деякі навіит по 2 рази, але ця набагато цікавіша.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Покажу ще трохи наших забавок з Лего Дупло:
    намисто (тему не продовжували, бо Влад як справжній пацан далі прикраси робити не захотів:girl_crazy:), а от для дівчаток можна додавати ще кубики різної форми, лего-квіточки і інші "красивості"
    [​IMG]

    І ще одна ідея зі шнурівкою - гойдалка
    [​IMG] [​IMG]

    Букви складаємо не лише з кубиків, але і зі сходів, рейок, вікон і навіть Лего-людей :)

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  13. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Заготовки для розвитку графомоторики
    4qbS1Ytdz_o.jpg 5_LJmCT8uc4.jpg 8f7dcIo-Hjo.jpg aEiPuuBGaJY.jpg aN4XdEZ7Ulo.jpg blzUqjpOR30.jpg
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2016 ---
    Більше, менше чи дорівнює
    G_k8_FakNCE.jpg h0KMgLzVals.jpg IZN-r4MhrkE.jpg nVG6PL8QDSs.jpg WHVT5v9MdDQ.jpg yfg7HCq9jhU.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Вітальні листівки 20160308_093445.jpg 20160308_093436.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Гра, яку Влад називає "Така сама". Останнім часом наша улюблена: "Мама, а давай будувати така сама" :)
    Для початку потрібно розкласти кубики Лего на дві однакових купки на столі\дивані\підлозі. Важливо! Викоритовуємо лише "парні" деталі, тобто ті, які мають брата-близнюка щоб співпадали і колір, і форма. Потім зі своєї частини будуєте споруду, яку дитина має повторити, використовуючи свої деталі конструктора. Ми починали з найпростіших веж
    [​IMG] [​IMG]
    Пізніше перейшли до трохи складніших конструкцій, будиночків, сходів і навіть літаків :)

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Є 2 варіанти гри: простіший - будувати паралельно, тобто Ви поставили на свою споруду кубик, зачекали поки дитина повторить, тоді ставите наступний; і складніший - показувати одразу готову конструкцію, яку треба повторити.
    Гра дуже гарно тренує увагу, а також логічне мислення. Виховуємо майбутніх інженерів, конструкторів і архітекторів. :)
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2016
    • Подобається Подобається x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    А ми бавилися в подібну гру з шнурівками дерев'яними (в нас тварини різнокольорові на шнурівках). Нанизували паралельно однакові фігури. Ще було завдання, щоб кольори і звірі не повторювалися. Дійсно класні такі ігри. Шкода,з леґо я щось до такого не догадалась:)
    Зараз улюблена гра моєї дитини така: вона виходить з кімнати, а я ховаю 5-8 шт.однакових предметів ( це можуть бути шкарпетки, рукавички, хустинки, карточки Домана, кубики тощо) Аня із задоволенням їх шукає і рахує. Коли важко, я трохи підказую:) І поступово переходимо до гри "близько-далеко"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, а ще певний плюс лего у порівнянні з кратками (типу "сложи узор" Нікітіних) чи нанизуванням, що тут задіюється ще і просторова уява і треба добре думати у якій саме послідовності збирати кубики.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. nattyk

    nattyk New Member

    Досить хороший випуск журналу "Мамине сонечко"(1-3р) за березень. Бавились 2 дні у "весняне купання", казку-гру "Будиночок для пташок", ліпили пташок з солоного тіста.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    якщо ваш малюк любить динозаврів:)
    K485u6f4sPQ.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Великоднє курчатко. якщо ви не боїтеся замурзатися у фарбі ;)
    курчата.png
     
    • Подобається Подобається x 10