Бавимося з дітьми

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем yasna, 18 Березень 2010.

  1. yasna

    yasna Well-Known Member

    Зі мною батьки майже не гралися. Тому довелося вже дорослою вчитися як гратися із дитиною. Не навчати її, не виховувати, а саме гратися.
    Пропоную ділитися тут досвідом ті іграми.

    [flash]http://www.skillopedia.ru/player/video.swf?id=http://77.220.185.136/data/materials/0/e9a0c0ec1aae891eae84a579ec39739e/[/flash]
     
    Останнє редагування модератором: 18 Березень 2010
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Як ми граємося з дітьми

    Надибав "забавку":

    [flash]http://www.skillopedia.ru/player/video.swf?id=http://77.220.185.136/data/materials/2/6bdac7b43aa5d121dff794f550d61568/[/flash]

    ЗІ: пішов шукати ананас з динею...
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2010
  3. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Я до сих пір пам"ятаю, як ми з мамою шили одяг для мого пупса, як гралися в хованки, як літом мама мені плела з кульбабок віночок і браслет на руку:girl_cool:. Це найсолодші мої спогади:girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Мій менший щовечора заставляє тата робити з ним зарядку (бігати, на фітболы вправлятись, прес качати). Чоловік спочатку не хотів, але тепер втягнувся: дитині весело та й чоловікові на користь. Ми з малою поки що збоку спостерігаємо, але думаю, що то не надовго, бо вже теж туди рветься.
     
  5. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    мій синочок ще маленький,тому діапазон наших ігор неширокий. Граємось переважно з мячиком, складаємо кубики і пірамідку. Ще катаю його на великій машині, правда він її ще трохи боїться. Чекаємо літа, підемо на вуличку, дитячу площадку, будемо гратися.....:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. yasna

    yasna Well-Known Member

  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Файна тема, я вже колись думала, щоб створити схожу:)
    Моя Олеся любить, коли до неї "говорять" іграшки, такий собі мініляльковий театр. Маємо журнали Ангелятко, там є в кожному номері якась саморобка. Робимо лисичок, мишеняток і т.п. з тих саморобок, а потім розмовляємо: лисичка питається в Олесі, як її звати, скільки їй років, де живе, з ким живе і т.д.
    Будувати піраміди перейшло, зате подобається ліпити з пластиліну і весь час змушує мене малювати їй букви:girl_smile:
    Ще любить пальчикові ігри. Ми бавимося такі:
    1. Цей пальчик - наш дідусь, / беремся за великий пальчик
    цей пальчик - бабуся, / за вказівний
    цей пальчик - наш татусь / за середній
    цей пальчик - мамуся / за безіменний
    а цей пальчик - Олеся маленька, доня рідненька /мізинчик

    2. Пальчик-пальчик, де ти був? / беремся за мізинець і далі за кожною стрічкою за кожен наступний пальчик, аж до великого
    Я з цим братом в ліс ходив,
    З цим братом борщ зварив,
    З цим я каші скуштував,
    А з найстаршим - заспівав.

    3. Сорока-ворона на печі сиділа, діткам кашу варила, ополоником мішала, дітям їсти давала / тут робимо кругові рухи своїм пальцем по дитячій долоні
    Цьому дам, цьому дам .... / і так на всіх пальчиках, крім великого
    А цьому не дам: цей дрова не колов, цей води не носив, цей печі не топив. Ледащо! /тут тримаємося за великий пальчик
    Може, хтось знає ще якісь пальчикові ігри?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Milashechka

    Milashechka New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Пальчикова гра

    На роботу
    Старший встав - не лінувався.
    Вказівний за ним піднявся -
    Розбудив сусід його.
    Той - свого, а той свого.
    Встали вчасно вci брати -
    На роботу треба йти.
    (Стиснути пальчики в кулачок. По черзі розгинати їх, починаючи з великого. А зі словами: „Встали вчасно вci..." широко розставати nальцi).

    Пальчикова гра

    Доброго ранку
    Доброго ранку, сонце привітне!
    Доброго ранку, небо блакитне!
    Доброго ранку, у небі пташки!
    Доброго ранку тобі i мeнi!
    (Пальцями правої руки по черзі „вітатися" з пальцями лівої руки, торкаючись один до одного кінчиками).

    Пальчикова гра

    Спечем хлібчик
    Спечем, спечем хлібчик
    Дітям на обiдчик.
    Найбільшому - хліб місити,
    А тобі - воду носити,
    А тобі - в печі палити,
    А тобі - дрова рубати,
    А малому - замітати.
    Тільки хліба напекли - танцювати почали.
    Це робота не легка - витинати гопака.
    (Розгинаємо пальчики, починаючи з великого. Імітуємо пальчиками танок).

    Пальчикова гра

    Пташенята в гнiздi
    Полетіла пташка-мати
    Малюкам жуків шукати.
    А малята не літають -
    Із гніздечка виглядають.
    (Bci пальці правої руки обхопити долонею. Утворити „гніздо". Коли ворушити пальцями правої руки, створюється враження, що у „гнiздi" живі пташенята).

    Пальчикова гра Kвіткa

    Сяє сонечко привітне -
    Kвіткa з пуп‘янки розквітне.
    (Пучки пальців обох рук зімкнути. Долоньки трішки круглясті, схожі на пуп‘янок. Нижні частини долонь притиснути одну до одної, а пальці широко розставити по колу i трохи вигнути. Утворюється велика квіткa, що розпустилася).

    Пальчикова гра Хрущ

    Я - малий веселий хрущ.
    Мене знає кожен кущ.
    Маю я красиві вуса
    І нічого не боюся.
    (Стиснути кулачок. Вказівний палець i мізинець розвести в рiзнi боки („вуса"). Ворушити вусами).

    Пальчикова гра Квіточка

    Під снігом квiточка росте,
    Красу на землю принесе,
    Промінчик доторкнеться
    І квітка усміхнеться.
    (Показати руками шар снігу. Пoтiм утворити руками квітку й торкнутися до її пелюсток, показуючи „промінчик". Далі квітка потроху розкриває пелюстки).

    Пальчикова гра Віяло

    В літню спеку віяло
    Вітерцем повіяло.
    3 нами вітерець погрався -
    І у віяло сховався.
    (Зображати руками віяло. Потім пальчики ховаються в кулачок).
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Я свому лялькові вистави роблю з маленьких іграшок-цікаво.
    Бавимся в хованки-він питає куда йому сховатись,ховається а я маю все попіднімати а він підказує що його там немає, бо він там то.(в реалі то так ржачно виглядає,до сліз):girl_haha:
    Дуже любить водити зі мною хоровод і співати Коровай:girl_flirt:
    А в малого з татом є одна гра називається Космонавти на орбіті-малий аж піщить від неї.Чоловік лягає бере малого на витягнуті руки під животик і трохи ним повертає а той має випрямляти ручки і ніжки або як літачок, або опускати їх вниз(як капуста на орбіті:))
    Ще любить коли "пальчиками на руках"кудись йдемо-він це називає маленькі ніжки.:girl_cool:
    Підгледіла пару днів назад по ТБ як зробити шолом для вікінга з поп"є моше,вчора зробила-то тепер ми просто бавимось в вікінгів:girl_curtsey:.
     
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    А в моїх хлопців (що дитина що тато) любима гра - футбол! ми не раз так набігаємся в хаті що всі мокрі! :) Зато в дитини емоцій ціла купа! Ще з татом любить в гаражі копирсатися, деколи як засядуть там то істи не загониш! А з дідом дитина мости будує і машинки по них пускає! Зі мною Ернестик любить прибирати, всі коврики поскручує, в коридор повиносить, пелисос принесе, підлогу мити допоможе!!!! Ну і мама книжечки мусить читати, більше нікому не дає, тільки я!
     
  11. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    супер тема!

    а може хтось підкаже якісь ігри навчальні?
    от маю хлопчика учня, 7 років, вчимо англійську. Моя фантазія вичерпалась((

    тобто мене цікавлять навчальні мовні ігри, щось таке :girl_curtsey:
     
  12. Tina

    Tina New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Недавно були в гостях. де дівчинка (5 рочків) бавилась у різні мовні ігри - роздала всім по дві картинки, просила їх назвати, а потім скласти речення з цими двома словами. Також відбирала з тих картинок слова, які містять певний звук. Добрими є карточки "за Доманом". Там різноманітні теми - від найпростіших (овочі, фрукти) - до споруд, визначних місць світу. У продажі таких багато (правда, підписи в них укр). Але можна до гри додати ще й правильне написання слова анг. Чи вам уже таке запізно?:girl_smile:
     
  13. Shkatulka

    Shkatulka New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Цікава тема :girl_claping:

    Ми бавимося м"ячиками, в хованки і лови - по всій квартирі. Це переважно ввечері і я, і малий, і чоловік.
    Вдень поміж прогулянками більш сидячі ігри - малюємо, ліпимо, пробую вчити тримати ножиці в руках, але бачу, що поки зарано.
    Коли готую на кухні - малий бавиться водою (дуже любить її переливати з чашку в чашку) або даю крупи і він їх пересипає розсипає довкола. Ще все мені охоче "допомагає" - миє посуд, витирає стіл тощо.
    Такі ігри коло навколо все заляпане і брудне, включно з ним, в малого найулюбленіші :girl_haha:
     
  14. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    А мені в дитинсті пальчиком стукали по ступні і казали щось таке (може хтось має інакшу версію :girl_claping:)

    Куй, куй ковалі,
    Посідали на селі.
    Кують дітям ніжку,
    Заглядають в пічку.
    Чи є борщ?
    Чи є каша?
    А чи є кусочок м'ясаааа?

    При фразі "м'яса" щипали за ляшку або бочок, і я реготала. Це своєрідний масаж на ніжку від плоскостопія:girl_wink:
    P.S. - моїй малій теж подобається.
     
  15. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    Ще варіант:

    кую, кую чобіток,
    подай діду молоток,
    як не даси молотка,
    не підкую чобітка.

    І полоскотати ніжку вкінці вірша.

    Мій малий малий любить сам організовувати ігри з нами. "Мама стань тут, тато роби то, дідо ти присядь і т.д." Поки всіх не розставить, гра не починається. Любимо ми ще грати в хованки, щоб я голосно перераховувала місця, де його нема. Потім сам вилазить і аж пищить від задоволення, коли він вже стоїть переді мною, а я в очі не дивлюсь і далі шукаю :) . Крани, машини, кубики - то парафія тата і діда, книжки - моя. А ще він мені "чай заварює" і "котлетки смажить" в іграшковому посуді.
     
  16. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    я не впевнена що то сюди, але найшла сайт з розмальовками з "looneytunes". Може комусь тре:girl_claping:, бо ми ще не доросли.
     
  17. Alonka

    Alonka New Member

  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    В нас улюблені ігри:це театр зі звірятами які ходять один до одного в гості, ранок, півник усіх будить, усіх годувати, з ляльками цілі процедури, в нас ляльки навіть бульки дують:),
    але найбільше моя дитина любить театр з пластиліну-я розказую казки і ліплю всіх персонажів,
    ще ми дуже любимо співати про різні предмети-то співаю вірші на імпровізовану музику.
    Хованки-то звичайно хіт, а ще з рухливого класно робити зарядку-моя дитина все-все повторює і ще проситься:)
    Ну а на кухні-то доовга тема:)
    Гловне щоб мама мала настрій і фантазію.
     
  19. mamaMari

    mamaMari New Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    а які ігри гралися з дітками, до року, бо ми знаємо гру в Ку-ку, пальчикові ігри сина щось зовсім не цікавлять - навіть не хоче дослухати і не дає свої лодоньки , щоб йому щось показати. Йому подобається повзати , вставати, копати м'ячик, і йти за ним з маминою підтримкою, бо самі ще не ходим.
     
  20. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Бавимося з дітьми

    У нас те саме, як було, так і є. Я вже тим не переймаюся, та й тепер зацікавити доню набагато простіше. Любимо шукати іграшки, розширюємо коло тих, які знаємо. Завжди розказую, хто з тваринок як каже (переважно на іграшках, бо книжки ми тепер теж гриземо), вже дещо повторює. Показую, де різні частини тіла (але це малу поки що не дуже цікавить, якщо і покаже щось, то, підозрюю, просто вгадує). М’ячик теж обожнює, копає його, вже навчилася брати в руки і відпускати, підштовхує його до мене. А з пісочниці на вулиці просто не витягнути... Ще любимо стукати по всьому і різними предметами